1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Обсуждение двигателя 1.6TDI (CAYE,CAYD) NEW

Тема у розділі 'Дизельні двигуни / Дизельные двигатели', створена користувачем no name, 31 бер 2014.

  1. Taraskin

    Taraskin Новенький

    Дописи:
    53
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    VW CADDY MAXI
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорний
    AndRi Y KO, можна пару запитань ще :oops: :)
    1) А як машина реагує на завантаженість (4-5 людини і пару сумок)? Динаміка дуже падає, педаль газу "тупішає"? А як на витрата це впливає?
    2) Тобто ОККО чи ВОГ нормальний дизель мають, ЄВРО5, так як пише виходить... А про заправки СОКАР чули щось, ніби хвалять. І взимку - це коли морози більше 10-15 градусів, чи з 1грудня по 1 березня?) ;)
    3) Тобто для сімейного авто на базі МАКСІ, коли 80% в салоні буде 2 пасажира, ще 15% то 3-5 людей, і пару разів на рік будуть всі 7 місць зайняті, та ще й пару сумок, 1.6 CAYD замало?

    Просто ситуація така - плануємо взяти вживане авто. І вибираємо між 1.9 тді 105 к.с., 2008-2010 років, чи 1.6 СAYD 2011+ (звичайно що оновлена трохи дорожча). Тому і цікавлюся про мотор, щоб знати, чи вартує переплачувати за новий дизайн, інтер'єр, і новий мотор чи взяти перевірений 1.9тді.

    [upd=1423148134][/upd]
    myfloor,
    тобто заправок нормальних достатьо (мабуть і ШЕЛЛ можна додати), це не може не радувати) :D Та розумію, що 2.0tdi кращий для максі, але їх вживаних (рестайлінгової версії) дуже мало, і ціна не підйомна, тому цікавить чи варто брати 1.6, чи взяти 1.9 старої версії і не мучитися. Просто рестайлінг подобається мені, як ззовні, так і всередині машини))) Ну почекаю, можливо ще хтось щось відпише, і тоді вже буду робити остаточні висновки. Наразі дякую :hi:
     
  2. myfloor

    myfloor Старожил

    Дописи:
    1,523
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Candy White
    Шелл отстой (Кременчуг), когда был у меня opel combo я 2 раза замерзал при -16 заправлен был дизель от Шелл, потом забрал приз за баллы ножик швецарский и попрощался навсегда с заправкой Шелл.

    Лично б я брал в старой морде лайф 1.9 (полной комплектации) если уже так хочеться Макси базу, если новая морда и макси база только 2.0!!!!
     
  3. Taraskin

    Taraskin Новенький

    Дописи:
    53
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    VW CADDY MAXI
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорний

    Дякую за інфу про Шелл (навіть би і не подумав про таке...) Ну я тоді Вам задам ті самі запитання, що і AndRi Y KO - як міняється динаміка і витрата у вашій машині, коли в салоні 4-5 людей + пару сумок? Може їздили на море наприклад, чи на лижі, чи просто подорожували з сім'єю, як в таких поїздках себе 1.6 показує?
     
  4. myfloor

    myfloor Старожил

    Дописи:
    1,523
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Candy White
    Ездил с предидущим хозяином снимать с учета Каддик в Могилев-Подолський, в машине было 5 мешков пшеницы, на полке были сумки, полный бак солярки, 5 взрослых 1 ребенок, чуствовалось что машина не пустая, но тяга была нормальная, машина взяла 6.5 литров на сотню, режим скорости 80-90-100-120, НО еще раз повторюсь,это короткая база,если хотите макси базу в новой морде тогда покупайте только 2.0 (110-140 л.с)! :yes: :good:
     
  5. Taraskin

    Taraskin Новенький

    Дописи:
    53
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    VW CADDY MAXI
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорний
    Те, що у вас коротка база я зрозумів ;) Просто вирішив спитати, бо цікаво, як себе веде 1.6. Просто коли почав цікавитися каддіками, то подумав, що 1.6 якось дуже мало для такої машини :unknown: Але бачу, що його вистачає :yes: А кожен день по-місту, скільки показує на 100 км?
     
