1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Метан 2.0 на пропан

Тема у розділі 'Метанові двигуни / Метановые двигатели', створена користувачем ua999, 13 бер 2015.

  1. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Не сприймайте як особисте - досвід експлуатації розставить все на свої місця.
    Я Вам нічого паганого не сказав.
    Потушили нагадування про остаток викинувши датчик? Візьміть собі цукерку! Але як будете гасити ЧекЕнжін? Адже він у Вас не гасне - і тепер про те, що з машиною щось не так ви навіть не здогадуєтесь....
    Ваші рішення інакше як "кастрацією" системи назвати не можна - а пропонувати комусь такий варіант щонайменше нижче власної гідності.
    Очикуватиму від Вас вісті про установку замість вприска карбюратора або переведення авто на дрова - а чо, дешевше ж....
     
    ВалерийCNG та Tolya1983 подобається це.
  2. MIXA

    MIXA Учасник

    Дописи:
    262
    Область:
    Сумська
    Місто:
    Суми
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    серебро
    Ну я так понял что балоны продали ,а что там с редуктором ,жду ответа .
    Перше повідомлення: 27 бер 2016

    Нове повідомлення: 27 бер 2016
    Мики ,если с машиной что то не так ,то будет моргать ЧекиЧан,даже если он постоянно горит ,да вы и сами почувствуете по езде .Ну а если вы ставите пропан на обычный каддик 1.4 или 1.6,вы не боитесь что будет слишком бедная смесь ,или сгарот каталик ,или попрогорают клапана ,?У нас вроде вообще мотор заточен под метан ,и не боится,этой всей херни ,если я ошибаюсь?А то шо метан нафиг нужен при такой цэне ,это факт,и в будущем цэна не обещает на него падать ,так что может он и прав
     
