1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Замена 5МКПП на 6МКПП

Тема у розділі 'Трансмиссия', створена користувачем no name, 30 бер 2014.

  1. Костя

    Костя Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,763
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорна Блискавка
    :hi::hi::hi:
     
  2. WVDima

    WVDima Учасник

    Дописи:
    109
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    черный
    Так в итоге дешевле в на сегодняшний день заменить на блс с коробкой jcs шестерни 5 передачи (допусти 47/39 зубов или другое соотношение если что поправьте) чем заменить МКПП с гольф5 jyj.
     
  3. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    WVDima, имхо, но завися от усталости родной кпп
     
    angol та WVDima подобається це.
  4. WVDima

    WVDima Учасник

    Дописи:
    109
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    черный
    Серега согласен.
     
  5. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    WVDima, я думав міняти 5мкпп на 6 мкпп... але покатався на 6мкпп - так моя 5мкпп місцями навіть трохи довша, за 6мкпп.. Тому я іншу тему створив - заміна на дсг6 :)
     
    WVDima, miki_ua та ps600 подобається це.
  6. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Драйв - то якщо на твій мотор ставили ДСГ.
    А мені як і раніше актуальна блумоушновська 6-ка з блс-ного гольфа...
     
  7. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    miki_ua, тобі теж треба автомат... Механіка тебе не витримає :)
     
  8. terisola

    terisola Досвідчений

    Дописи:
    540
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY + gtb1756vk
    Двигун:
    2.0 TDI (BMM)
    Потужність, л.с.:
    170
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    белый
    Он что на механике машину разорве.?
     
  9. Костя

    Костя Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,763
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорна Блискавка
    Драйвер, може влаштуємо круговорот КПП у природі ??? Ти віддаєш мені свою МКПП з маршрутки, я свою теперішню віддаю Мікі, у якій ти заздалегідь "глушиш" 1-у, 3-ю та 5-у передачі, собі ставиш АКПП... :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
    Одна тільки біда блін, хто за все це буде платити...:dntknw::dntknw::dntknw:
    Він голіруч практично рено трафік на шмаття рве, а ви за якусь там МКПП запитуєте...:crazy::crazy::crazy:
     
    igoralif, miki_ua та no name подобається це.
  10. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Костя, стєбісь, шановний, стєбісь. Тобі можно.
    :)
    Тим паче -що як Драйв собі таки поставить ДСГ а ти спокусишся його 5-кою ми всі зберемось у ПУХа в гаражі еа заміну "по колу" а гроші з продажу моєї пробухаємо там же разом. Головне щоб в Драйва все було для ДСЖ6:dance4:
     
    WVDima, Костя та no name подобається це.
  11. Костя

    Костя Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,763
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорна Блискавка
    :good2::good2::good2::good2::good2::drinks::drinks::drinks::drinks::drinks::drinks::friends:
     
  12. Piskorovsky

    Piskorovsky Учасник

    Дописи:
    193
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    VW Touran
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Сірий
    Привіт кадоводи), можете мені співчувати, у мене 2,0 атмосферний і це означає 2900=100км/год.
    Міняти машину нехочу так як реальний пробіг 130тис. а ось їхати по трасі неможливо.
    Наскільки я розібрався з шестиступкою є ще куча нюансів:
    - заміна можлива тільки на коробки серії 0AJ ..., а там головна пара "коротша" і в деяких випадках виходить ще гірша 6-та ніж моя5-та;
    - інші кпп потягнуть за собою заміну маховика на двомасовий і привідних валів з слабшими гранатами від гольфів.
    Тому найоптимальніший варіант це напевно заміна 5-ї передачі.
    У мене комплект bdj fzu 5- передача 37/50 (0,740). Враховуючи "великі" можливості мого двигуна і необхідність підтримувати швидкість на трасі в 110-120km/h хочу поміняти п'яту на 36/51 (0,705) або 35/52 (0,673).
    Друзі прошу допомогти з вибором передоточного числа 5-ї передачі, бо дуже сумніваюсь на рахунок 35/52 (0,673) так як по графіку великий розрив від 4-ї. І прошу допомогти з пошуком самих шестернів.
     
  13. Дімка

    Дімка Старожил

    Дописи:
    1,113
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    Caddy
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    Сірий
    Ви хочете сказати ,що ваше авто в рік наїжало на протяз з 2005року приблизно по 10 тис. км.?
     
    achtung подобається це.
  14. Piskorovsky

    Piskorovsky Учасник

    Дописи:
    193
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    VW Touran
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    Сірий
    Так і думав що мій пробіг породить нову дискусію))) Хоча тема форуму інша!
    Але я обґрунтую свій пробіг:
    1) авто я придбав у 2013р з пробігом 105тис. і також був впевнений що там 300тис. але після перегляду історії в диллера "АЛЕКС" сумніви розвіялись, все зійшлось на пробіг 105тис. і логічно і фактично;
    2) Стан авто ззовні і всередині (відсутність потертостей сидіння водія, зносу педалей, керма, ручки вмикання фар, ручки КПП) також вказували на незначний пробіг;
    3) Заміна ГРМ була вперше зроблена мною, я сам знімав рідну помпу та роліки на яких стояв рік випуску машини (за кордоном ремінь ГРМ міняється на 120тис.)
    4) На завершення я знімав кришку клапанів для заміни гумової прокладки (потіла біля тандемного насосу) і так як теж до кінця не вірив у пробіг 105 тис. вирішив поміняти кільця на насос форсунках (всі знають проблему SDI), виявилось що на форсунках та посадочних колодцях виробітки немає і весь газорозподільний механізм в ідеальному стані так і виглядає на 100тис.пробігу. ,
    5) Вантажний відсік взагалі без подряпин, правда на правій арціі був "намертво" прикручений сейф. Досі незнаю для чого.