  6. myfloor

    myfloor Старожил

    Дописи:
    1,523
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Candy White
    7- 7,5 литров, если медлено разгоняться то можно и 6,5 выйти. :D
     
  7. vitam

    vitam Старожил

    Дописи:
    1,372
    Область:
    Чернігівська
    Місто:
    Чернігів
    Модель:
    VW T5GP
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    140
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    белый
    Очень не рекомендую брать 1.6 ТДИ в б/у варианте, если Вы не настроены изучить все детские болезни этого мотора и пропустить это всё через свой кошелёк.
    В качестве подтверждения своей точки зрения предлагаю ответит на два вопроса:
    - почему 1.6 ТДИ на вторичке стоит дешевле чем 2.0 ТДИ, при условии, что стартовая цена новой машины и с тем и с тем мотором одинакова ?
    - почему 1.6 ТДИ на рынке в разы больше предложений чем 2.0 ТДИ при условии, что продажи этих моторов стартовали одновременно?
     
  8. Прораб

    Прораб Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    3,253
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Дніпро
    Модель:
    VW CADDY KOMBI
    Двигун:
    1.9 TDI (BJB)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Flanel Gray
    И с одинаковой ценой
     
  9. AndRi Y KO

    AndRi Y KO Старожил

    Дописи:
    2,580
    Область:
    Тернопільська
    Місто:
    Тернопіль
    Модель:
    TOYOTA FJ CRUISER
    Потужність, л.с.:
    239
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Yellow Blue Buss
    Taraskin,

    Вантажу не відчуває, двигун має таку ж тягу 250 Нм при 1500-2500 об/хв як і 2,0. Звичайно що пустий їде цікавіше, але з 500-600 кг по трасі не відчував проблем.

    В мене в регіоні перевірив ОККО і WOG, інші не пробував, пару раз заправлявся на SHELL арктика, різниці не відчув

    Для сімейного авто мені достатньо короткої бази. Їздили на море в 2011: 4 дорослих, 1 дитина, 5 сумок, коляска і все помістилось, по одеській трасі розкочегарив 180, більше не їде. 120-140 йде нормально. витрата на круг 1400км 5,8л.
    В 2014 їздили двоє дорослих і дитина, 3 сумки, коляска, іграшки, машинки надутий басейн і назад 10 кавунів і 5 динь.
    Їхав помаленько-по тихенько за ніч 12 год 900 км зі швидкістю 70-80, витрата получиться на круг 1800 км 4,5л/100км.

    Якщо вам всеж необхідно максі, купляєте 2,0. Якщо достатньо короткого, купуйте в мене )))
    Повний бак в подарунок )))

    [upd=1423167278][/upd]
    vitam,

    Дуже проста арифметика. В Європі податок на 1598 см3 і норму викидів до 149г СО значно менші ніж на 1968см3 і більше 150г СО. Тому хоч в нас різниця в ціні і була лише 107$ між 2,0 і 1,6, в Європі як комерційні авто купували масово саме 1,6 TDI, саме через економію в страховці і податках на екологію. Там 2,0 значно менше саме Кадді.
    А те що в кожного двигуна є свої дитячі хвороби, це природньо.

    Наприклад в мене крім клапана ЕГР, який недавно поміняв, і який є слабким місцем як на 1,6 так і на 2,0, поки що не було жодних проблем з двигуном. Тьфу-тьфу-тьфу щоб не зурочити ))))
     
  10. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    AndRi Y KO, не путайте європейский 2.0 на 140 і укр - на 110л.с.
     
  11. AndRi Y KO

    AndRi Y KO Старожил

    Дописи:
    2,580
    Область:
    Тернопільська
    Місто:
    Тернопіль
    Модель:
    TOYOTA FJ CRUISER
    Потужність, л.с.:
    239
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Yellow Blue Buss
    VWDRIVER,

    Я ж кажу, в Європі всі по мішані на екології і там податок і страховка тим більші, чим більший об'єм і викиди СО.
    2,0 140 кс здається 157г/км
    1,6 102 кс 149 г/км СО

    Через це німці і купують авто, в яких менший рівень викидів СО, бо там суттєва різниця в податках.
     
  12. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    AndRi Y KO, купували, але потім одночасно почали скидувать з різними пробігами...
     