  3. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    @MIXA,
    Вот господа старожилы-метановоды, что ж Вы меня на лекции разводите! Умные же люди, многое сами знаете... Ладно, всем внимание, берем попкорн..
    1. Чек. МИГАЕТ чек только при фиксации некритичных ошибок. В случае нашего мотора - это пропуски воспламенения зажигания. При повторении определённого количества раз - чек загорается и не гаснет.
    Хотите трюк?
    Заморгает ЧЕК - передёрните зажигание, и "О ЧУДО" : чек не зафиксируется!
    К чему это я ? К ТОМУ, что пропуски воспламенения зажигания это только маленькая толика из всех индицируемых неисправностей - причём не самая критичная. А как быть с остальными ошибками - которые зажигают "чек" напостоянно и о появлении которых вы понятия иметь не будете, так как чек у Вас будет гореть ВСЕГДА!!!!
    Ну да, вы несомненно "почуствуете" в конце концом что с машиной что-то не так - но как правило это будет тогда, когда проблема будет уже механической!!!! Ну да, сколько там будет стоить новая головка блока или движок всборе...
    2. Установка газа на обычный 1,4 и 1,6 неправильно сравнивать с тем извращением, которое предлагают делать с мотором BSX. Поймите Вы наконец - доустанавливая ГАЗ на бензиновое авто Вы устанавливаете электронный костыль на сигнал открытия бензиновых форсунок, призванный нивелировать подмену топлива (ведь температура и плотность имеют значение для газа, в то время как для бензина, т.е. жидкости нет). К тому же продуктивность редуктора и временные характеристики срабатывания форсунок как и их пропускная способность - тоже параметры никак не соответствующие бензиновому сигналу - а следовательно также влияют на его формирование соответствующими коррекциями.
    Т.е. со всеми этими корректировками транслируется сигнал бензиновых форсунок, разработанный для всех режимов работы данного мотора.
    Расхождения этого сигнала при работе на газу и на бензине проще всего видеть при помощи ОБД-сканера как значения кратковременной и долгострочной топливной коррекции.
    И если Ваш настройщик ГБО не сверяется с этим параметром при настройке системы в динамике (в движении на разных оборотах и нагрузках мотора) - ищите себе человека который реально понимает что делает.
    Нормально без ЧекЭнджин на параметрах автонастройки могут поехать единицы газовых систем при условии правильного монтажа и верно подобранном редукторе и форсунках(производительность редуктора, диаметр дюз, быстродействие). Или ставить дорогие системы с потдержкой подключения по протоколу ОБД2, осуществляющие коррекцию работы газовой системы автоматически по этим параметрам. Тогда за клапана и катализатор можно не волноваться. Иначе..............
    А как это относится к мотору BSX - интерестно?????
    "Интеллект" формирования бензинового сигнала в аварийном режиме таков, что ему начхать на 2-й лямбда/зонд, эффективность работы катализатора, кратковременную топливную коррекцию. Бензорежим в BSX кастрированный, соответственно смесь формируется с точностью "+/- километр". Кто-то это восприймет как приемущество: меньше поводов зажечь ЧекЭнджин! А я скажу так - ставить этот режим работы как основной значит наплевательски отнестись к всей "механике" мотора, которая как по температурным, так и по экологическим и нагрузочным режимам будет работать теперь далеко за границами нормы. И сколько она (механика) такое издевательство терпеть будет - не скажет Вам никто.
    Теперь ясно почему сравненить эти 2 переоборудования всёравно что сравнение ЙУХ с пальцем?
    3. Мотор "затеочен под метан". ХА! А как именно???? Ну убрали камру сгорания с поршня, ну увеличили степень сжатия. И что? Это не хорошо для пропана, для пропана это плохо! Ибо октановое число у той бодяги, что втюхивают нам под видом пропан/бутановой смеси еле дотягивает до 98, в то время как мотор рассчитывает на метан (114 и выше). Именно запас антидетонационной стойкости позволял на метане нам нагружать мотор на низких оборотах - и он послушно вытягивал! Постарайтесь сделать то же на бензе. Ой, чё, клацает как старый москвич? И это на аварийной программе, которая по сравнению с основной и так "тупая как доска" (сравните расход на бензине и тягу с работой на метане)!!!! Несомненно - самый плохой пропан лучше самого хорошего бензина. НО! НЕ БОЛЕЕ!
    Странно обьяснять такое людям как и я читавшим соответствующие программы самообразования и проехавшими как на бензе, так и на газу не одну сотню километров.....
    4. У вас на этой неделе бенз и соляра уже прыгнули. И прыгнут ещё. А уж когда нефть вернётся "в своё рыночное русло" как ожидают в Мордоре - что тогда скажите? Нефтепродукт есть нефтепродукт. Газ можно вобще из возобновляемых источников получать, как Голландцы. Пока политика не вмешалась (до мирового экономического кризиса и первого Майдана) расклад был правильным: 5 грн бенз, 2,5 грн пропан и 0,80грн куб метана. Это норма. Остальное - временно.
    Да, сейчас у нас под знамёнами борьбы с РУССКИМ ГАЗОМ банкротят всю метановую ветвь автохозяйства в угоду нефтяным олигархам. И это печально. Но я надеюсь на торжество здравого смысла. Гляньте цены топлива в Европе - тогда подискутируем....
     
    Sergij Lviv, ant787, Jetta Vlad та 4 іншим подобається це.
  4. AndRi Y KO

    AndRi Y KO Старожил

    Дописи:
    2,580
    Область:
    Тернопільська
    Місто:
    Тернопіль
    Модель:
    TOYOTA FJ CRUISER
    Потужність, л.с.:
    239
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Yellow Blue Buss
  5. MIXA

    MIXA Учасник

    Дописи:
    262
    Область:
    Сумська
    Місто:
    Суми
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    серебро
    Во дал ,и придратся некчему .Ну у меня возник вопрос ,если на нашу машину поставить проопан,и выкинуть метан ,то при переоформлении заметят ли в МРЭУ,эту подмену ,или не обротят внимание?
     
