1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Страхові компаніі в Украіні. Відгуки.

Тема у розділі 'Юридична підтримка', створена користувачем no name, 10 лип 2014.

  1. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #1
    Пропоную скласти рейтинг страхових компаній.
    Тема дуже цікава, бо компаній багато, ще більше акцій по вкладанню договорів, а от коли щось трапляється - виходять різні витрибеньки.

    Перша страхова в рейтингу "Найгірша" - СК "Оранта"

    P.S. 2.5 роки мою машину "догнали", в результаті чого страхова мені винна кругленьку суму ( про спілкування промовчу). До сих пір виплачують :twisted: ( то сарказм, грошей нема :( )
     
  2. ACERBUS

    ACERBUS Старожил

    Дописи:
    2,840
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY BiTurbo
    Потужність, л.с.:
    900
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2257
    #2
    тема буде не об'єктивною, так як в двох ідентичних випадках страхова чомусь веде себе протилежно, одному платить, другому ні, напевно шукають людину, яка не захоче чи не зможе довбати їх за виплату.

    До речі, оранта виплатила моєму товаришу гроші за те, що йому автомобіль зніс ліве бокове дзеркало і втік (це відбулося під час руху)

    особисто у мене був негативний досвід зі страховою "Еталон"
     
  3. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #3
    acerbuss, ще в минулому році я шукав відгуки про Оранту ( мій пассат там лише один рік страхувався, і то було давно) і там було все печально!
    Наразі я в УПСК - ( останніх 2 роки), але як мені знову знесли дзеркало - то я зрозумів, що треба шукать нову страхову...
     
  4. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,628
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #4
    повидна... лет 8 подряд уже.. правда страховых не было случаев..
     
  5. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,628
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #5
    Вопрос кто шарит. Есть у меня человечек, который на протяжении 5ти лет делал мне страховку. Делал нормальную скидку. Вот сейчас нужна страховка, а человек выкл. тел. (мож в отпуске - хз). Если я приду в провидну, мне сделают со скидкой или скажут ищи своего Антона?
     
  6. Letven

    Letven Учасник

    Дописи:
    205
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Octavia A5
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Candy white
    #6
    Скажут ищи Антона, или по полной стоимости сделают если обратится а саму страховую. Так как много идут как агенты и получают % и могут позволить сделать скидки. Тоеть клинты всегда надо
     
  7. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,628
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #7
    я вот смотрю цены... КТо делал неавно? ЧЕ реально 1000+-?
     
  8. Vadim Iva

    Vadim Iva Досвідчений

    Дописи:
    984
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY MAXI
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2009
    Колір:
    Серебристый металик
    #8
    4 год страхую машину в ТАС. Правда был случай, когда машину(caddy) ставил на учёт, надо было застраховать машину.Застраховал в той, что была в cамом МРЕО, по истечению страхового полиса , мне сказали, что такой фирмы даже не существует. :twisted:

    [upd=1405967499][/upd]
    Megatrans, 29.05 страховал , вышло 793 грн 49 коп :hi:
     
  9. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    #9
    Megatrans, десь була тема страховка. там є інфо
     
  10. bakale12

    bakale12 Перевірений

    Дописи:
    375
    Область:
    Запорізька
    Місто:
    Энергодар
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    серебристый металик
    #10
    Megatrans, В провидной если долгое время страхуешь то получаешь скидку (точно не помню но вроде бы 15%) сколько по времени нужно быть ихними клиентом я тоже не знаю т.к гонял по доверке.
     
  11. Костя

    Костя Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,763
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорна Блискавка
    #11
    Женя, ты ж прописан в Киеве и машина на учете в Киеве? Если да, то у тебя максимальная цена.
    Хотя нормальные конторы еще есть.
    Я в мае делал ОСАГО. Зашел в Укрсиббанк (ближайший, потому что с ужасом заметил что пр...бал сроки окончания предыдущей). Мне говорят 796грн. Я, за какой не. Мне, но у вас же машина на учете стоит в Киеве (12 МРЭО). Я, ну и что, прописан и живу в Борисполе а на учет машину можна ставить и снимать где угодно. А мне говорят - нифига, и я ушел. Обратился к знакомому, тот перенаправил меня в "Гравве Украина" (по моему серъезная контора). Говорю, что прописан и живу в Борисполе а кед на учете в Киеве. А мне говорят бывает, с Вас 390грн. Так это же совсем другое дело. ;)
    Потом спросил, а как же так...? Пояснили что разрешили снимать и ставить на учет где угодно, а изминения и поправки в закон про страхование ОСАГО не внесли... От блин... :evil:
     
  12. Vipop

    Vipop Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    6,320
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Колір:
    Червоний Дракон
    #12
    Пару раз теж забував обновити.
    Добрі страховщики по телефону нагадують про закінчення страхівки.
     
