1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

КБЖ VW CADDY 2.0 TDI, Trendline,Toffee Brown, 2013

Тема у розділі 'Клубний гараж', створена користувачем SkyNetWork, 3 вер 2019.

  1. Денис VW

    Денис VW Старожил

    Дописи:
    1,404
    Область:
    Луганська
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYE)
    Потужність, л.с.:
    120
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Candyweiss
    #21
    Попроще фильтр и не париться лучше лишний раз заменить
    Перше повідомлення: 12 лют 2021

    Нове повідомлення: 12 лют 2021
    Вообще не показатель , фильтр не выполняет свои прямые обязанности вот и чисто .
     
    Чилик подобається це.
  2. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    #22
    Машині 8 років, а пробіг 80 тисяч, 10 тисяч в рік, при цьому запчастини міняються не по пробігу, не по регламенту, не відповідно до того як вони зношуються, а просто так, аби хоч щось поміняти, в Європі такий Кадді 2013 року мав би пробіг вже 300-400 тисяч, його б експлуатували і в хвіст і в гриву, міняли б масло раз в 15-30 тисяч, все інше тільки по крайній необхідності. І після цього наші тулять в Європу за свіжими автомобілями. Продаватимете цей Каддік то обовязково відпишіться в цю групу спочатку, а потім на авторіа.
     
    Пекари подобається це.
  3. SkyNetWork

    SkyNetWork Новенький

    Дописи:
    83
    Область:
    Донецька
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY 2.0 TDI
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    110
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Toffy Brown
    #23
    Доречі, а де подивитись регламент обслуговування ?
    Офіціали мені казали що потрібно ремень міняти на 60000км, я змінив на 80000км.
    В тормоза поліз бо було щось вже стремно тормозити, вирішив зробити все по кругу.
    Мастило та фільтра міняю просто через 10000км. Палівний, через 20000км бо використовую якісне пальне.
    Десь там маячить заміна ременя ГРМ але це не точно :)

    Про пробіг та використання, там машина бралась для превізок, але війна внесла свої корективи і якщо я в Донецьк мотався 2-3 рази на тиждень за товаром, там зараз немає що робити і їхати туди немає ані бажання ані сенсу. Тому роботу Каддіку роблять перевізники, бо товар зараз іде з Києва, Дніпра, Одесі.
    А автівку зараз використовуємо для мандрівок. Тому це член родини а не собака у будці і догляд за ним відповідний. Продавати поки не збираюсь, бо авто всім задовольняє.
     
    Денис VW, AndRi Y KO та Djek подобається це.
  4. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,137
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    #24
    для України :
    - паливний, повітряний 30 000
    - ГРМ - 120 000.
    А привідний я ще не міняв, 215 000 ;)
     
  5. SkyNetWork

    SkyNetWork Новенький

    Дописи:
    83
    Область:
    Донецька
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY 2.0 TDI
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    110
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Toffy Brown
    #25
    З повітряним не згоден, в нашої місцевості дуже багато пилу, це ще так м'яко кажучи. Промисловість і степа навколи. Тому міняю десь на 20000км, з перевіркою через 10000км

    В такому разі, якщо кому потрібен мій старий привідний, віддам даром, стан можна побачити, пішіть, відправлю вам Новою Поштою.
    Звісно що пересилка за рахунок отримувача :)
     
    Yuran подобається це.
  6. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    #26
    Має комусь знадобитись, я дизель кадді продав з пробігом 230+ ще з рідним ремнем генератора, навіть не пищав ще. А от ГРМ наскільки знаю 120К це перша заміна оригіналу, а потім почастіше.
     