  6. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Зависит от тех.паспорта.
    СПГ - сжатый природный газ
    СНГ - сжиженный нефтяной газ
    Посмотрите в свой тех.паспорт - как правило там указан тип топлива так, значит могут придраться.
    Худший вариант: штрафплощадка, автоэксперт, узаконивание переоборудования.
    Лучший - проканает лапша на уши, которую сейчас пытаются узаконить (типа газ не является переоборудованием и в тех.паспорт не вписывается). Шпаргалки по леплению отмазок есть в сети.
    Если выедете закордон - даже не знаю.
    ИМХО если очень "свербит" - поставьте пропан, но не убивая окончательно метановую часть.
    Оставить 2 баллона (в максике 3) которые до задней балки.
    Редуктор, форсунки, и т.п. - оставить рабочими.
    Хотите использовать "хромой" сигнал аварийного режима (бензиновых форсунок) БЕЗ индикации ЧекЭнджин - просто закройте подачу газа. Баллонами или дополнительным метановым клапаном перед редуктором. Машина увидит конец газа в баллонах и сама спрыгнет на бенз/пропан.
    Хотите поставить пропан нормально - берите сигнал с газовых форсунок.
    Только посчитайте за сколько отобьётся Вам Ваши 350 баксов. Ведь форсунки Валтек тип30 или ОМВЛ, РЕГ - не канают, слишком большой диапазон времени открытия должна обеспечивать газовая форсунка. Надо Алекс Барракуда + высокое давление на редукторе.
    Тогда это имеет хоть какой-то смысл.
    Не финансовый. 350*27/11,85=797,5 куба газа (13 200 км по трассе). Вот Вам окупаемость мероприятия без покупки талонов на метан у ПАЗиков и Молоковозов по 7 грн - просто на заправке приехать и заправиться у нас 11,85.
    По региону есть дешевле , а есть и существенно дороже - до 13,62. Пересчитайте себе сами.

    Любой другой "вариант" установки = калечить машину.
     
    pljaskin, Jetta Vlad, SNG та 2 іншим подобається це.
  7. MIXA

    MIXA Учасник

    Дописи:
    262
    Область:
    Сумська
    Місто:
    Суми
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    серебро
    Все понятно ,спасибо
     
  8. pashavin

    pashavin Учасник

    Дописи:
    183
    Область:
    Вінницька
    Місто:
    Вінниця
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Белый
  9. Jania

    Jania Новенький

    Дописи:
    47
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Золочев
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    білий (після душу)
    Ну як вам написати ще, у мене не горить чек, повісили катушки з балонів і все...
    На рахунок октанового числа тобто на 95 машина їде нормально, а 98 пропан вже погано?
    Я нехочу заходити в полеміку, пояснював раніше про необхідність переходу на пропан а не про якусь вигадку чи бажання. Багато досліджував цю тему, читав наші форуми, російські і спілкувався з фахівцями. Поки що все ок. Далі час покаже.
    На рахунок обрізаної програми, вже працюю над цим, дав запит спеціалістам щоб перепрошити, поки відповіді нема, можливо й нереально, радяться, пробують.
    Перше повідомлення: 29 бер 2016

    Нове повідомлення: 29 бер 2016
    редуктор є, буду продавати.
     
  10. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Да не надо мне ничего обьяснять по джекичану. Видео с подключенным Васей и работающим без ошибок мотором будет достаточно.
    В одном с Вами согласен -время покажет.
    Но признайте - "метановой" тяги на низах уже нет. Лучше чем на бензе даже может быть.
    Но ........
    А за программу ЭБУ держите меня в курсе. Интересно где у нас в состоянии разработать ПО мотора, тем более заочно - без часов на динамометрических стендах.и сколько потом всё это протянет и в какие экологические нормы впишется.
    Ах, да - и сколько будет стоить...
     
