1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Обсуждение двигателя 1.6TDI (CAYE,CAYD) NEW

Тема у розділі 'Дизельні двигуни / Дизельные двигатели', створена користувачем no name, 31 бер 2014.

  1. Ph3nomen

    Ph3nomen Новенький

    Дописи:
    11
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Кривой Рог
    Модель:
    Caddy 2012 CAYD
    Потужність, л.с.:
    115
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Асфальт
    Всем привет . Купил кадик 2011 года 1.6 тди cayd . Хотел спросить у тех кто разбирается. Часто ли у єтих авто умирает насос в баке и какие симптоми, когда забита сетка в баке мли слабо качает насос?
    Перше повідомлення: 12 лис 2023

    Нове повідомлення: 12 лис 2023
    Коррекции по форсункам вроде впорядке, машина как хорошенько прогреется слабовато едет на 4 ой и 5 ой передаче , плюс есть непонятный гул думаю от насосика , так же по утрам при запуске буд то машине не хватает топлива реакция на педаль газа если нежно нажать нормальная , если резко впол сначала провал потом поехала , неприятно дергается на 1-2 передаче на низах …
     

    Вкладення:

  2. 3ds

    3ds Новенький

    Дописи:
    85
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Дніпро
    Модель:
    MAXI
    Потужність, л.с.:
    140
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Нормальний діагност вам допоможе.
    ...Не розумію людей, які тут пишуть пару симптомів і думають що можно по методу (пальцем у небо) справити авто.
    Такі люди - (подарунок) для сто...
     
  3. Ph3nomen

    Ph3nomen Новенький

    Дописи:
    11
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Кривой Рог
    Модель:
    Caddy 2012 CAYD
    Потужність, л.с.:
    115
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Асфальт
    Весьма грубо и не гостеприимно … но то ладно я не обидчивый , про насос в баке и его функции ( вопрос был больше именно за него ) у вас будет что дополнить ? PS я всегда думал что подобного рода темы и форумы как раз созданы для того чтоб на таких « подарков в сто « было как можно меньше…
     
  4. 3ds

    3ds Новенький

    Дописи:
    85
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Дніпро
    Модель:
    MAXI
    Потужність, л.с.:
    140
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Чесність і грубість то різні речі.
    Кожна деталь, чи механізм у авто, мають свої робочі параметри.
    Насос має свій робочий шум, тиск/кількість
    на виході і ампери споживання струму на вході.
    Але спочатку треба повна картинка діагностики авто, щоб розуміти алгоритм вирішення проблеми по реальній вірогідності впливу механіки чи електрики на існуючу проблему.
    Кожна функція/елемент авто має кілька складових - механіку + електрика(база/управління/відповідність), і як що щось виходить з ладу, то треба перевіряти (залежності) у системі, де вийшов з ладу її елемент.
    Можно питати на форумі..., і періодично міняти елементи якогось функціоналу авто кілька разів на рік...
    - Краще запитайте у хлопців тут хорошого спеціаліста по вашому питанню у вашому регіоні, щоб зверталися по т/о раз на рік.
     
    Останнє редагування: 12 лис 2023
  5. Ph3nomen

    Ph3nomen Новенький

    Дописи:
    11
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Кривой Рог
    Модель:
    Caddy 2012 CAYD
    Потужність, л.с.:
    115
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Асфальт
    Я считаю тут более полезные советы и подсказки дадут чем наши сто
    Перше повідомлення: 12 лис 2023

    Нове повідомлення: 12 лис 2023
    Интересует насос в баке работает только при пуске конкретно в данном моторе , или все таки в ходу тоже что то от него зависит …
     
  6. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,138
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    @Ph3nomen, чего вас заинтересовал насос в баке?
    Он обычно никого не беспокоит...
     