    SkyNetWork подобається це.
  7. SkyNetWork

    SkyNetWork Новенький

    Дописи:
    83
    Область:
    Донецька
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY 2.0 TDI
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    110
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Toffy Brown
    #27
    Звіт по встановлюванню камери заднього ходу та додаткового плафону освітлення на ляду. Частина 1
    20210902_180507.jpg 20210830_183312.jpg
    Оскільни в наявності є головний пристрій RCD 330+ то гріх було не задіяти всі можливості. Доволі довго вагався але ришів діяти.
    Була куплена камера: https://www.aliexpress.com/item/32909863292.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.69c94c4d7gEGQ9
    Реле затримки: https://www.aliexpress.com/item/32967745667.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.69c94c4d7gEGQ9
    Нюанс в тому що камера працює ще декілька секунд після того як ви виключили заднюю швидкість, якшо камера підключена на пряму до заднього ходу, головний пристрій сприймає це як помилку в роботі камери. Тому з цією магнітолою він має бути.
    Світильник взяв такий як у боковий панелі багажнику. В комплекті було 2шт, вже LED інтегровані. https://www.aliexpress.com/item/1005001557704432.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.69c94c4d7gEGQ9
    До них взяв клеми, щоб все було по феншую: https://www.aliexpress.com/item/4001286996223.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.69c94c4d7gEGQ9
    як все приїхало, то й почалося.
    Перше зняти пластикову накладку над номером.
    Знімаемо внутрішню обшивку ляди, там все просто, викрутили та винули кліпсу.
    20210829_235111.jpg
    Відкручуємо чотири гайки які тримають зовнішню накладку..... а вона тримається мертво, бо в місцях де є болти приклеена на двосторонній скоч. Просто обережно ії тягномо щоб скоч відклялся. Зроблено.
    20210827_162220.jpg

    20210827_162321.jpg
    Далі в нас гофр між кузовом і лядою, я зробив помилку, почав сувати пластину в місця де є зачіпки, її просто треба стискати, пальцями по бортах і зачіпки тоді відпустять, так ви їх не зламаєте, я свої нажаль зламав.
    20210827_181331.jpg

    20210827_164042.jpg
    Знімати треба з обох сторін інакше ви не протягнете кабель. Також образу пропоную відрізати жовті RCA роз'єми від кабелю, бо вони дуже заважаюить прокладці кабелю. Потім всі провода можна спаяти, роз'ємів вистачає і без них.
    Hd0e4aaae158f4956837e74b0c402bae4Y.jpg
    Внутрішню обшивку стелі демонтуємо. Там все дуже просто, майже теж саме що й з лядою. Рекомендую купити заздалегідь вібро та шумопоглинаючі листи для поклейки іх на внутрішню сторону стелі. Частина матеріалу було поклеяно з заводу, голу частину я покліяв віброю так само, а потів обидві частини покліяв шумкою, фото забув зробити.
    Далі потягнув дроти. Відео провод я потягнув по лівої стороні стелі, за допомогою стального дроту для білизни, спочатку просовуючи його, потом витягуючи дроти. Кабель обгорнув у тряпчану ізоленту щоб не стучав десь там об метал ну і захист.
    20210829_194150.jpg
    Виявилось що довжини мені трохи не вистачає, то ж трохи допаяв тим що було. По стойці водія спустив под торпеду а там дотягнув до магнітоли.
     
    YurCad, Vipop, Чилик та ще 1-му подобається це.
  8. SkyNetWork

    SkyNetWork Новенький

    Дописи:
    83
    Область:
    Донецька
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY 2.0 TDI
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    110
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Toffy Brown
    #28
    Звіт по встановлюванню камери заднього ходу та додаткового плафону освітлення на ляду. Частина 2
    Для того щоб спіймати дріт зі стійки, довелось трохи розібрати торпедо, там не складно, три больта і кліпси, треба обережно потягнути на себе обшивку.
    20210829_175507.jpg

    Майже добрались до магнітоли.
    Bezymyafnnyj.jpg
    RCA роз'єм кабелю з боку магнітоли відрізав і зпаяв напряму з довгим кабелем, по кольорах дроти не співпадають, то-ж треба прозвонювати. А значить те що відрізаєте треба зберігати для того щоб продзвонити і правильно підключити.