    Jetta Vlad подобається це.
  11. Jania

    Jania Новенький

    Дописи:
    47
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Золочев
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    білий (після душу)
    Відео буде як тільки буде час, можливо через місяць, тяга на мій погляд не змінилася, але якщо ви відчуваєте різницю в 1-2 кінських сили ну то можливо.
    На рахунок ЄБУ - люди які працюють з прошивками спілкуються між собою,радяться, така собі Українська спілка програмістів по обміну досвідом. Мені гарантій ніхто не давав, і я не казав що 100% буде ok! На рахунок ПО мотора і години на стендах гадаю можна запозичити чорновичок з шкоди, батьківського мотора, а потім довести їх до пуття.
    Але я бачу проблему в іншому. Я зробив так як мені виходило. Нікого не агітую так робити, і невідраджую так неробити. Кожен має свою голову і своє авто. Поки проблем повязаних з переходом на пропан немає. Читав російські форуми там писали про пробіги 30 -50 тис і проблем теж не було. Я гадав що форуми існують для того щоб ділитися досвідом і інформацією, і позиція що є два варіанти один ВАШ а інший неправильний, є як мінімум некоректною. Від Вас шановний miki_ua - як від фахівця в ГБО я чекав порад, настанов ітд. а тут виходить як в парламенті одні одних поливають брудом.
    Я писав що в полеміку вступати небуду, і нехочу щоб з мене робили дурня. Тому із своєї сторони тему закриваю.
     
    AndRi Y KO та RMX подобається це.
  12. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Я завжди казав і надалі буду казати -я не маю на меті сподобатись всім.
    Так, моя точка зору для Вас ніякого значення не мала: адже я зазначав раніше не тільки що ставити сенсу немає, а і якщо надумали ставити -то тільки в гібридний режим подачі палива, зберігаючи вприскування долі метана і відповідно беручи нормальний сигнал с газових форсунок.
    Ви обрал шлях кастрації системи -тільки тому що є в світі ще кастрати і їм це подобається.
    Ваш вибір.
    Але підносити це як "обмін позитивним досвідом"- вибачте, тут вопрос принциповий. Саме тому що тут багато одноклубників, яким мені ще не раз дивитися в очі - не дозволю я собі з такою точкою зору погодитись.
    Навіть якщо Вам особисто це не до вподоби.
    Вибачте що розчарував Вас в собі як в спеціалісті з ГБО тільки своєю принциповістю -але є речі, якими поступатись не можна.
    На врят чи ті, хто Вам робили систему детально описували всі недоліки такого рішення (хоча б ті, що я навів вище). Але доки я живий - одноклубники матимуть повну картину всіх переваг і недоліків всього що стосується ГБО.
    Ваша ідея про "мозги від шкоди" -навіть не знаю як коментувати... тоді давайте щоб паливна карта відповідала механічним храктерисиикам мотора (ступені стиснення і фазам ГРМ) поставим від шкоди ще і їх! І взагалі при такому розкладі простіше зняти і продати не тільки ГБО а і мотор і встановити АХА або "від шкоди"...
    А тепер вдумайтесь, куди заводять Ваші фантазії.
    Я одне всього хочу сказати....
    Не обманюйте людей - а в першу чергу себе.
    Такий "кастрований" варіант з непевним ресурсом і характеристиками як тяговими так і екологічними так і лишиться кастрованим варіантом повним непевностей. Бо все інше - великі кошти.
    Вам подобається -я щасливий! В світі ще багато збочень. І вони затребувані. Но не треба агітувати за них - заради Бога....
     