  7. Ph3nomen

    Ph3nomen Новенький

    Дописи:
    11
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Кривой Рог
    Модель:
    Caddy 2012 CAYD
    Потужність, л.с.:
    115
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Асфальт
    Да вот пытаюсь разобраться , тоже читаю то там то сям , насос 100% живой в противном случае машина бы не заводилась , дело думаю в сетке там . В любом случае за 13 лет в профилактических целях залезть туда не помешает …
     
  8. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,138
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    но и к решению проблем не приблизит)))
     
    Usike подобається це.
  9. Ph3nomen

    Ph3nomen Новенький

    Дописи:
    11
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Кривой Рог
    Модель:
    Caddy 2012 CAYD
    Потужність, л.с.:
    115
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Асфальт
    Изначально грешил на уставшую форсунку пока не глянул коррекции …
    Перше повідомлення: 12 лис 2023

    Нове повідомлення: 15 лис 2023
    итак отчитаюсь . Таки насос в баке что то да решает в СAYC CAYD и так далее . После замены автомобиль не узнать пропали дерганья на холодную непонятные и тяга стала заметно лучше . ПРи демонтаже сетка насоса в баке очень грязной ...
     
    3ds та greek подобається це.
  10. Romasha

    Romasha Гість клубу

    Дописи:
    3
    Область:
    Рівненська
    Місто:
    Рівне
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2010
    Народ бажаю здоровья, потрібна порада, зняли форсунки сіменс, втомлені пєзоелементи, майстри відреставрували але кажуть була емульсія та іржа на форсунках і потрібно промити систему інакше форсункам знову прийде труба. Порадьте, злити соляру з баку не досттньо та висушити його? потрібна промивка усієї системи якимись агрегатами? я в Рівному і не знаю хто це робить, форсунщики не миють а тільки реставрують. Ну є хлопці які бак можуть осушити але систему не миють. МАю форсунки а боюсь запускати машину, а як у баку дійсно чи вода чи помиї і піде знову на форсунки. Що робити, може дурять взагалі мене, я за реставрацію форсунок віддав 30 тис грн, за фільтра ще купу грошей, ще мийка потягне як не зо три штуки гривен і пів бака соляри виллють коту під хвіст. Двигун 1.6 cay
     
    3ds подобається це.
  11. 3ds

    3ds Новенький

    Дописи:
    85
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Дніпро
    Модель:
    MAXI
    Потужність, л.с.:
    140
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Лохотрон ніколи не закінчиться ? Як що залили якусь [мачмалу] - форсунки чи насос могли-б зламатися...
    Тоді треба-б було зливати, промивати без форсунок, насоса..., а потім вже ставити щось нове, чи ремонтоване... +фільтри....
    Для розуміння початкового стану форсунок, потрібні параметри діагностики на авто, потім на стенді. Після цього приймається рішення про дії з форсунками чи насосом.
    Щоб зрозуміти що вже зробили з форсунками, потрібні всі параметри форсунок до... і після..., ну і + яка гарантія на їх роботи ?
    Зазвичай лохотрон через місяць-два має (продовження)...
    По закону МТсБУ г%рантія на такі роботи півроку, при наявності чека з описом робіт.
    У бак можно, не знімаючи, кинути навіть камеру і подивитися що там є...вода, мусор, стан сітки.. Але для повного феншую, треба буде перевірити параметри насоса у баку (тиск+кількість).
    Перед тим як кудись звертатись - краще запитати на форумі до кого...
     
    Останнє редагування: 21 лис 2023
    Usike та Romasha подобається це.
  12. Ph3nomen

    Ph3nomen Новенький

    Дописи:
    11
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Кривой Рог
    Модель:
    Caddy 2012 CAYD
    Потужність, л.с.:
    115
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Асфальт
    соболезную , не слабо тебя развели.. Єтих денег хватило бы на две но новые форсунки еще и установкой....
     
