1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

"Стронгер"пламегасител, катализатор, выхлопная система, прямоток.

Тема у розділі 'Система питания, выпуска', створена користувачем poci, 23 кві 2014.

  1. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #41
    Ви самі відповіли на своє питання
     
  2. Валентино

    Валентино Гість клубу

    Дописи:
    5
    Область:
    Житомирська
    Місто:
    Бучач
    Модель:
    CADDY
    Потужність, л.с.:
    77
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    білий
    #42
    а причому тут турбіна і опір каталізатора ? турбіна хіба прямотоком дує в глушник ? Вона дме в двигун , а потім клапана закривають подачу суміші і відкриваються клапана в вихлоп ... Турбіна жодним боком не стикається з вихлопом .
     
  3. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #43
    Видалили каталізатор - ЕБУД прошивався чи ні? І в якому стані форсунки, їх місця в ГБЦ?
     
  4. Валентино

    Валентино Гість клубу

    Дописи:
    5
    Область:
    Житомирська
    Місто:
    Бучач
    Модель:
    CADDY
    Потужність, л.с.:
    77
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    білий
    #44
    В мене звичайний каталізатор , датчиків ніяких немає . Евро 3 . Мені наші діагности сказали , що перепрошивати нічого не треба . Сказали , що можливо шумніше працювати буде . форсунки провіряли . й запах вихлопу більш схожий на масло . Машина підимлює , коли нажимаєш на педаль газу і то не завжди . Нас вже розрутили на ремонт маслосемних кілець , втулки клапанов , сальники клапанов . пробіг ориг. 210 тисяч . Зараз машина ще на сто . вони хочуть мені довести , що це моя вина "Каталізотр вирізав" й турбіна розрахована на опір , а тут опору меньше й турбіна може чуть масло кидати .
    П.С . Вони на СТО мені турбіну знімали , чистили і на стенді провіряли , сказали турбіна відмінна .
     
  5. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #45
    Валентино, 210 тисяч - це машина в гаражі стояла? Каталізатор на такому пробігу ніколи не чіпають, а лише за 400+
    Краще б було, якби ви відразу написали, що у Вас за двигун, бо я так розумію у Вас 1.9TDI BJB
     
  6. Валентино

    Валентино Гість клубу

    Дописи:
    5
    Область:
    Житомирська
    Місто:
    Бучач
    Модель:
    CADDY
    Потужність, л.с.:
    77
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    білий
    #46
    BLS 77 квт . До каталізатора поліз бо турбіна закоксована була . Але на диво каталізатор чистий , на скрізь світло проходить , но до того поки я його не вирізав , я ж не міг знати чистий він чи ні . Пробіг по віну пробивав, мені в 2014 пригнали з Німечини . Коли розібрали турбіну , то видно було що з колектора 4 циліндра масло йшло ... Коли розібрали - в 4 циліндрі "Маслозйомне кільце , де отвори по бокам в ньому , 4 отвора було закоксовано " Видно масло не якісне було чи не міняли два круга . Кільця були нормальні , порадили поміняти , оскільки вони не дорогі й все одно розібране було все .
    Машина все ще на СТО , хочу підготовитись , щоб мене не "бортонули"
     
  7. ANDRS

    ANDRS Учасник

    Дописи:
    113
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    120
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Срібний металік
    #47
    Розберіть ще клапан ЕГР+дрюсельну заслонку, і там профілактику зробіть, димність зменшиться (більша тяга зявиться).
    Я зробив профілактику, в мене ЕГР відключений в мозгах (сажевий видалений), але його потрібно взагалі зняти (ще саксофон зняти, і правильно заглушки поставити), через те що масло просочується. та й користі немає.
    Тут тема, як це зробити http://caddy-club.in.ua/threads/Рев...отавших-газов-egr-caddy-2004-2010.1775/page-6
     
    Jetta Vlad подобається це.
  8. Валентино

    Валентино Гість клубу

    Дописи:
    5
    Область:
    Житомирська
    Місто:
    Бучач
    Модель:
    CADDY
    Потужність, л.с.:
    77
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    білий
    #48
    Дякую . Забрав в СТО , все нормально . В кінці трошки чорненький дим , мабудь із-за того , що каталізатор вирізав .
     
  9. poci

    poci Старожил

    Дописи:
    1,012
    Область:
    Миколаївська
    Місто:
    Миколаїв
    Модель:
    Volkswagen Caddy
    Двигун:
    2.0 SDI (BST)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Синий
    #49
    Стронгер на Volkswagen Polo

    Перше повідомлення: 29 лис 2016

    Нове повідомлення: 29 лис 2016
     
    Lipzi та Jetta Vlad подобається це.
  10. terisola

    terisola Досвідчений

    Дописи:
    540
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY + gtb1756vk
    Двигун:
    2.0 TDI (BMM)
    Потужність, л.с.:
    170
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    белый
    #50
    Валентино, что значит в конце трошки чёрный дым? У Вас машина чипована? Никогда не видел у себя чёрного дыма на блс. Какая-то ерунда у вас. Я к блс полез, когда 500000 км прошло, а вы после 210000, как-то смутно все это. Тем более у вас евро 3, как и у меня. Мне все вырезали, варили кусок трубы и я езжу дальше. Когда захотел безбожно погонять, просил залить прошивку, которая таки дала дым носить, а если без фанатизма, то новая программа - дыма нет.
     