    Валерий Новомосковск подобається це.
  13. Jania

    Jania Новенький

    Дописи:
    47
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Золочев
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    білий (після душу)
    Дуже інформативно і ввічливо.
    Тобто ви кажете що їхати на пропані з октановим числом 98 коли авто думає що їде на 95 бензині це погано бо паливна карта обрізана, а в вашому варіанті їздити на пропані коли авто думає шо воно на метані з октановим числом ну хочаб 110 це абсолютно прийнятно, все ок. нічого не товче під клапанною кришкою і все звісно без наслідків...
    Вибачте, це ви підносите інформацію так як вигідно вам, я писав про обмін досвідом, але аж ніяк не казав що він позитивний чи негативний.
    Тим більше я в ніякому разі неагітував за таке переобладнання, ви уважніше читайте, коли хочете когось звинуватити.
    Я нікого необманюю, а просто розказав що і як зробив я. Себе я в першу чергу необманюю. Так я сам не є прихильником такої хірургії і при можливості краще би продав метанового кадіка, купив бензинового і тоді ставив газ, але ОБСТАВИНИ такі, що варіантів мало, і я вибрав цей. На рахунок що це небуде все праювати на 100% правильно і можливо колись це полізе боком - тоді я напишу на цьому сайті Увага наслідки такі:... А всі решта будуть вирішувати варта це чи ні.
    Мене люди давно не розчаровують, я їх сприймаю такими які вони є,але мене здивувала не ваша принциповість в ГБО а подача вашої позиції в цьому питанні.Способи манери спілкування є різні, але кожен вибирає свій.
    Раз дійшла справа до вибачень то і я приношу свої вибачення, якщо я Вас чимось образив. Я просто читаю розмірковую, думаю аналізую. Так я іноді помиляюсь. Ви не зробили жодної помилки за життя? В противному випадку нема 100% гарантії що Ви праві. Якщо ви підходите до трьох лікарів і всі кажуть різні діагнози ви змушені таки хочаб до одного з них звернутися і розпочати лікування, і по ходу справи бачити правильний діагноз чи ні.
    Наша дискусія впирається в практику! Немає у нас такого метанового кадіка що проїхав хочаб 100 на пропані. Поживемо побачимо.
    Насправді я дуже поважаю Miki_ua, читав багато Ваших постів і почерпнув багато корисного, але мені недовподоби коли мій проект розносять в пух і прах. Так можливо я неправий, а можливо все буде ок. Мотор крутитьмя маститься шо йому буде, лямбда здохне , куплю нову. Давайте до цього ставитися як до експерементального зразка, який проходить тестування і по мірі проходження буду звітувати. Тільки давайте небудемо нагнітати обстановку, казати шо все погано і обзиватися збочинцями. Ну нелюблю я цього...
     
    AndRi Y KO та RMX подобається це.
  14. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Пробачте, але якщо Ви можете підібрати інший термін, що здатний описати ампутацію складової системи з позбавленням цієї системи основниї финкції (подача палива згідно з характеристиками мотора і відповідними нормами екології ) - я визнаю що неправий буду використовувати запропонований Вами термін надалі.
    А до тої пори іншим словом це не назвати.....

    Коли Ви будете розуміти чим відрізняється робота на метані від АВАРІЙНОГО режиму роботи на бензині - ми зможемо подискутувати.

    До тої пори можу навести Вам тільки один приклад.
    Був у Опеля чудовий мотор: C20NE. Незважаючи на повний набір датчиків і виконавчих механізмів (витратаомір воздуха, датчик положення дроссельної заслонки, датчик детонації, лямбда-зонд, датчик температири всасуємого повітря, датчик положення колінчастого валу, температурний датчик двигуна, регулятор холостого хода, вентиляція бака) цей аппарат мав чудову властивість. Він їхав на аварійні программі ЄБУ навіть коли було пообривано ВСЕ окрім датчку положення колінчастого валу, провода на катушку зпалювання і форсунок. Згідно Вашої логіки - встановити на цей мотор ГАЗ і йому буде краще, ніж справному: на бензині????
    Сподіваюсь тепер аналогія для Вас досить зрозуміла.
    Моя теза про те, що Ви б ще карбюратор поставили не єхідна іронія: можливо утворення паливної суміші біло б коректнішим, ніж зараз. Обійшлись би 2-м поколінням, а не 4-м. А чо - дешевше!

    Шановний, ну коли ж Ви мене зрозумієте - коли настануть наслідки буде вже запізно! Зпізно для тих, хто прочитає Ваш "обмін досвідом" і піде тією ж стежиною! Ось тобі спробуєте їм пояснити що то все ви тільки для себе і про себе писали і ні на що не агітували, а вони самі дУрні що таке в інтернеті винайшли і вичитали: ви ж ні кого ні за що не агітували, да????....
    Ось це і буде з моєї точки зору обманом. А з Вашої - НІ!
    Я погоджуюсь з Вами лише в одному - краще б Ви таки купили бензиновий і перевели на пропан.

    Я людина не злопамятна - може інколи трошки імпульсивна та емоційна. Так що обіжатись надовго не вмію. Я визнаю, що також іноді помиляюсь. І одна з моїх помилок - втрачений час на експеременти з переведення метанового КЕДа на пропан (власного). Мені не шкода коштів, вкладених в обладнання - я їх поверну, встановивши його на інше авто (брав новим). А от години спостережень за адаптаціями в різних дорожних умовах, спроби налаштувати пропанову систему без довприсків метану, спроби обійти датчик тиску в рейці при реалізації цих спроб, експеременти з емулятором сигналу датчику.... Цього часу мені шкода. 100 тис не проїхав - мені все ясно стало за 10 000 км.
    Також погоджуюсь що практика розсудить.
    Поживемо побачимо.