  13. Romasha

    Romasha Гість клубу

    Дописи:
    3
    Область:
    Рівненська
    Місто:
    Рівне
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2010
    Там у мене така історія, знайомий майстер забрав машину на своє сто, сказав мені що по дорозі вона заглохла, ну на малій швидкості якось доїхав, зняв форсунки і сказав що одна шайба стала пропускати і одна форсунка добре обгоріла, показав фото форсунок, одна як би моя дійсно була закопчена. ВІн на перевірку відправив чотири форсунки іншим спецам на стенд, вони помили і розібрали сказали що пьєзикам труба і треба міняти реставрувати. Потім скинули фото що у форсунках типу вода і іржа та сказали нехай власник миє систему. Мій майстер зняв фільтра і каже води там нема, може жижа у баку і каже їдь мий топливну тягни евакуатор би ми не миємо. А це ще купа грошей за евакуатор та мийщикам топливки. Я не знаю, чи це мої форсунки, чи мої форсунки здохли чи треба було поміняти одну, вони мені дурню якісь скріни паперів діагностики форсунок скинули але я х.з. у тих цифрах. Короче майстер мій візьме 7 тис грн. поміняти, налаштувати, замінити фільтра а форсунщики 30000 грн. за реставрацію чотирьох. Мийщиків я послав нах. СКазав своєму майстру зняти бак, злити 20 літрів соляри, осушити бак, залити нову соляру та наповнити фільтр, запустити насос та подати команду подкачки насоса баку і запустити кілька разів прокачку. Якщо там щось в рампі було то воно свіжою солярою має бути витиснуте, хоча я мало вірю що там якась жижа якщо у стакані фільтра соляра а не вода. Я думаю мене розвели, я заправляюсь на окко ніколи не лив соляру з каністр, у нашому селі жодної скарги що там машини залили води на цій заправці. Я лох корочше. Я тепер не знаю, якщо форсунки здохнуть а паперів ніхто не дає то скажуть що ти дурень не мив систему як радили і вмиють руки. У мене грошей то не лишилось вже на ці маніпуляції.
     
  14. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,630
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    7к зняти /встановити форси?
     
    achtung та 3ds подобається це.
  15. Romasha

    Romasha Гість клубу

    Дописи:
    3
    Область:
    Рівненська
    Місто:
    Рівне
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2010
    апетити тут у нас на рівненщині, багато люду наїхало, плюс пригнали купу хламу з європи, майстри дуже розпальцьовані та ще і жуліки. Я більше до приватників ні ногою, тільки до офіціалів на вікекспо, робив там генератор підшипники посипались, заплатив трьошку але дали папери, дали гарантію і мізки не трахали. Загнав машину, на другий день набрали забирай готово. Чогось з форсунками мене понесло наліво дурня шукаючого де дешевше.
     
    Останнє редагування: 21 лис 2023
    Shansss подобається це.
  16. achtung

    achtung Старожил

    Дописи:
    2,138
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    по-знайомству це норм. ціна )))
    Перше повідомлення: 21 лис 2023

    Нове повідомлення: 21 лис 2023
    @Romasha, офіціали не ремонтують форсунки((
     
    Ph3nomen подобається це.
  17. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,630
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    Взагалі ремонт п'єзо форс це брєд, бо немає на них запчастин. Це означає, що роблені вони з б/в запчастин... якщо взагалі роблені
     
    Usike та 3ds подобається це.
  18. Ph3nomen

    Ph3nomen Новенький

    Дописи:
    11
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Кривой Рог
    Модель:
    Caddy 2012 CAYD
    Потужність, л.с.:
    115
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Асфальт
    тут незгоден . Навчились вже в нас і це робити . І якщо норм специ робили то буде ходити не гірше новоЇ форси ( яка в свою чергу теж я впевнений реставрована тільки на заводі)
     
    Romasha подобається це.
  19. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,630
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    Ваша справа. А взагалі не зрозуміло яка була причина.. ну заглохла і що? Може датчик колінвалу відпав, чому сходу в форси полізли? Для чого її забирали на сто з самого початку
     
    3ds подобається це.
  20. 3ds

    3ds Новенький

    Дописи:
    85
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Дніпро
    Модель:
    MAXI
    Потужність, л.с.:
    140
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Як би можно було оцінити параметри діагностики - до.. і після.., був би предмет розмови.
     

Поділитися цією сторінкою