  13. AndRi Y KO

    AndRi Y KO Старожил

    Дописи:
    2,580
    Область:
    Тернопільська
    Місто:
    Тернопіль
    Модель:
    TOYOTA FJ CRUISER
    Потужність, л.с.:
    239
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Yellow Blue Buss
    VWDRIVER,

    Там бізнес купує комерційні авто в лізинг на 3-5 років і вижимає з авто всі соки, закінчується лізинг, продають за залишковою вартістю і купують нові знов в лізинг.
     
  14. vitam

    vitam Старожил

    Дописи:
    1,372
    Область:
    Чернігівська
    Місто:
    Чернігів
    Модель:
    VW T5GP
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    140
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    белый
    AndRi Y KO коллега, я принципиально не ввязываюсь в темы техническая суть которых мне неизвестна, но эту тему я выстрадал, старожилы клуба помнят мою эпопею с 1.6ТДИ ещё на русской танцплощадке, перечень обращений в сервис занял бы пол страницы, я уже даже не говорю о наличии сажевого у этой комплектации, что само по себе скоро станет проблемой для б/у машины. Правда должен уточнить ради справедливости, у меня машина круто работала, но это же Фольксваген - ему работа должна быть в шутку, сейчас у меня 2.0ТДИ 110 сил пашет как мексиканец, за троих и ни одного привода в сервис, кроме ТО.
     
  15. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    AndRi Y KO, продавали і годовалі машини за їх проблем... тому 1.6TDI - з Європи - не раджу.
     
  16. Taraskin

    Taraskin Новенький

    Дописи:
    53
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    VW CADDY MAXI
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорний
    Ясно, хоч і подобається мені оновлений дизайн, і моторчик, на якому можна 1200-1300 км на одному баці проїхати, але про б\у 1.6 більше негативного наслухався і начитався... Тоді варіант в мене 1 - 1.9тді))
     
  17. vitam

    vitam Старожил

    Дописи:
    1,372
    Область:
    Чернігівська
    Місто:
    Чернігів
    Модель:
    VW T5GP
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    140
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    белый
    Не отказывайтесь и от 1.6 бензин, поставите газ и будете наслаждаться, сам по себе простой и надёжный мотор.
     
  18. AndRi Y KO

    AndRi Y KO Старожил

    Дописи:
    2,580
    Область:
    Тернопільська
    Місто:
    Тернопіль
    Модель:
    TOYOTA FJ CRUISER
    Потужність, л.с.:
    239
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Yellow Blue Buss
    VWDRIVER,

    Підтримую. :drinks: взагалі авто з Європи це лотерея... Як і будь яке вживане авто.

    vitam, це ваш окремий одиничний випадок. По ньому не можна судити про всі такі ж авто.
    В мене в знайомого 4 Кадді робочих 1,6 CAYD возять кожен день деревообробне обладнання 500-600 кг. Пробіг у всіх перевалив за 200 тис. Крім ТО і заміни амортизаторів на 150-200 тис нічого не ломалось по мотору.

    Так само знайомі майстри на офіційному СТО в Тернополі крім проблем з ЕГР нічого по моторах 1,6 поганого не можуть сказати. Був випадок проблем з форсунками на пригнаному грузовому з пробігом 400 тис.

    Taraskin,
    Ще раз повторюсь, як для сімейного авто 1,6 коротка база підходить. Але з перевіреною історією і краще заводський пасажир куплений тут, з якого не витискали всі соки як з вантажного комерційного авто. іМХО
     
  19. Usike

    Usike Спеціаліст

    Дописи:
    3,709
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Tiguan
    Потужність, л.с.:
    175
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2015
    Колір:
    Чорний
    У Андрея неприязнь к этому бренду :D
    Я наоборот скажу, что Шелл, как и WOG стоят особняком у меня по качеству топлива.
    Этой зимой в -15, обычный дизель от Шелл не доставил никаких хлопот :hi:
     
    myfloor подобається це.
  20. sheva911

    sheva911 Учасник

    Дописи:
    155
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    Golf 6 Variant
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    белый
    У меня в прошлом году при -24 *С тоже обычный дизель этого бренда не подвел. Прогрел свечи 3 раза. И с первой попытки завелся :hi:
     
    miki_ua подобається це.

Поділитися цією сторінкою