    Ну вибачие за "збоченця" - адже розумієте що це не моральний і психологічний термін щодо конкретної людини, а спроба стисло виразити зміст такого технічного рішення (збочення).
    Дай Бог чтобы я ошибался и у Вас всё будет ОК. Написав все. давайте закінчимо перепалку і надалі - тільки по технічним конкретним питанням - а то по горчичнику за флуд і флейм схлопочемо.
    PEACE!
     
    alexxxey77777 подобається це.
  15. Jania

    Jania Новенький

    Дописи:
    47
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Золочев
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    білий (після душу)
    :hi::yes3:
     
  16. vbatko

    vbatko Гість клубу

    Дописи:
    8
    Область:
    Харківська
    Місто:
    Харків
    Потужність, л.с.:
    106
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    белый
    Добрый день! Разрешите вмешаться в вашу полемику и задать вопрос Jania. Вы приустановке ГБО использовали вариатор?
    Я месяц назад тоже переоборудовал автомобиль с метана на пропан. Форсунки "Баракуда" поставили в родные места и на родную рейку.Мозги Стаг QBOX basic ,редуктор KME Silver TUR. Сняли все балоны и поставили два по 30 литров на место родных.Есть разница в езде на метане и пропане , особенно на малых оборотах.При быстром ускорении и трогании есть небольшие провалы. Почитал информацию про вариатор и если я правильно понимаю , то без него не обойтись для правильногй работы двигателя на газу(угол зажигания).Или существуют другие варианты?
     
  17. Jania

    Jania Новенький

    Дописи:
    47
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Золочев
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    білий (після душу)
    Я від цієї ідеї відмовився бо рідні форсунки знаходяться надто далеко від впускних клапанів, в оригіналі це компенсується тиском в 6 атм. В пропановому варіанті такий тиск непройде, звідси можливі провали і різниця, у мене таких проблем нема.
    Наше авто з заводу йшло на два види палива, причому воно бачить якість палива (программа самообучения volkswagen) тому невиключено що в наших кадіках кут запалювання коригується автоматично.
     
  18. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    ну тут Вы правы - уж не знаю сами так решили или где-то в ниших спорах проскочило - но объясняю это всем, кто задаёт вопрос о использовании "родных" форсунок...
    а вот тут не совсем правы
    Даже если бы была программа работы не аварийная, а полноценная - добавляется по 0,25 град к УОЗ при отсутствии детонации в течении 10000-100000 циклов. А вот "сбрасывается" УОЗ по 2-4 град за раз (по сигналу с датчика детонации.
    Вот и выходит что "крутить" угол то и может - но как правило этого не происходит.
    Кто хочет доказательств - ВасяДиагност в помощь: убедитесь....
    Так что на бензиновых моторах вариатор УОЗ полезная вещь ибо сдвигает ввеор всю базовую кривую сигнала, по которому формируется УОЗ.
    Только вот в данном контексте - мы опять говорим про "апгрэйд костылей" а не лечение ног....
     
    Останнє редагування: 20 кві 2016
  19. vbatko

    vbatko Гість клубу

    Дописи:
    8
    Область:
    Харківська
    Місто:
    Харків
    Потужність, л.с.:
    106
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    белый
    Jania! Добрый день!
    ВЫ не могли бы сфотографировать своё подкапотное пространство? Может у нас разные коллектора. Я просто не пойму , можно ли у меня ближе переставить газовые форсунки
    Перше повідомлення: 22 кві 2016

    Нове повідомлення: 22 кві 2016
    Рассматриваю вопрос продажи демонтированных балонов и редуктора.Подскажите сколько примерно это хозяйство может стоить?
     
  20. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    @vbatko, Если редуктор Вентрекс и исправен - могу забрать.
    Дальше - в лс.
     

Поділитися цією сторінкою