    В довгому кабелі три жили: Жовта - середній контакт RCA , Чорна - зовнішній контакт RCA, Красна - постійний "+" який треба дати на реле, знайшов його в дротах магнітоли і підпаявся.
    Схема з реле виглядає ось так:
    5b2c255s-1920.jpg

    Дрот відео сигналу майже готов, починаємо робити додаткове освітлення. Живлення я брал з бокового лихтаря:
    20210827_170103.jpg
    Кліпси обшивки без приладів доволі легко ламаються, але є в продажі, код: 7L6868243
    viber_image_2021-09-01_13-50-11-240.jpg
    Нюанс в тому, що треба підключати обидві жили, бо по одному дроту живлення постійне, по другому інверсійне, я одразу на це не звернув увагу, потім треба було добавляти дрота.
    20210830_150334.jpg
    Після цього робимо отвір у панелі ляди, я ще її обробив шумкою вийшло ось так:
    20210831_143339.jpg
    Також треба взяти живлення ліхтаря заднього ходу протягнувши дріт до ляди. Знімаємо фару, знімаємо фішку, дзвонимо дріт, в мене він синьо-чорний, підпаювався до дроту за боковой обшивкой. Тобто я танув три дроти до ляди з під бокової обшивки. Просто майте на увазі щоб не робити зайвого.
    Ну і все. Мотаємо що треба у тряпчану ізоленту, я мотав вздовж для економії.
    Результат ось такий, в темному гаражі:
    20210830_164717 (2).jpg
    Реле затримки я поставив у ляді, массу знайшов на дроті освітлення номера.
    20210829_223352.jpg
    На етапі перевірки камери виявився один нюанс:
    Коли відкрита ляда, камера не дає помилок, але зображення немає, просто темний єкран.
    Я витратив два дні на те щоб розібратися що відбувається, перевіряючи камеру та магнітолу, якщо будете робить цю продседуру, зверніть на це увагу, я знайшов підказку з іншого звіту на drive2.com і довго сипав голову пеплом.
     
    YurCad та Burtipaev подобається це.
  9. SkyNetWork

    SkyNetWork Новенький

    Дописи:
    83
    Область:
    Донецька
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY 2.0 TDI
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    110
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Toffy Brown
    #29
    90300км. Заміна олії з промивкою двигуна та фільтра для олії.
    7686378_53699804.jpg
    Олія - Castrol Edge 5w-30 LL
    Беру тільки з наліпкою для перевірки на оригінальність. Додаткова перевірка це на запах, олія пахне трошки шоколадом, також порівнюю з залишками та новою на запах. Використовую весь час тільки цю, іншу не лив. Перевірив на підробку, другий раз перевірку не пройшло, тобто все ОК
    VeryLube_Absolut-Absolut+_500x500-400x400.jpg
    Промивка Хадо Absolut (має в основі мастило, то-ж використовувати не страшно, а ось на скільки єфективна, то є питання.)

    45__xXVd224.jpg
    Фільтр олії - WIX WL7476 дешево та сердито.

    Фільтр потемнів, але твердих частинок немає, то добре. У слитої олії осадку немає, теж добре.
    Капнув масло на папер до заливки промивки і після. Пізніше на неї подивлюсь, покажу фото.
    Перевірив воздушний фільтр та фільтр салона - ще походить :)
    Після заміни олії та фільтра, наче двигун став тихіше працювати, моя думка така - чистий фільтр олії пропускає через себе масло краще, через що деталі двигуна змазуються краще і тихіше працюють.
    Мабуть накуплю фільтрів із запасом і буду міняти кожні 5тис км. (Там ділов на 10швилин з перекуром :) ) А олію кожні 10000км.
    Якось поки так.
    Перше повідомлення: 25 вер 2021

    Нове повідомлення: 3 жов 2021
    PXL_20211002_141048283.jpg
    Цьому паперцю десь рік. Після заміни з прошлого разу я одразу зробив на ньому пляму масла.
    Потім через 100Км, потім через 3000Км.
    Пляма 10000Км це пляма яку я зробив одразу до використання промивки Хадо.
    Пляма посередині листа це пляма одразу після використання промивки
    Пляма посередині зверху це нове масло з пробігом 10Км.
    Ось такий гаражний аналіз.
     
    Burtipaev, dv_matrix, YurCad та 5 іншим подобається це.
  10. Xabr

    Xabr Досвідчений

    Дописи:
    647
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW Touran
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2015
    Колір:
    Weiß
    #30
    Доливати Castrol Edge 5w-30 LL доводиться між замінами?
     
