1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Спорная ситуация с нарушением ПДД. Выписали штраф.

Тема у розділі 'Юридична підтримка', створена користувачем Alber, 20 лип 2017.

  1. Alber

    Alber Новенький

    Дописи:
    80
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    #1
    Всем привет.

    Прошу помочь разобраться(возможно среди нас есть юристы) в ситуации, которая случилась со мной на днях в Киеве.
    Значит события разворачивались так:
    Ехал по ул. Бассейной(Киевляни очень хорошо должны знать этот перекресток - движение со стороны Леси Украинки к Бессарабскому рынку) во "втором" ряду(смотреть фото).
    Перед перекрестком с ул. Скоропадского(фото №4), увидев знаки направления движения для проезда перекрестка, учитывая, что мне нужно продолжить движение прямо, начал перестраиваться в правый ряд под номером 3. (Как раз на гугл фото №1 запечетлен автомобиль, который совершает аналогичный маневр).
    На обоих светофорах в тот момент горел зеленый свет.
    Автомобиль полиции двигался или стоял в третьем или четвертом ряду(я не создал ему аварийную обстановку).
    После того как я проехал перекресток прямо с 3-го ряда, полиция включила "проблискові маячки)))" и через громкоговоритель приказала остановиться.
    Сначала инспектор говорил, что я поехал со второго ряда прямо. Но после того как я доказывал, что перестроился и поехал прямо, как это разрешают дорожные знаки - они переквалифицировали нарушение как "перетин суцільної осьової смуги". По этому поводу и выписали штраф.
    Вот фото:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][/url][/IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Примечание:
    - к сожаление запись разговора с инспектором не вел;
    - как видно после разделяющей клумбы другого варианта перестроение в правый ряд кроме как пересечь сплошную линию нет.
    - если повернуть налево, то потом очченнь большой круг надо сделать чтобы вернуться на этот перекресток и повернуть в сторону круглоуниверситетской улицы;
    - 10 дней еще не прошло с момента вынесение постановления.
    - пояснение по этому поводу я написал в форме которую предоставили полицейские.

    Собственно вопрос - есть ли у меня шансы обжаловать данный штраф путем подачи в суд или вышестоящий орган?

    П.С.: Сегодня на позняках наблюдал аналогичную ситуацию - когда на перекрестке есть светофор, знаки разрешающие движение и двойная сплошная линия разметки, которая противоречит дорожным знакам. Я даже вызвал патруль полиции дабы разъяснить как такое может быть. Инспектор объяснил, что знаки имеют преимущество перед дорожней разметкой и если знак разрешает, то можно спокойно пересекать двойную сплошную линию которая нанесена на дороге.
     
    Vulik подобається це.
  2. morphius

    morphius Старожил

    Дописи:
    2,652
    Область:
    Чернігівська
    Місто:
    Чернігів
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    серый
    #2
    Думаю, шансов нет. В данном случае знаки и разметка не противоречят друг другу.
     
  3. ACERBUS

    ACERBUS Старожил

    Дописи:
    2,840
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY BiTurbo
    Потужність, л.с.:
    900
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2257
    #3
    знак дійсно має перевагу над розміткою, але трохи у інших випадках, наприклад коли на смузі руху встановлено знак поворот ліворуч, а намальована суцільна лінія, або коли стоїть знак поворот ліворуч заборонено і намальована подвійна суцільна - ви можете сміло розвертатись, тому що знак цього не забороняє.
    У вас же знаки були синхронні із розміткою. Розмітка фіксувала межі полоси, а знак наказував вам повертати з цієї полоси наліво
    Згідно ПДР, якщо ви випадково зайняли не ту полосу, то ви повинні продовжити рух по цій полосі руху, незалежно від того, чи треба вам у тому напрямку.
    Стосовно клумби, перед клумбою чи були знаки, які повідомляли вам, що після клумби рух по полосам здійснюватиметься виключно наліво ? Чи дала Вам дорожня служба можливість (та інформацію) перед клумбою змінити полоси ?
    Особисто я зловживаю тим, що виїжджаю з двору наліво і впираюсь у подвійну суцільну, два рази мене ловили селфіки я кажу, ви знак уступи дорогу встановили, чому нема знака, що рух тільки направо ? Мене не було повідомлено належним чином про те, що мене чекає подвійна суцільна, я виїхав і вперся у неї.
    Хоча, зараз судитися - собі дорожче, забере багато часу та нервів, треба було одразу поліціянтів аргументами переконувати, що у ваших діях немає правопорушення.
     
    Alber подобається це.
  4. МАГА

    МАГА Старожил

    Дописи:
    2,116
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    кандівайт
    #4
    Немає шансів. Штраф - мизерний. Плюнь і забій.
     
