1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Плохо заводится на горячую

Тема у розділі 'Дизельні двигуни / Дизельные двигатели', створена користувачем kamazitto, 11 січ 2021.

  1. sage64

    sage64 Досвідчений

    Дописи:
    781
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    WV Caddy III
    Двигун:
    2.0 SDI (BST)
    Потужність, л.с.:
    70
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    white stallion
    #21
    Ну так проверьте стартер на предмет оборотов при заводке. Можно проверить Васей диагностом, отсоединяете подачу напряжения на форсунки, предохранитель или разьём проводов, включаете зажигание подключаете Василия и крутите стартером. Двигатель, 5 группа, 1 окно смотрите как на видео.

    Стартер должен выдавать в пределах 230-250 об/мин или больше, если меньше значит стартер на профилактику, если норма значит ищем дальше причину.
    Вот еще https://www.drive2.com/l/470456012709560936/
     
    Останнє редагування: 20 лют 2021
    GTR та kamazitto подобається це.
  2. Shansss

    Shansss Досвідчений

    Дописи:
    696
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Tiguan
    Двигун:
    2.0 TDI (CFHF)
    Потужність, л.с.:
    140
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Grey
    #22
    Так вимкни їх через Васю діагноста, я собі вимкнув як не потрібну для свого авто. Їх можливо вимкнути так: https://www.drive2.com/l/463304514204599074/ в мене так не вийшло, бо немає каналу такого. Я вимкнув так: https://www.drive2.com/l/533359072934625635/
    Можливо через D02000, також 292029. Я вимикав, обома кодами різниці немає.
    Якщо хочете відкинути версію з поганим АКБ, можна зняти датчика з мінусової клеми, це також відключить старт-стоп
    Перше повідомлення: 21 січ 2021

    Нове повідомлення: 9 лют 2021
    kamazitto, проблему вирішили? Якщо так, то як?
     
  3. kamazitto

    kamazitto Досвідчений

    Дописи:
    773
    Область:
    Чернігівська
    Місто:
    Корюковка
    Модель:
    Touran
    Двигун:
    2.0 TDI (CFHС)
    Потужність, л.с.:
    140
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2012
    #23
    В процессе. Но эта "болячка" была мною найдена на форумах Б6 и шкоды.


    Нове повідомлення: 19 лют 2021
    Итак....
    После долгих и длинных морозных ночей, наконец-то "потух" АКБ. Заказал новый, и О чудо - проблемка ушла. Короче, как и, писал выше, что дело было в низком заряде АКБ, и видать какой-то блок не получал достатоного напряжения. А тот факт, что проблема была только на горячую, только сбивала смысли, что это действительно АКБ.
     
    Витька, Чилик, GTR та 2 іншим подобається це.
  4. Vova64

    Vova64 Гість клубу

    Дописи:
    1
    Область:
    Івано-Франківська
    Місто:
    Косов
    Модель:
    Skoda Octavia scout
    Потужність, л.с.:
    140
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Сірий
    #24
    Доброї ночі! В мене така ж проблема на холодну запуск завжди без проблем а на гарячу запускається і зразу глохне грішу на датчик розпредвала тому що він відповідає за форсунки, і відрубає їх бо не бачить оборотів з датчика і Вася висвічує помилку P 0016
    Перше повідомлення: 12 сер 2021

    Нове повідомлення: 12 сер 2021
    Причому тяга добра, не троїть, не димить, все так би і нічого але коли десь треба їхати далеко то напряжно бо всюди мушу лишати заведеною машину бо потім приходиться чекати пів години поки охолоне
     

Поділитися цією сторінкою