  11. SkyNetWork

    SkyNetWork Новенький

    Дописи:
    83
    Область:
    Донецька
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY 2.0 TDI
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    110
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Toffy Brown
    #31
    Нічого не доливаю. Заливаю по верхній край щупа. На момент зливу рівень олії такий самий. Міняю через 10000Км.
    Кожну каністру перевіряю на підробку. Має бути наліпка з скретч слоем та кодом перевірки під ним. Інші просто не купляю.
    Перше повідомлення: 10 жов 2021

    Нове повідомлення: 30 жов 2021
    Невеличкий звіт про заміну ламп головного світла на Philips Ultinon Pro9000 H4
    11342U90CWX2-APP-global-001.jpg

    Кому цікавий що це таке, ось сторінка з описом
    Штатне світло майже одразу було замінене на Osram Night Breaker H4 ще десь 7років тому і все воно працювало до сьогодні. Тому порівняння буде з ними. Такий світ фар на Osram (всі фото були зроблені на ручних налаштуваннях, витримка, ISO, колір)
    20211029_183203.jpg і як вони світять на зустріч 20211029_183233.jpg .
    Монтаж лампи досить простий, лампа і кріплення роз'єднуються тому це дає простір для установки лампи в фару. Ніяких додаткових блоков немає, з боку виходить дрот з роз'ємом. Все можна легко підключити і сховати в фарі. Кришка фари закривається без проблем, їй нічого не заважає.
    Вигляд лампи в фарі:
    20211029_190227.jpg
    Це порівняння світла фар зліва Philips справа Osram
    20211029_184751.jpg і як вони світять на зустріч зліва Osram справа Philips 20211029_184813.jpg
    Далі дивимось на світло Philips. Мушу сказати що я під'їхав трохи ближче, тому картинка освітлення не така сама як була на OSRAM.
    20211029_190418.jpg і як вони світять на зустріч 20211029_190452.jpg
    Лампи в фарах мають чітку світло-тіньову границю. Налаштування фар не знадобилось, все чітко світило одразу. Світло біліше, бо заявлений колір світла 5800K. Потужність світла майже та, що була на OSRAM, лампи мають електричну потужність 18W. Велику різницю в яскравості світла я не виявив, але скажу так, що знаки на обочині видно краще. Трохи покатався з ними по дорозі, ніхто на зустріч не моргав.
    20211029_191213.jpg

    Тож висновки:
    При цині 150$ ви отримуєте якісний продукт з гарантією 5років, з продуманим дизайном, який намагається відповідати усім стандартам, але фактично їх немає (майте це на увазі, про це пише сам виробник) і становиться у штатне місто без танців з бубном. Лампи наближають нас до сучасних технологій LED освітлення, але на мій погляд якихось великих переваг в освітлені перед якісними галогенними аналогами не дають, бо в OSRAM написано +200%, у Philips +260%. А різниця в ціні досить суттєва 30$ галоген та 150$ LED. Тож, якщо хочете зробити подарунок на день водія собі і проїжджаючим на зустріч водіям, тож Philips вас не розчарує. А якщо бюджет для вас важливий, ви не хочете брати якісь сумлінні варіанти, ваш варіант Osram Night Breaker.
    Інші продукти я не роздивляюсь, оскільки маю сумнів у їх якості і безпечності.
     
    Останнє редагування: 30 жов 2021
    YurCad та Xabr подобається це.
  12. Костя

    Костя Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,763
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорна Блискавка
    #32
    Колєга, і все ж я не зрозумів...
    Як ви лампу Н4 вставили у свою фару ?
    Чи на ній йде змінний цоколь, і під Н7 і під Н1 ???
    :dntknw:
     
  13. Lvivgaz

    Lvivgaz Професіонал

    Дописи:
    6,005
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    VW CADDY 1.9 TDI
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    LJ6A Dutch Green
    #33
    Noble подобається це.
  14. Костя

    Костя Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,763
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорна Блискавка
    #34
    SkyNetWork подобається це.

Поділитися цією сторінкою