1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Черный список продавцов авто и запчастей Украины.

Тема у розділі 'Информация, советы, помощь', створена користувачем no name, 12 кві 2014.

  1. Костя

    Костя Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,763
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорна Блискавка
    Цілком згоден та підтримую... Тільки "наложка"... Хоча, нормальні продавани в об'явах так і пишуть - відправлю "наложкою" куди завгодно...
     
    Noble подобається це.
  2. uvagr

    uvagr Перевірений

    Дописи:
    459
    Область:
    Рівненська
    Місто:
    Кузнецовск
    Костя, не знайоимим, тільки з оплатою дороги туди-сюди..
    Напевне не зустічався з ситуацією коли заберу якщо зменьших ціну наложки на 100грн за пару сайнетів в підрамник, або попадеш на 150грн...
     
  3. RP3G

    RP3G Досвідчений

    Дописи:
    619
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BSU)
    Рік випуску:
    2009
    Колір:
    LA7W серый
    очередной розводняк-- я мол Толик,есть дверь вашего цвета ,тел. дал Саша с ником berezovec ,..походу читают раздел куплю и импровизируют..прислал фото ..и тд..
    и главное
    Номер звонившего (067 873 48 33) и фото пришло с rubikon76@ukr.net
    смотрим и вот..http://ktozvonil.com.ua/0678734833
    и ось https://busovod.ua/showthread.php?t=13743&page=31
    если получится добавлю номер карты..
    в общем повнимательней..
    С Ув
     
    Останнє редагування: 28 сер 2017
    ACERBUS подобається це.
  4. maxim7766

    maxim7766 Гість клубу

    Дописи:
    2
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    Caddy
    (Нажаль я водій в машинах не розбираюся )Рік тому назад шукав двигун на Каді мій кум порадив Андрія так як він в нього закупляться я написав його номер через google і вибило вашу групу і не став в нього замовляти .Поїхав до хлопців на шрот в Луцьку купив в них двигун і пару запчастин це окерма і дліна історія .Приїхав до себе почав встановив двигун .потім поїхав в Бердичів на обшивку машини через неділю в мене відвалився потолок про салон я взагалі мовчу так я 2 раз попав на гроші .через 3 місяці машина перестала заводиться .Коли я узнав що діло в двигуні я приїхав в Луцьк на той шрот мені прямо сказали що бачив що вибирав.так я перший раз по пав на гроші .коли я порадився зі своїм кумом і приїхав до Андрія за 2 неділі мені привезли встановили двигун поставив орігіналні сидіння повністю обшили машину і тепер по любих авто запчастин закупляюсі тількі в Андрія хоть буває що приходиться трохі почекати бо людина за кордоном проводить більше часу по сервісу все класно хотів подякувати вашій групі що попав на кругленьку суму.
     
  5. Noble

    Noble Спеціаліст

    Дописи:
    4,475
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYD)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Белый
    maxim7766, Интересно причем тут наш клуб что вы попали на деньги? У того Андрея цены нереальные! Зайдите на РИА и посмотрите 5сидений Туран 20000грн:crazy:
     
    Перебийніс та Djek подобається це.
  6. maxim7766

    maxim7766 Гість клубу

    Дописи:
    2
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    Caddy
    Noble, я хочу трохі вибачитися це я просто дурак що не послухав кума а не група.я за його цінами не слідкую .мене все влаштовує я просто для себе переконався .мені головне качіство яке я отримав. в мене окрім кадіка ще 2 авто на даний момен я в кадіку провожу більше часу і виїзду на відпочинок (охота та рибалка) перевозкі груза машина чудова.
     
  7. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    maxim7766,
    "Но только нам нужна одна победа,
    Одна на всех - мы за ценой не постоим"...
    Ох, как хочется иногда принять Вашу точку зрения. Но - чаще всего нет такой возможности. Ибо "за любые деньги" - это к официалам за оригиналом, а не на разборки....
    Мы рады за Вас, что вы все-таки получили желаемый результат забив читать информацию на клубе (иначе в Бердос на переделку в здравом уме и трезвой памяти не поехали бы). Но - клуб не виноват, что из всей информации, представленной на нём, вы для себя взяли только "Андрея не рекомендуем". Нельзя посмотреть на один глаз МоныЛизы и осознать всю шедевральность представленной работы.
    У Вас всё получилось. Вас всё устраивает. Замнчательно. Но это не изменит всех "заслуг" данных людей перед остальными одноклубниками. К сожалению.
    Мы с Вами не спорим. Мы Вас услышали. И надеемся что Вы и дальше будете активно участвовать в жизни клуба - заведёте КлубныйБортовойЖурнал, будете регулярно читать и отписываться. Тем самым доказав что вы не рекламный бот-однодневка от прожжённых львовских "разборщиков".
    И у всех все будет хорошо.
     
    Vulik, Перебийніс та vitluts подобається це.
  8. APACH

    APACH Перевірений

    Дописи:
    446
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Signum
    Потужність, л.с.:
    120
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    сірий
    maxim7766, Скільки Вам років? Ви ж не маленька дитина, мало що на паркані пишуть, а чи вірити чи ні це вже ваш вибір!!!! Група тут ні до чого і не пишіть дурню, Ви і тільки Ви вирішили де купляти!
     
    miki_ua, Djek, Чилик та 2 іншим подобається це.
  9. Денис VW

    Денис VW Старожил

    Дописи:
    1,404
    Область:
    Луганська
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYE)
    Потужність, л.с.:
    120
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Candyweiss
  10. terisola

    terisola Досвідчений

    Дописи:
    540
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY + gtb1756vk
    Двигун:
    2.0 TDI (BMM)
    Потужність, л.с.:
    170
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    белый
    maxim7766, ну вы и расмешили )))))) Давно так не смеялся. Спасибо.
    Приехал,купил, сам, без никого, просто двигатель, да, поставили, да работает, конечно я знаю, что я спец и по этому куплю бу и не буду проверять, не буду смотреть под крышку. Но зачем же делать голову, это же дорого.
    Вы понимаете. что Вы пишете бред, самый настоящий. Или это специально нагнать людей к Андрею или это сам Андрей пишет?
     
    ACERBUS, Noble та Djek подобається це.
  11. Денис VW

    Денис VW Старожил

    Дописи:
    1,404
    Область:
    Луганська
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYE)
    Потужність, л.с.:
    120
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Candyweiss
    Подскажите ни кто не имел дела с этими ребятами https://avto.pro/seller/diesel-shop/ Цена хорошая на форсунки , вот только по общению понял что у них есть и реставрированные не хочется купить реставрированную вместо новой.
     
  12. Noble

    Noble Спеціаліст

    Дописи:
    4,475
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYD)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Белый
    Не советую этот гавно магазин с их гавно товаром! Купил у них защитное стекло с их поклейкой. Продавец наклеил хорошо но когда приехал домой то увидел такую картину олеофобного покрытия нет вовсе на стекле и на солнце бликует так что не видно нифига одним словом зеркало. На их сайте негативный отзыв написать невозможно они их не публикуют. Звонил им в их контору то они все валят на продавца типа это его вина. Так как сам работал раньше продавцом мобилок то пожалел человека так как его вины там нет. Короче не советую связываться с этой гнилой конторой https://gadgik.olx.ua/shop/
     

Поділитися цією сторінкою