  11. Карташов 1989

    Карташов 1989 Учасник

    Дописи:
    131
    Область:
    Запорізька
    Місто:
    Мелітополь
    Модель:
    Vw caddy
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Синий
    #51
    Здравствуйте , машина vw caddy ecofuel 2013года удалил катализатор и поставил механическую обманку с катализатором через 400км загорелся Чек. Кто ставил на такое авто электронный эмулятор или универсальный ремонтный катализатор чтоб он работал 100% ? Если есть какаета информация поделитесь пожалуйста.
     
    dsol подобається це.
  12. slavka2000

    slavka2000 Новенький

    Дописи:
    26
    Область:
    Полтавська
    Місто:
    Кременчуг
    Модель:
    Caddy
    Рік випуску:
    2006
    #52
    Подскажите на двигателе BCA 1.4, в выхлопной системе установлен один катализатор или два? один катализатор под днищем вырезал, поставил стронгер.
    я не могу понять, первая лямбда стоит прямо на выходе в бочоночке, это ещё один катализатор или нет.
    кто знает отзовитесь.
     
  13. dsol

    dsol Учасник

    Дописи:
    110
    Область:
    Одеська
    Місто:
    Одесса
    Модель:
    CADDY LIFE Eco Fuel
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    червоний
    #53
    У меня тот же вопрос, каддик экофул 2010, пробег 145 тыс. ??? Сечёт гофра, обычно бывает из за забитого катализатора, ставить стронгер нужна толковая обманка + перепрошивка (грамотная) ЭБУ иначе будет ипатня та ещё, что проще заменить катализатор на новый. У кого есть опыт? Спасибо
     
  14. Карташов 1989

    Карташов 1989 Учасник

    Дописи:
    131
    Область:
    Запорізька
    Місто:
    Мелітополь
    Модель:
    Vw caddy
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Синий
    #54
    Я перепрошил на евро 2 и врезал Пламягаситель. Новый катализатор на Ecofuel стоит 32 тысячи гривень. Дешевле перепрошить прошивка стоит 150 долларов .
     
    Lvivgaz подобається це.
  15. dsol

    dsol Учасник

    Дописи:
    110
    Область:
    Одеська
    Місто:
    Одесса
    Модель:
    CADDY LIFE Eco Fuel
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    червоний
    #55
    Это понятно, что дешевле, если всё норм, а если выскакивает джекичан, то двигатель сваливается в аварийный режим, конечно можно ездить и так, но расход, износ и до. дадут о себе знать, инженеры с vw не идиёты, если менять прошивку, то там изменяется очень много параметров и режимов работы, как всё оно скажется? Это же не Жигули.
     
  16. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,628
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #56
    Ничего никуда не изменяется если правильный чиповщик. К примеру, дизельный блс мотор может иметь сажевый фильтр, а может и не иметь, но мозг двигателя при этом один и тот же. Это значит, что в мозгах, где без сажи, отключен опрос датчиков, которые связаны с работой сажевого фильтра. И это завод так делает. Точно так же и тут, выключат в мозгах опрос второй лямбды и мотор не будет ее учитывать, а тем более опрашивать.
     
    Костя та kosha подобається це.
  17. vitek

    vitek Перевірений

    Дописи:
    320
    Область:
    Полтавська
    Місто:
    Диканька
    Модель:
    VW CADDY MAXI
    Двигун:
    2.0 TDI (CFHС)
    Потужність, л.с.:
    170
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    сірий
    #57
    Друзі Привіт! Замутив пламегасник вмісто сажевого,хоча проїздив уже 3 роки без нього,прошивку робив в 2016р
    Маленький фотозвіт: IMG_20200131_122358[1].jpg IMG_20200131_122409[1].jpg такий пламегасник
    зняв вихлопну,розрізав а там каталізатор,був залишиний IMG_20200127_172407[1].jpg IMG_20200127_171939[1].jpg
    за допомогою виготовлених 2 шайб,вварив пламегасник IMG_20200131_125420[1].jpg IMG_20200131_123206[1].jpg IMG_20200131_132134[1].jpg
    пламегасник получився короткий на 14 мл. виготовив таке колечко IMG_20200131_133440[1].jpg (червоного кольору)
    все обварено і контрольний штрих приварена труба з гофрою IMG_20200131_143903[1].jpg все установлено на своє місце
     
    Noble подобається це.
  18. Карташов 1989

    Карташов 1989 Учасник

    Дописи:
    131
    Область:
    Запорізька
    Місто:
    Мелітополь
    Модель:
    Vw caddy
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Синий
    #58
    Я перепрошил на евро 2 не каких проблем, чек невылазиет и машина стала резвее ехать . В перепрошивке отшивается вторая лямбда и двиготель коректнок работает , только стала громче работать
     

Поділитися цією сторінкою