  13. yslow

    yslow Учасник

    Дописи:
    287
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    сірий металік
    #13
    а если мне ща делают макументы на машину в Хмельницком но на киевских номерах будет, тогда какйо тариф для меня предусмотрен (киевский или хмельницкий))), не вкурсе??
     
  14. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #14
    yslow, Киевский тариф будет.
     
  15. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    #15
    законодавчої бази що саме київський нема, але Київ і Хмельницький в різних кінцях. Тож я дуже рекомендую торгуватися, мають погодитися на ХМельницький, кеш всім потрібен :yes:
     
  16. Letven

    Letven Учасник

    Дописи:
    205
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Octavia A5
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Candy white
    #16
    У меня почти такое же было.
    Я сам прописан в Киевской области, Фастовский район и когда взял кеда он был оформлен на друга в Киеве.
    Таким образом я по ездил с пол года с тех.паспортом и старой страховкой.
    Когда захотел поставить на себя кеда, то лень было ехать в Фастов снимать и ставить там же с учета
    Ну рядом со мной МРЭО 12, вот тут я все и сделали получил новый тех.паспорт и номера AI (области). Ну приехал я на роботу и думаю надо же страховку сделать и вспомнил что кантора моя работает с ИНГО. Вот пошел я туда и мне говорят пофигу что вы прописаны не в Киеве, главное кто выдал тех.паспорт а это был МРЭО 12, вот таким образом с меня стинули 800 грн на тогда за страховку.
    Но был у меня штраф за не правильную парковку, где я и спросил за свой случай со страховой, так он мне и сказал что главное где прописан я.
    Вот таким образом я в феврале сделал страховку за 270грн. и уже не один раз менты проверяли все говорят что все правельно, а то Инго на мне заработала как за 3 года мог стразовать.
    Ну где то так :write:
     
  17. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    #17
    Поясню що я знаю про страхові компанії і що хотів би дізнатись від інших, можливо те що знаю не вірно і мене хтось поправить.
    Знаю що страхові точки працюють з наваром 50%, тобто якщо ціна на якийсь там регіон конкретний припустимо получається 800 грн, то людина чи то компанія яка оформляє страховку з них заробляє 400 грн у випадку якщо не робиться ніяка скидка. Як правило багато точок де оформляють страховку роблять скидку 30% часто, інколи менше, більше не чув. Тому коли оформляєте страховку то можете сміло торгуватись, мало того, можете зразу запитувати чи зробить скидку 30%, так як Ви все знаєте і якщо він не оформить то оформить хтось інший ( а страхових компаній і їх представників на сьогоднішній день більш ніж достатньо).
    Вище в темі писали що можна оформляти страховку виходячи з тарифів тих де приписаний. У мене наступна ситуація: приписаний м. Буча, а машина на облік поставлена в Києві, неохота платити по Київських тарифах. Чи є можливість оформити по місцю прописки?
     
  18. bakale12

    bakale12 Перевірений

    Дописи:
    375
    Область:
    Запорізька
    Місто:
    Энергодар
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    серебристый металик
    #18
    Yuran, на сколько мне известно, то тарифы по объему и месту регистрации авто! я на днях делал страховку и перед тем как ехать прозвонил несколько компаний и все меня спрашивали объем двигателя и место регистрации авто, лично мою прописку даже при оформлении страховки не спрашивали.
     
  19. Костя

    Костя Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,763
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорна Блискавка
    #19
    Із всіх думок які виказані в цій темі, і тим паче в тій яку виказав Yuran, я роблю тільки один висновок, що:
    1. Страховку треба брати у тих з ким давно співробітничаєш
    2. Страховку треба брати у друзів та добрих товаришів які працюють в страхових компаніях
    ... :? :? :?
     
  20. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    #20
    Так що, можна мені застрахувати авто по м. Буча, коли я тут приписаний, а авто ставилось на облік в Київському мрео і в той час приписка була в Києві?
     

Поділитися цією сторінкою