1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Оцените авто по фото

Тема у розділі 'Выбор авто', створена користувачем NPP, 28 бер 2014.

  1. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    Ціна суттєво завищена, навіть якщо авто з рідним пробігом та у відмінному стані. Не бачу смислу за 5-річний кадді навіть в такій комплектації платити 17 тисяч.
     
    myfloor та dv_matrix подобається це.
  2. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,137
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    Yuran, звичайно завищена!
    Нам же треба, щоб нова машина і задурно.
    Я побачу, коли будете продавать свою, чи пів ціни скинете?
    Завищена, відносно битих та/або змотаних, хоча невідомо, чи ця машина не така сама:)
     
    Останнє редагування: 16 сер 2018
    Noble, dv_matrix та Денис VW подобається це.
  3. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    Якщо мені прийдеться продавати машину то продам її за таку ціну, яку мені за неї дадуть, а не за таку, яку захочу.
    Для прикладу у 2013 році купив я 3-річного Кадді з пробігом 100 тис. рідних, обійшовся він мені в районі 15500 у.е., у 2018 році продав його 8-річного з пробігом 230 тис, і як би я не хотів за нього получити 10-11 тисяч, та дали мені тільки 9150. В результаті авто за 5 років більш ніж на 6 тисяч похудало, і це цілком нормально.
     
  4. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,137
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    Yuran, а Ви не порахувати, на скільки той кадік похудав? Там НАБАГАТО більше, ніж 6 тисяч. . А Ви пишете "завищена".
     
    vitek та Noble подобається це.
  5. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    Який саме каддік похудів на багато вище ніж 6 тисяч? Мій чи цей який в оголошенні на авторіа за 17 тисяч?
    Якщо мова йде про цей що на авторіа то вважаю що він худіший ніж 17 тисяч, якби рік був 2015 то ще мова йшла б враховуючи комплектацію.
    А якщо кажете що мій каддік похудів на багато більше ніж на 6 тисяч за 5 років в моїх руках то я абсолютно згідний, саме тому й продав :grin:
     
  6. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,137
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    Yuran, Ви сказали, що ціна того кадді, що в об'яві завищена, а насправді завищена була ціна Вашого. Бо той, що в об' яві, не можна рівняти з Вашим (бувшим:), а похудав він за 4 роки не менш, ніж на 12-13тисяч,вибачте,точних
    цін на кадді не знаю але орієнтуюсь приблизно... Тому вважаю, що ціна невисока за таке авто, якщо воно відповідає опису.
    Але насправді, там пробіг змотаний, по тій простій причині, що він не може бути не змотаний :) З таким пробігом ні один дурень його б не продав так дешево....
     
    Останнє редагування: 16 сер 2018
    Noble подобається це.
  7. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    achtung, моє авто не настільки вже й убите було, повірте, підшаманити передув турбіни і розібратись із маховиком-щепленням це не настільки страшна біда в дизельному авто, ну а те що лобове скло потріскане, сидіння водійське просиджене, акумулятор дохлий - це все дрібниці, людина що в мене його купила потім ще в телефонному режимі дякувала, казав що він так і розраховував що штуку доларів треба буде вкласти.
    А щоб узнати відповідає все опису чи ні треба тільки їхати й дивитись. Продавани машин різні в нас бувають. Я чесно людям по телефону казав що турбіна передуває іноді, хоч можна було помилки стерти васьою і це б жодна діагностика не показала, якщо б за кермом був я ( вмів їздити так щоб не відрубало турбіну), а он родич поїхав дивитись машину яка на фотографіях ляля, по телефону теж так продавець сказав, а по факту приїхав він а виявилось хлам з всіх сторін битий, як попало помальований, а фотки на авторіа з тих часів коли машина була ще ціла...
    Перше повідомлення: 16 сер 2018

    Нове повідомлення: 16 сер 2018
    17 тисяч це хіба дешево? Це зовсім не дешево. А продаватись машина може тільки тому що потрібно авто іншого класу. Та і причин чи приводів для продажу авто може бути багато, наприклад авто втулене десь, або проблема з коробкою, або ще щось. VW 2013 року не може бути дешевий в обслуговуванні.
     
  8. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,137
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    Yuran, 17 тисяч мінус розтаможка, заробіток перекупа, витрати на пригон .. Залишається небагато.
    А кадді в такій комплектації коштує більше 30ти. Тому і вважаю, що так дёшево таку машину ніхто не віддасть.
     
  9. Noble

    Noble Спеціаліст

    Дописи:
    4,475
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYD)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Белый
    я бы за кадди вообще такие деньги не дал бы. Не стоит он таких денег
     
    Djek, gillmoo, Jetta Vlad та ще 1-му подобається це.
  10. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,137
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    Noble, распространённое мнение, что цены у VW завышены...
    Но если бы это было правдой, то не был бы VAG таким, каким он есть :)
    Конкуренты бледно выглядят.....
     