    Vulik подобається це.
  5. shurikk42

    shurikk42 Учасник

    Дописи:
    243
    Область:
    Рівненська
    Місто:
    Рівне
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 SDI (BDJ)
    Потужність, л.с.:
    70
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    Колір:
    білий
    #5
    Порушення дорожньої розмітки 1.1 ПДР України. Штраф 255 грн., ч.1 ст.122 КУпАП. Я працюю в патрулі в Рівному. Взагалі я штрафую водіїв залежно від ситуації. Якщо керманич поводить себе адекватно, поважає себе та поліцейського, ввічливо розмовляє то в 99.9% обмежуюсь проведенням профілактичної бесіди. Хоча дане порушення в статті КУпАПу бередбачає виключно штраф! Не попередження, бесіди і т.п., а ВИКЛЮЧНО ШТРАФ. Хоча є різні інспектори, які виконують показники добровільно або примусово під контролем керівництва, є такі поліцейські, яким подобається писати постанови... Так що дуже багато різних водіїв та інспекторів ПП. Законодавство в державі кульгає, як є так є. З повагою!
     
    kr60502, Schumacher81, muzik та 6 іншим подобається це.
  6. ROMICH

    ROMICH Новенький

    Дописи:
    65
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    Колір:
    БЕЛЫЙ
    #6
    шансы равны нулю.ничего не доказать только нервы жечь да время терять.брось это
     
  7. 08sv80

    08sv80 Досвідчений

    Дописи:
    551
    Область:
    Вінницька
    Місто:
    Вінниця
    Модель:
    VW CADDY 2.0 ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    white
    #7
    Ничего не докажешь, больше нервов попортишь.
     
  8. МАГА

    МАГА Старожил

    Дописи:
    2,116
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    кандівайт
    #8
    Шановне правління, клопочу про призначення Олександра куратором теми.
     
    Vulik, kr60502, Чилик та 4 іншим подобається це.
  9. shurikk42

    shurikk42 Учасник

    Дописи:
    243
    Область:
    Рівненська
    Місто:
    Рівне
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 SDI (BDJ)
    Потужність, л.с.:
    70
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    Колір:
    білий
    #9
    Ні ні)
     
  10. Alber

    Alber Новенький

    Дописи:
    80
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    #10
    Всем спасибо за высказывания!!!
    Но...
    Когда инспектор сначала озвучивает, что я нарушил ПДД поехав со второй полосы прямо, а потом переквалифицирует это в "перетин суцільної осьової смуги" то сразу стало понятно, что есть желание взуть.
    Вот тогда я начал нервничать и спорить. Еще второй рядом стоял и подгонял цитата "давай по быстренькому оформляй надо ехать". Какой по быстренькому, если инспектор ведет рассмотрение так называемого дела и определяется штрафовать или нет. При этом уже никакие "клопотання" или пояснение никто мне не предоставляет. Вручили бумагу и сказали напиши, а мы через 15 мин подъедем. Приехали через 15 мин. Я, кстати, при этом стоял на дороге нарушая правила стоянки. Инспекторы конечно же об этом ничего не сказали.
    shurikk42, Есть нормальные инспекторы, но увы чем дальше идем тем больше из них превращаются в наглых "хохлов". А мы, Украинцы, постепенно возвращаемся к старому ГАИ.
     
    Vulik та shurikk42 подобається це.
  11. shurikk42

    shurikk42 Учасник

    Дописи:
    243
    Область:
    Рівненська
    Місто:
    Рівне
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 SDI (BDJ)
    Потужність, л.с.:
    70
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    Колір:
    білий
    #11
    shurikk42, Есть нормальные инспекторы, но увы чем дальше идем тем больше из них превращаются в наглых "хохлов". А мы, Украинцы, постепенно возвращаемся к старому ГАИ.[/QUOTE]
    Да, Ви праві. Кончана система "показників". Прийшов міняти країну, а залишилося як завжди, повна жо...
    Перше повідомлення: 21 лип 2017

    Нове повідомлення: 21 лип 2017
    Саме обідно клубні, що починають досить багато хороших патрульних звільнятися. Ті, яким "система" не може нав'язати "свою" роботу. Якщо ти не привезеш постанов та/або протокола то ти нічого не робив і витрачаєш пальне, яке тобі держава дає. Чому патрульні почали "стояти" на дорогах, а не патрулювати під час руху. А щоб писати постанови! Якщо я на відрізку автодороги, під час патрулювання, забезпечував безпеку дорожнього руху, не допустив ДТП або інших надзвичайних подій, допоміг громадянам в яких на трасі поломалась машина і т.п. то ти нічого не зробив! Тобі ПОТРІБНО писати. Оце реалії патрульної поліції. В Луцьку взагалі пів батальйона звільнилося. Там взагалі ситуація "печаль". Так що задумався про заміну роботи. Пішов на роботу дитина спить, прийшов з роботи дитина спить, плюс підсилення на різні випадки. Через пару років в Рівному вже не буде нормальних патрульних, залишаться тільки "системники". З повагою!
     
    Vulik, achtung, Перебийніс та 8 іншим подобається це.
  12. morphius

    morphius Старожил

    Дописи:
    2,652
    Область:
    Чернігівська
    Місто:
    Чернігів
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    серый
    #12
    Ну это Ваша точка зрения, как пострадавшего. А может, инспектор видел факт, что Вы поехали туда, куда ПДД запрещают, но не усек каким конкретно образом Вам это удалось. Не пытаюсь никого оправдать или наоборот, но в данном случае нарушение есть и оно неоспоримо, о чем Вы, собственно, и спрашивали.
     
  13. muzik

    muzik Досвідчений

    Дописи:
    799
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BJB)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    Колір:
    білий
    #13
    1. Ви порушили ПДР 100%, відповідно поліцейський правий.
    Якщо вам треба було на Круглоуніверситетську, то потрібно було зайняти другий правий ряд ще в кінці бульвару Лесі Українки, або ж перед Шовковичною. Або рухатися ліворуч на тому світлофорі. Іншого варіанту не було.
    2. Виграєте ви суд чи ні -- це зовсім інше питання, яке не стосується першого. Виграти можливо, але немає жодного сенсу. Ви 100% порушили і штраф мінімальний.
     
    Останнє редагування модератором: 22 лип 2017
    Vulik подобається це.
  14. МАГА

    МАГА Старожил

    Дописи:
    2,116
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    кандівайт
    #14
    По старому сците тупих вказівок тупих керівників?
     
    shurikk42, RP3G та muzik подобається це.
  15. Костя

    Костя Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,763
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорна Блискавка
    #15
    Alber, Колєга, ви попали в халепу з власної неуважності... Вадим Мюзіг все вірно розписав... Ви не звернули уваги на знаки, які встановлені на початку "подвійної" дороги... А там ще на початку знаки пишуть про те що 1-й та 2-й ряд (згідно вашої схеми) їде виключно наліво, а от 3-й та 4-й ряд їде прямо. Отже вам треба було перестроїтись в 3-й або 4-й ряд ще на початку "подвійної" дороги...
    Якось так...

    [​IMG]
     
    muzik та Lvivgaz подобається це.
  16. Виталий

    Виталий Новенький

    Дописи:
    29
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Павлоград
    Модель:
    VW CADDY MAXI
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    белый
    #16
    Добрый всем вечер. Помогите разобраться в ситуации: проехал на знак 2.2 "Проезд без остановки запрещен" через ж/д переезд 1.png
    выписали штраф. Несмотря на то, что пытался доказать, что данный знак не существует в "природе". Оплатить и не морочить голову, или стоит побороться? ( Переезд практически не используется, может раз или два в месяц). Спасибо.
     
  17. morphius

    morphius Старожил

    Дописи:
    2,652
    Область:
    Чернігівська
    Місто:
    Чернігів
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    серый
    #17
    Что значит не существует в природе?
    Этот знак для того и существует в такой уникальной форме, чтобы был узнаваем, даже если его снегом залепит наглухо, как и знак "уступи дорогу".
    Хотя по поводу полезности "стопов" конкретно перед жд переездами я бы поспорил, но это другая тема.
     
    Noble, Lvivgaz, trawersa1 та 2 іншим подобається це.
  18. Виталий

    Виталий Новенький

    Дописи:
    29
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Павлоград
    Модель:
    VW CADDY MAXI
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    белый
    #18
    В "природе" я выделил в "...", подразумевая зарисованую часть знака, а это уже не стандарт. Но, спасибо за ответ.
     
    Vulik подобається це.
  19. юрок

    юрок Учасник

    Дописи:
    206
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    110
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2014
    Колір:
    Lava red
    #19
    Знак читаем, поэтому права полиция.
     
  20. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    #20
    Замазанность знака=попытка "съехать по процессуалке". По-хорошему. Таки не правы: надо было перед рельсами тормознуть. И не потрму что кто-то Вам там знак поставил: я аргументирую ситуацией из жизни.
    Провинциальный нерегулируемый железнодорожный переезд. Идёт грузовой состав. Я первым стою. За мной -бус. Состав грузовой а потому длинный. Но - уже видно "хвост". Мы обое завели моторы и даже передачу втыкнули....
    И тут в левое зеркало заднего вида я наблюдаю как не сбавляя ходу нас объезжает "шаха" с прицепом, рассчитывая проехать как раз за последним вагоном (чтоб не стоять в "пробке"). И как только последний вагон покинул переезд а передний колёса "шахи" коснулись рельсов воздух разорвал пронзительный тепловозный гудок !!!
    Дальше всё как в замедленной сьёмке: жигуль изрыгнул из выхлопной облако дыма с маслом и из последних сил попытался сделать " рывок" чтоб выдернуть прицеп прямо из-под колёс .... ВСТРЕЧНОГО ПОЕЗДА (который все это время был скрыт уходящим в даль товарняком )....
    Тогда всё обошлось: но заставило задуматься о проезде ж/д переездов (раз и навсегда) НЕЗАВИСИМО от установленных знаков.....
     
    Vulik, Noble та cresset подобається це.

Поділитися цією сторінкою