1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Якщо не знайшли профільну тему - Запитання загального характеру про Caddy.

Тема у розділі 'Информация, советы, помощь', створена користувачем Vipop, 27 бер 2014.

  1. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    Прораб, если скрутили, то очень тяжело узнать...только по косвенным признакам!
     
  2. Прораб

    Прораб Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    3,253
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Дніпро
    Модель:
    VW CADDY KOMBI
    Двигун:
    1.9 TDI (BJB)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Flanel Gray
    VWDRIVER, Прискорбно :? , спасибо!
     
  3. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    Прораб, та незачто, вы не первый, кто печалится...хотя многие и понятие не имеют о реальном пробеге своего Caddy
     
  4. kapshun

    kapshun Гість клубу

    Дописи:
    7
    Модель:
    VW CADDY
    Подскажите, если взять одинаковую комплектацию, но разные двигатели, то как будет, приблизительно, изменяться цена на б.у. Кадди 2007-2008 г.в.?
     
  5. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Бензинки 1,4 и 1,6 однозначно самые дешёвые, потом - дизеля 2,0 безнаддувные и только потом 1,9 ТДИ (причём 55 или 77 кВт разницы в цене почти нет - все пытаются развести на то, что " вы покупаете самый лучший турбодизельФВ!!!!") Цена на Экофьюел - как повезёт: от цены 1,6 бензин до 1,9ТД.
     
  6. bakale12

    bakale12 Перевірений

    Дописи:
    375
    Область:
    Запорізька
    Місто:
    Энергодар
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    серебристый металик
    Привет!
    где то обсуждалось когда и при каких условиях сбрасывается показатели бортового компа?
     
  7. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
  8. bakale12

    bakale12 Перевірений

    Дописи:
    375
    Область:
    Запорізька
    Місто:
    Энергодар
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    серебристый металик
    VWDRIVER, о другом....раньше БК показывал информацию (пробег, средний расход, время в пути, среднюю скорость и т.д) я мог сбросить зажав кнопку "Reset", то сейчас сбрасывание происходит произвольно, утром показывает все по нулям.
    есть подозрения что сбрасывание происходит после 00:00 либо после отключения сети (если работает свет в салоне или магнитола) но то и другое выключено!!!
     
  9. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    bakale12, надо делать диагностику + проверку АКБ... Мое мнение, если за ночь сбились данные - либо АКБ! Либо еще проблемы в электронике...
     
  10. Liverpool

    Liverpool Новенький

    Дописи:
    20
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    білий
    Привіт! Придбав VW Caddy 2.0 SDI (перше авто). З мотором ніби все ок. Але є в мене певна тривога на душі. Спочатку загорівся чек і при ввімкненні зажиг. вибивало наступну помилку: "вихлопні гази. майстерня". Так, як машина свіжопригнана, і 95% що пробіг не був скручений (стан +думки досвідчених + є різні документи + сервісна книжка із печатками і т.д., з сервісної книги робиться висновок, що заміна фільтрів і масла було зроблено 15 тис. км. назад. Вирішив не їхати на комп. діагностику, а спочатку замінити всі фільтри і масло. На СТО з боку майстра зауважень, ніяких не було (крім того, що топливний дуже був забитим). Але там мені його (топливного фільтра) не поставили (не підійшов). Топливного допоміг поставити знайомий, коли замовили такий як треба. Знайомий налякав мене тим, що на його думку, на кришці топливного фільтра він помітив ледь помітні проблиски стружки. Чек і попередження на щастя пропало! Машина їде без зауважень. Тільки перша передача геть тупа, трохи газу і мотор вже гуде, просить відразу другу.
    Друга тривога, коли мотор працює на холостих оборотах, відчувається ледь помітна вібрація на місці водія (інколи вона відчувається сильніше, інколи зовсім не відчувається, таке враження, що під сидінням).
    Багато знайомих, кажуть, щоб не парився, але я щось переживаю, перше авто все таки. Боюсь попасти на "развод" від мотористів, зараз навигадують на 1000$ ))) наслуханий... Хочу розібратись. Що ви скажете?
     
