1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Cигнализация

Тема у розділі 'Дополнительное оборудование', створена користувачем Terechov, 13 кві 2014.

  1. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    #41
    не повіриш, як відчував, вчора почав підбирати камеру
     
  2. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #42
    Valentyn, так є малі - дуже малі... як в Автосоюзі... 17смХ17см
     
  3. Jurassic

    Jurassic Учасник

    Дописи:
    121
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    SchmutzigWeiss
    #43
    Кто может "на пальцах" вразумить что нужно докупать для двухсторонней сигналки (скажем http://m.ua/desc/starline-twage-a61/ ) для того чтобы забацать сигналку с центральным замком. А то я даже наглядно не представляю внутрености под дверными картами и как они устроены в авто с центральным замком (моторчики, релюшки, провода, блоки управления) и соответсвенно сигналки (какие релюшки есть, каких нету и что вообще входит в стандартный комплект подобной сигналки или какой другой, если посоветуете). Я даже не особо понимаю как у меня сейчас устроена система безопасности (ключ самый простой - невыкидной), я так понимаю никакого иммобилайзера в машине нету (если кто себе наточит копию, то сможет стать новым владельцем :evil: ). А в сигналке вроде есть режим иммобилайзера (но я не очень вниканил в суть вопроса)
    Кто что раскажет-подскажет? :eek: желательно в подробностях :)
     
  4. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #44
    Jurassic, иммо есть, сделайте копию ключа и попробуйте завести машину... вот если выйдет завести - тогда другой вопрос..а так иммо есть на всех Caddy.
     
  5. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    #45
    1. ЦЗ замок є?
    2. CAN-модуль є?
     
  6. Jurassic

    Jurassic Учасник

    Дописи:
    121
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    SchmutzigWeiss
    #46
    ЦЗ нету. CAN-модуль - болт его знает, хотя я думал, что он на всех Caddy есть. Опять-таки не в курсе (комплектация у меня самая минимальная - кондей и весла) :cool:
     
  7. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    #47
    Jurassic, Кан модуль не так важливо, можно і без нього обійтись. Якщо ЦЗ немає - можна ставити прості моторчики. Вони кріпляться на корпус дверей, а рухом частина до тяги замка. На прктиці все дуже просто. Собі колись ставив сигналку Пантера, у неї вже було два контакти під ЦЗ. Їх потрібно паралельно підключати до всіх замків, т.е. з кожного замка по два проводи. Працює воно по зміні полярності - зміна + і - місцями. Пульт норм, тянув на відстані 1 км, коли авто під домом ( в мене 7-й поверх) все норм було. Стосовно блокування - є вихід і встановлюється в розрив стартера або паливного насосу. Коли сигналка в режимі охороши - коло розімкнуте. Також ставив нормально замкнуте реле, бо була можливість виходу на додатковий канал, який включався з пульта. Так, якщо машина заведена і в діапазоні - з легкістю можна було її заглушити.
     
  8. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #48
    Diesel Euro4, CAN - штатно на ваге есть.
     
  9. Jurassic

    Jurassic Учасник

    Дописи:
    121
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    SchmutzigWeiss
    #49
    VWDRIVER, а чип иммобилайзера о котором упоминалось в теме http://caddy-club.in.ua/viewtopic.php?p=12656#p12656 у меня где находится, или его у меня нет (ключ "простой") ? :unknown:
     
  10. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    #50
    Jurassic, Чіп - маленька колбочка, яка знаходится в середині ключа.
     
  11. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #51
    Jurassic, есть в любом форм-факторе ключа!
     
  12. Jurassic

    Jurassic Учасник

    Дописи:
    121
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    SchmutzigWeiss
    #52
    vovachkalviv, а релюшки, блоки йдуть в комплекті до сигналок, як правило, чи все треба докупляти? Моторчики де брати (бажано хороші)?

    [upd=1412155159][/upd]
    VWDRIVER, у меня, кстати, только один ключик от машини (так покупал). Я так понимаю стоит сделать запасной? :unknown:
     
  13. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #53
    Jurassic, лучше сделать запасной.
     
  14. DOLAR

    DOLAR Старожил

    Дописи:
    1,279
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    чорний
    #54
    Ключ із чіпом - ціна :shock:
     
  15. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    #55
    Jurassic, які саме реле? В комплекті сам блок сигналки і датчик удару/руху. Самі реле можна купити по 5-10 грн в кожному магазині. Мотори на ЦЗ брав в автомагазині наближчому - 20 грн /штука. Працювали супер, зимою не примерзали, всі задоволений.
     
  16. Jurassic

    Jurassic Учасник

    Дописи:
    121
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    SchmutzigWeiss
    #56
    Мужики, я вообще это все спрашиваю, потому что хочу по чуть-чуть и постепенно (в связи с ограниченым до ужаса :twisted: временем и бюджетом) допичкать машину нормальным пакетом комфорта (ЦЗ, стеклоподъемники, падлукотник турановский и воздуховоды с ним и рядом, темпомат, магнитолку родную, а то нынешняя капризная, ветровики и "бровку"), короче, что вичитую здесь на форуме - на то и соблазняюсь. :p

    [upd=1412155840][/upd]
    VWDRIVER, а кто его непосредственно делает? Я, так понимаю, у оффициалов надо делать? :?
     
  17. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #57
    Jurassic, купить можно и самому, а вот с привязкой - проблемы...из-за особенностей... есть только оффы, или искать кто еще умеет...
     
  18. Jurassic

    Jurassic Учасник

    Дописи:
    121
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    SchmutzigWeiss
    #58
    vovachkalviv, а что без разницы какие моторчики брать? А блок управления ЦЗ где брать, а то VWDRIVER меня уже расстроил как-то: /viewtopic.php?p=23461#p23461 :cry:

    [upd=1412156139][/upd]
    VWDRIVER, а оффы жирно просют, не в курсе?
     
  19. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #59
    Jurassic, я вам писал за оригинальные блоки... если китайские - там главное мощность подходящая да и все.
     
  20. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    #60
    Jurassic, так тоді спершу ЦЗ встановити, без нього сигналка не працюватиме.
     

Поділитися цією сторінкою