    Всі вищезгадані аргументи більше схиляють мою думку що все таки пробіг реальний або ж скручено небагато тому я і неможу прийняти рішення про заміну авто. Всі знають як важко знайти "живого" кадіка чи інший комерційний транспорт, тому ще раз прошу допомогти мені вирішити проблему з 5-тою передачею і думаю я ще декілька років нормально відкатаю.
     
    Останнє редагування: 25 лис 2016
    Мкадди, kovtunvan, WVDima та 4 іншим подобається це.
  15. kary

    kary Перевірений

    Дописи:
    372
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.2TSI (CBZA)
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2028
    Колір:
    веселий
    Пропоную пост з одного забутого форуму- автор Володимир Новожилов. фахівець з ремонту трансмісій вагу. Він також надав рекомендації щодо заміни мастила КПП. викладені мною раніше.
    Перше повідомлення: 21 лют 2017

    Нове повідомлення: 21 лют 2017
    Piskorovsky, 35/52 - рекомендація Володимира Новожилова. Якщо б Ви не полінувалися прочитати на тому форумі кілька попередніх сторінок - знайшли б його відповідь на це саме запитання,яке я адресував йому значно раніше. Там також викладені його аргументи з ЕТКА. Була надана інформація про пару шестерень 5-передачі 35/52- йде в основному під замовлення ,штатно на SDI не встановлювалась. Звідси ціна -250-300 у.о. за пару. Імхо, В. Новожилов - кращий фахівець серед тих,яких зустрічав на просторах нета.( аргументація,професіоналізм.бажання допомогти). Сумніватись - Ваше право. Але особисто я не знаю жодного спеціаліста на нашому форумі чи подібних, які хоча б якось наближались до його професійного рівня. Буду радий, якщо Вам вдастся віднайти такого серед наших форумчан чи сусідів.
     

    Вкладення:

    Lvivgaz подобається це.
  16. Костя

    Костя Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,763
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Чорна Блискавка
    Колєга, я звісно з вами не полемізую, і я не знайомий з Паном Новожиловим, і не стикався з його роботою, але якщо Євген Мегатранс так продовжуватиме і далі, то у Новожилова буде достойний суперник... (ІМХО) :hi:
     
    MaxFactor подобається це.
  17. kary

    kary Перевірений

    Дописи:
    372
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.2TSI (CBZA)
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2028
    Колір:
    веселий
    Костя, Новожилов- досвідчений фахівець з ремонту трансмісій вагу ( відгуки з багатьох форумів). Цілком згідний з Вашою думкою- через певний час здобутий досвід скаже своє слово , однак сумніваюсь,що Женя обере настільки вузьку спеціалізацію і захоче її дотримуватись настільки тривалий час як це зробив Новожилов.
     
    Костя подобається це.
  18. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,628
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    Именно коробками я не буду заниматься, хотя чето понимаю в них и разбирал не одну. Мне больше нравится мотор привести в чувства, это и есть со узкая специальность. Замену пятой передачи считаю бестолковой, так как появится яма между 4 и 5. Все это рассчитывается аж бегом, что я и сделал Косте. У него стоит 6мкпп, которая повела себя точно так, как я описал после расчетов. Вторая сторона медали - очень часто есть смысл просто поменять КПП, чем чинить, так как первый вариант будет дешевле. Поэтому я так и говорю - давай поменяем и забудем, а был бы новожиловым - я б агитировал чинить, так как б/у якобы кот в мешке. Но, сколько я из натулил - ни одну не вернули и все ездят.
     
    Piskorovsky, Костя та morphius подобається це.
  19. kary

    kary Перевірений

    Дописи:
    372
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.2TSI (CBZA)
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2028
    Колір:
    веселий
    Megatrans, Ваша позиция и точка зрения понятны. Но, прежде чем обращаться за помощью к Новожилову. я изучал его посты и рекомендации,а также отдаленные отзывы владельцев ремонтированных им коробок на нескольких форумах ( довольно длительное время). Должен заметить - рекомендации,которые Вы приписали от своего имени Новожилову - не соответствуют истине. Не знаком лично с ним ,также не знаком лично с Вами ( однако опыт общения с Вами имею - дважды приобретал запчасти ).= никого не защищаю. НО - истина дороже! Новожилов практически всегда предлагает клиенту сначала вскрыть коробку - затем произвести дефектовку - оценить стоимость ремонта- и только ПОТОМ предлагает выбор РЕМОНТ или же ЗАМЕНА на б/у- решает всегда КЛИЕНТ . Не припомню ни единого случая когда он тупо рубил бабло - привозите,мол. все сделаем наилучшим образом.....Но это всего лишь мое личное мнение.
     
    saxon подобається це.
  20. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,628
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    Также, как и всего лишь мое.
     

Поділитися цією сторінкою