  11. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,638
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    а вы видели стружку? Сейчас она есть? Сфоткайте - поглядим...
    Подушки двигателя в каком состоянии, особенно нижняя и левая..?
     
  12. Liverpool

    Liverpool Новенький

    Дописи:
    20
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    білий
    щоб сфотографувати потрібно знімати фільтр. А в мене немає таких ключів. "Стружка" це такі собі проблиски ледь помітні на пластмасі фільтра, яких було не багато. По подушкам не знаю, що відповісти. А як вони виглядають? Мотор стоїть нормально, не грає. Їх під капотом можна оцінити? Чи потрібно на яму?
     
  13. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Liverpool, яма+фотоаппарат (телефон), потім продовжуємо розмову по суті

    ключ - в магазині автодеталі "через дорогу"
     
  14. Liverpool

    Liverpool Новенький

    Дописи:
    20
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    білий
    дякую. але я не впевнений, що на фото буде щось видно! Але, якщо гіпотетично уявити, що стружка є чи була у топливному фільтрі. Про що це може свідчити? Це дуже страшно?
     
  15. андрей львов

    андрей львов Спеціаліст

    Дописи:
    3,852
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    Причин много может быть-даже масло залитое предыдущем владельцем отработка может быть.
     
  16. Xiryrg

    Xiryrg Новенький

    Дописи:
    71
    Область:
    Чернівецька
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 SDI (BST)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    white
    Доброго вечора всім. Шукаю толкового майстра по топливній сисетмі м. Чернівці. Питання по форсунках. Дякую за допомогу.
     
  17. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    Xiryrg, можливо зверніться до одноклубника з Вашого міста :arrow: pirogok
     
  18. Liverpool

    Liverpool Новенький

    Дописи:
    20
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    білий
    VWDRIVER, бачу ви досить досвідчений. Що порадите по моїй проблемі?! Прочитав безліч форумів на тему "стружка в топливному фільтрі", і на бабки, на які попадають "щасливчики" пропав апетитит і волосся дибки! Але однозначної відповіді так і не отримав! Одні рахують це нормою, інші взагалі, що це стружка від запровочного алюмінієвого пістолета), інші міняють повністю топливний насос і форсунки, ще інші промивають ТНВД , ще хтось додає присадки різні та масла і т.д. Інші критикують тих,хто відразу робить заміну топливної. Не знаю, що робити. Шукати СТО і нав'язуватись на перевірку наявності в моїй топливній "стружки" чи просто заспокоїтись і не вигадувати собі проблеМ? Із моїх симптомів: у мене на пластмасовій кришці топливного фільтра було помітно зовсім трішки відблисків якогось пилу. магнітом не пробував, чи притягує. Не знаю чи сюди відноситься, ще такий симптом, як леь помітна вібрація на холостих. Шо порадите робити?
     
  19. NPP

    NPP Старожил

    Дописи:
    1,959
    Область:
    Житомирська
    Місто:
    Бердичів
    Модель:
    VW PASSAT
    Рік випуску:
    2010
    Колір:
    Кастрюля
    Liverpool, напугаю Вас совсем - у Вас не комонрейл с ТНВД, а насос-форсунки.

    А по сути: если уж совсем пропали сон и аппетит - езжайте на диагностику. Там за стопятьдесят гривен Вас успокоят и вернут сон и радость жизни.
    А город проживания какой? А то можем и бесплатно провести сеанс нервоуспокоения с помощью специального шнурка.

    з.ы. "подергивание" на холостых - это конечно не гут. Но до печальных последствий скорее всего ещё очень далеко.
     
  20. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    Liverpool, перше, що мене цікавило, який пробіг ТЗ... щодо стружки - тут факторів багато, від "чистої" соляри, до проблем с паливною системою.
    Для початку - я би все-таки розібрався, що то за стружки і чи взагалі-то стружка...
    Якби в Києві та околиці можна знайти діагностику дизельного двигуна... Але то вже другий крок...
    З однієї сторони - то можна попасти на діагностику, а з іншої - на багато більше... це дуже тяжкий вибір, бо він всеодно б'є по кишені!
     

Поділитися цією сторінкою