  11. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    Коштує. Та й взагалі, кадді це безцінна машина. Як жінка. Може в когось в сімейному житті було таке що жінка запитає, за скільки ти б її продав, так знайте, що правильно відповісти що вона безцінна, бо коли скажете за мільйон, чи там за мільярд то буде зразу обіда.
    А відносно кадді - це як ще один член сімї, за яким треба дивитись, любити, лілеяти, щось там весь час модернізувати. Половина людей з нашого форуму пройшли процедуру "купив кадді-добавити круіз-добавити мультируль-обшити арки-добавити пластику в багажник-купити карти-купити бардачок-обезшумити капот-сидіння ніякі-купити Турановські-магнітолапаганащоськупити-освітлення салону ніяке купити якісь лампочки - а може це спойлер ззаді приліпити - проржавіла доріжка під боковою дверкою треба в лазерщика комплект замовити - обдерлась обшивка бердичівська - треба зробити нормально - і так по кругу весь час щось робити.
    Якщо порахувати скільки на все це часу йде то мабуть не кожен стільки часу й сил приділив своїй жінці в сексі.
    А можна просто купити за таку ж ціну машину, що матиме зразу нормальний пасажирський салон де треба буде просто їздити.
    А за 17 тисяч можна взяти і нормальну машину що матиме й багажник людський і підвіску комфортну, а не на балці задній гоцати.
     
    Alex MRPL, gillmoo, Tolya1983 та 3 іншим подобається це.
  12. kosha

    kosha Старожил

    Дописи:
    1,362
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW Caddy Combi
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Adrenaline RED
    Та ну... Кто бледно выглядит? BMW? Mercedes? Или кого вы подразумеваете конкурентом VAGу?
     
    Noble подобається це.
  13. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,137
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    kosha, я когда купил свою машину, мне многие говорили, что я дорогую купил... Но я ни разу не усомнился в своём выборе... Да, есть много машин дешевле, но они рядом не стоят возле VW. И мерседес и BMW не исключение, если брать в одной цене.
    И не путайте сюда б/у машины, пожалуйста.
     
    Останнє редагування: 16 сер 2018
  14. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    А це вже з розряду "кожна жаба своє болото хвались". :)
     
    Noble подобається це.
  15. Noble

    Noble Спеціаліст

    Дописи:
    4,475
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYD)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Белый
    Ну как вам сказать за 17000 выбор есть и очень хороший ну я опять же говорю о б/у. За 17000 по этому курсу кадди может купить или фанат или тот кому эти деньги попали от бабушки в наследство или дал папа. Кадди хорошая машина но не за такие деньги. И когда уберут стандарты евро и хлынет поток машин к нам более дешевых чем евро5 то продать кадди особенно потрепанный нашими дорогами а таких большая часть будет ой как тяжелоo_O
     
    Останнє редагування: 16 сер 2018
    Alex MRPL, alleksei та Jetta Vlad подобається це.
  16. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,137
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    @Noble,когда же Вы поймёте, что ни один автомобильный концерн не выпускает машин б/у.
    Обсуждать можно только новые машины. Если все будут покупать б/у.
    Что будут делать производители авто?
     
  17. Noble

    Noble Спеціаліст

    Дописи:
    4,475
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYD)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Белый
    У нас заработать на новую машину могут не все. Возьмите даже статистику нашего клуба. У нас машин которые брали новыми можно пересчитать на пальцах одной руки.
     
    alleksei та Jetta Vlad подобається це.
  18. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,137
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    Noble, да я не против, покупайте б/у,
    только сравнивать машины нужно новыми, а то так можно и логан с аудиRS6 сравнить, ведь она через 20 лет стоит, как логан...
     
    Noble подобається це.
  19. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Ба- знакомые всё лица!
    [​IMG]

    :)

    Помоему за отстаиванием ИМХО все забыли о чем разговор.
    ПОСТАРАЮСЬ НАПОМНИТЬ.
    Покупается машина новая или б/у тут даже не обсуждается. Само название темы "оцените авто по фото" декларирует что имеем дело с б/у причем каждый раз с каким-то конкретным экземпляром. Для сравнения новых авто есть прорва автожурналюг, живущих с того что обзоры делают и сравнения. Поэтому -не обижайтесь- но как минимум в данной теме это "мимо"....
    По поводу "хлынут не евро5". Ну - может такое и быть, но это будет очеоедное попадалово: с введением экологического налога старые ведрища снова станут никому не нужны: только люди за них своё бабло уже протратят и будут сидеть-думать что делать дальше. Скупой платит дважды, тупой- трижды, лох - всегда.
    Именно распространенность платформы ВАГ и наличие достаточного ассортимента новых и б/у запчастей делают с послепродажной стоимостью этих авто чудеса на фоне конкурентов. Уберите это - и никакой авторитет бренда не спасет. Но - это есть и это главный аргумент. За это мы ВАГу многое прощаем
    ОДНАКО- всеравно цена обязана быть адекватной!
     
    Останнє редагування: 17 сер 2018
    saxon, Jetta Vlad, Noble та ще 1-му подобається це.
  20. Денис VW

    Денис VW Старожил

    Дописи:
    1,404
    Область:
    Луганська
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYE)
    Потужність, л.с.:
    120
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Candyweiss
    Noble, Бы ли бы у меня деньги на новый купил бы да же не думая , так как это авто для меня и моих потребностей! И пофиг что за первые 5 лет я потеряю 30-40% стоимости ведь я беру авто не для того что бы перепродать.
    А если по теме цена на авто завышена если сравнивать с ценой в Европе но это как раз и есть заработок перекупов , не нравится цена едем в Европу выбираем покупаем и растамаживаем и получаем на выходе авто на 2 т дешевле НО в этом деле есть очень много НО, начиная от расходов на поездку , брокера и тд. Когда искал себе авто рассматривал этот вариант но посчитав решил что мои нервы стоят дороже :).
     
    Alex MRPL, Tolya1983, Noble та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою