1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Мийка авто

Тема у розділі 'Кузов', створена користувачем Diesel Euro4, 6 тра 2014.

  1. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    #21
    А я собі в Польщі взяв таку мийку



    Nilfisk c120.6
    Був налаштований купляти керхер 3000 - ї серії... Але оббігавши пару магазинів, всі радили брати нілфіск. Вартісь їхня однакова до копійки, але в нілфіску всередині не пластмасові трубки, а алюмінієві, довше прослужить. По великому рахунку, нілфіск це той самий керхер, тільки випускається для скандинавських країн, між ними різниця як між VW та Skoda. Заплатив я за нього 500 злотих (минулого літа). Миє суперово, при умові хорошої хімії... Хімію брав від керхер (жовта рідина) роз"їдає бруд на очах. 5 літрова каністра в епіцентрі 170 грн, за пів року використав трішки менше половини, розводити з водою 1:5. Розпилюю через садову прискалку для жуків, чи як вона правильно :D Якщо через пінну насадку - то значно більше витрачається (інші пропорції). Всім задоволений, рекомендую таке чудо)
     
  2. ACERBUS

    ACERBUS Старожил

    Дописи:
    2,840
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY BiTurbo
    Потужність, л.с.:
    900
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2257
    #22
    Петр, как не крути, но мойка для дома незаменимая вещь, керхером я бассейн мою, ковры, тротуарную плитку, автомобиль, собаку когда лето жаркое :D (даже с бетономешалки отлично отмывает прошлогодичный закаменелый раствор) ...

    если брать в целом, по дому керхер отличный помощник ...
     
  3. NPP

    NPP Старожил

    Дописи:
    1,959
    Область:
    Житомирська
    Місто:
    Бердичів
    Модель:
    VW PASSAT
    Рік випуску:
    2010
    Колір:
    Кастрюля
    #23
    acerbuss, ну, про частный дом я не могу говорить по причине отсутствия оного. Но судя по тому, где трудится мойка у "частников" - тогда ещё имеет смысл. А для нас "этажников" - слишком дорого. Я то купил на работу, нам для производственного процесса нужна. Заодно и машины моем.

    [upd=1399753191][/upd]
    vovachkalviv, скажи, чё за химия. Та, что я купил, ими полная ерунда или у меня руки кривые. :unknown:
     
  4. yseroga

    yseroga Старожил

    Дописи:
    1,363
    Область:
    Полтавська
    Місто:
    Миргород
    Двигун:
    2.0 SDI (BST)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    Белый
    #24
    модель 5.2, отзывы только положительные за полтора года пользования
     
  5. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    #25
    Я теж перший раз попався на єрунду від керхера, сама рідина була синього кольору. Вроді теж написано для безконтактної мийки, але бруд не роз"їдала, не пінилась дорбе, і швидко висихала на машині (70 грн - 5 літрів). Думав шо руки криві до того діла, але взяв тепер іншу від керхер, жовту, все роз"їдає чудово, це при тому шо дуже сильно з водою розбавляю, ну і ціна відповідно 170 грн... При можливості зроблю фото канітстри... Але цікавлять теж аналоги, впринципі хватає на довго, але краще булоб щось дешевше знайти...
     
  6. sheldoncooper1

    sheldoncooper1 Новенький

    Дописи:
    73
    Область:
    Кіровоградська
    Місто:
    Кировоград
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.2TSI (CBZA)
    Потужність, л.с.:
    86
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Серебряный
    #26
    я ось думаю помити двигун кархером RM 806 ASF як гадаєте ця піна не зашкодить пластику та гумовим трубка та не позатікає в свічки?
     
  7. poci

    poci Старожил

    Дописи:
    1,012
    Область:
    Миколаївська
    Місто:
    Миколаїв
    Модель:
    Volkswagen Caddy
    Двигун:
    2.0 SDI (BST)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Синий
    #27
    Покупать керхер нужно в том случае, если ты моешся минимум 3 раза в неделю :!:
     
  8. pirogok

    pirogok Перевірений

    Дописи:
    478
    Область:
    Чернівецька
    Місто:
    Чернівці
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    red
    #28
    Або мити 3 авто в тиждень. :D
     
  9. NPP

    NPP Старожил

    Дописи:
    1,959
    Область:
    Житомирська
    Місто:
    Бердичів
    Модель:
    VW PASSAT
    Рік випуску:
    2010
    Колір:
    Кастрюля
    #29
    sheldoncooper1, честно говоря, лично я бы побоялся.
    Если нет опыта в мойке подкапотного пространства - лучше поехать на мойку.
    Но если все равно есть настойчивое желание - химия явно не должна повредить пластмассе. Ведь снаружи тоже есть пластмасса всякие разные резинки.
     
  10. sheldoncooper1

    sheldoncooper1 Новенький

    Дописи:
    73
    Область:
    Кіровоградська
    Місто:
    Кировоград
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.2TSI (CBZA)
    Потужність, л.с.:
    86
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Серебряный
    #30
    да про мойки не сильно хорошие отзывы, так то я сам помою и она у меня будет пол дня сохнуть, а не как на мойке помоют обдуют и езжай да и мойка не несет ответствености. Во нашел ответ на свой вопрос кому лень читать:

    Чтобы правильно помыть автомобиль, очень важно правильно нанести «автошампунь». Для нанесения можно использовать: 1) специальную насадку пеногенератор, 2) обычный садовый опрыскиватель, 3) бак или шланг для нанесения химии в самом аппарате. Т.к. моющие средства RM 803 и RM 806 – это чистый концентрат, то требуется соблюдать пропорции. Разводятся эти моющие средства 1:20 для мойки кузова автомобиля, и 1:7 для мойки двигателя – такое разведение актуально при использовании опрыскивателя, т.е. когда уже сразу будет осуществляться нанесение. А так как при использовании пеногенератора и бака для моющего средства химия смешивается с водой, то разбавлять ее надо предварительно всего 1:3, а затем уже в процессе работы при смешивании с водой моющее средство достигнет правильной концентрации. Вернемся к правильному нанесению моющего средства. Растворенный в воде препарат наносится на сухой грязный автомобиль. ЗАПОМНИТЕ! Не нужно предварительно смачивать кузов автомобиля водой! Если это сделать, то моющее средство попросту не успеет подействовать на грязь, потому что быстро скатится по водной пленке с кузова автомобиля. Типичная ошибка большинства автовладельцев – нанесение автохимии сверху вниз. Это неправильно! Покрывать кузов автомобиля химией следует снизу вверх. При этом грязь сразу набухает от химии и создает своеобразный барьер, который не дает шампуни сверху скатываться с кузова. Начинать обработку следует с дверей, задних крыльев и багажника. Потом наносить химию на крышу и в последнюю очередь – на капот. Дело в том, что капот, как правило, горячей чем все остальные части машины, а для химии главное правило – не допускать ее высыхания на автомобиле

    кому не лень: http://karcher-nadom.ru/publ/kak_pravilno_pomyt_avtomobil/1-1-0-4
     
    Rusl подобається це.
  11. Rusl

    Rusl Досвідчений

    Дописи:
    591
    Область:
    Волинська
    Місто:
    Луцьк
    Модель:
    Audi A6 avant
    Потужність, л.с.:
    272
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2015
    Колір:
    чорний
    #31
    vovachkalviv, Интересует фото канистры с моющим!Тоже покупал моющее Кархер(синее) фигня фигнёй.
     
  12. sheldoncooper1

    sheldoncooper1 Новенький

    Дописи:
    73
    Область:
    Кіровоградська
    Місто:
    Кировоград
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.2TSI (CBZA)
    Потужність, л.с.:
    86
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Серебряный
    #32
  13. pirogok

    pirogok Перевірений

    Дописи:
    478
    Область:
    Чернівецька
    Місто:
    Чернівці
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    red
    #33
    Я теж таким користуюсь, подобається. Взяв велику каністру.
     
  14. Rusl

    Rusl Досвідчений

    Дописи:
    591
    Область:
    Волинська
    Місто:
    Луцьк
    Модель:
    Audi A6 avant
    Потужність, л.с.:
    272
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2015
    Колір:
    чорний
    #34
  15. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    #35
    У пятницю мив машину наступним чином:
    Спочатку розмочив звичайною водою ( вода в шланг подається з централізованої мережі) через насадку з регулюванням розбризгування.
    Тоді набрав 2 відра води, в які добавив "суперконцентрованої миючої рідини" у відношенні 300 мл. на 2 відра води. Тоді мочалкою і цими двома відрами помив машину ( розмазав нормально). Після цього зі шлангу змив. І машина чиста. Зайяло все десь пів години.
    P.S. під поняттям "суперконцентрована миюча рідина" мається на увазі дешевий літній миючий засіб в бачок з епіцентру за 28 грн каністра 5 літрів.
     
  16. Андрей 85

    Андрей 85 Новенький

    Дописи:
    47
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    білий
    #36
    Нарешті закінчились дощі і можна було мити машину, а то уже 2 тижні, як мив. Отже мийка в мене фірми Top Craft, яку як раніше вже писав мені подарували. Доречі таких в нас не зустрічав. В комплекті 2 насадки і щітка. Використовую не тільки для авто

    [​IMG][​IMG]

    ще докупив собі пінну насадку Karcher

    [​IMG][​IMG]

    Використовую активну піну DLS 125. Розводжу у співвідношенні 1:4 і покриваю суху машину, через 3-4хв. змиваю. Ще окремо розводжу піну у сп-ні 1:10 в банку від М. Мускул і наношу на резину, диски. Після змивання рідкий віск.

    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]

    Ну і власне сам процес

    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  17. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    #37
    і я таке брав, повне ГЕ, нерозумію що ним мити і як? Вручну певно, але за такі гроші... 20 грн 2 літра густий шампунь саме то.
    Rusl, вчора мив машину, забув фото зробити... Але здається мені шо такий самий як і 20 л, тільки в мене 5!
     
  18. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    #38
    Купив в Германії, Майнці. 79.9 євро. У комплекті насадки, одна - просто струмінь води, друга типу фреза, третя - щітка яка крутиться, четверта - можна змінювати від струмені до розпилювача. Помив авто навіть без шампуні - супер!.

    [​IMG]

    Що радує, три роки німецької гарантії + маде ін джермані.

    Додумався перевірити який струмінь води, підставив руку. :wall: Цього краще було не робити...

    На мій максик десь 30 хв + втричі менша калюжа ніж мийка з відра руками.
     
  19. Vipop

    Vipop Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    6,320
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Колір:
    Червоний Дракон
    #39
    Тобто, ящо проблема - веземо в Німеччину на сервіс?
     
  20. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    #40
    по правді да. Але маю надію що якщо зроблено в Германії для свого ринку і дають гарантію три роки, працювати буде і все буде ок. На керхер в Україні - 1 рік. А якщо буде проблема, тоді будемо дивитися. За ту ціну яку я її взяв, можна буде і самому покрутити.

    [upd=1404834021][/upd]
    ось такий набір, в комплекті також ішла рідина. Але я поки вирішив її не використовувати, типу за екологію :oops:

    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою