1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Заводская акция 20Х4 на замену газовых баллонов

Тема у розділі 'Метанові двигуни / Метановые двигатели', створена користувачем deline, 29 сер 2016.

  1. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Ну такий і покажете! Як правило достатньо просто багато не розказувати (нові балони у Вас чи ні). Просто підходите і кажіть " мені за налічку до повного" - і подивіться хто відмовиться Вас заправити...
     
    osik та Taras257 подобається це.
  2. Socar

    Socar Гість клубу

    Дописи:
    1
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    Passat b7
    Потужність, л.с.:
    150
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    сірий
    Підкажіть, за які послуги беруть кошти при замінні балонів? Запивася на 16.01.19 в м.Рівне, попередили, що потрібно буде заплатити 3800грн за повірку балонів. и можна від цього відмовитись?
     
  3. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    Socar, сервіс в Рівному специфічний: чув що там гроші беруть з усіх абсолютно. При монтажі-демонтажі звісно можуть виникнути "слюсарні роботи" накшталт зірваних шпильок кріплення бензобаку і захистів або ще щось несподіване. В Турані/Пассаті все набагато гірше може бути - відповідно обсяг слюсарних робіт більше....Однак "гарантувати" обсяг витрат, що не покривається роботами по акції - ну це вже якось......
    Розумію що "підмиває" наколимити лишнього: забрати в клієнта машину на 2-3 тижні доки не прийдуть баллони щоб розкрутити його на сплату за стоянку абощо....
    Але то все здогадки.
    Хто схоче - стребує документи про цю сумму і буде створювати прецидент: писати в головний офіс ФВ і судитися...
     
  4. osik

    osik Учасник

    Дописи:
    103
    Область:
    Закарпатська
    Місто:
    Тячев
    Модель:
    vw caddy kasten 2.0
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    червоний
    Socar, в цю суму буде входити заправка авто після заміни балонів, і виготовлення заправочного талона, при чому добровільно примусово, вони дають чек написаний від руки від приватного підприємця що балони пройшли повірку. Коли спитав що у Києві такого талона не видають на що мені відповіли, у нас такі правила там такі правила. Одним словом заробляють хлопці гроші.
     
    miki_ua подобається це.
  5. Taras257

    Taras257 Новенький

    Дописи:
    22
    Область:
    Тернопільська
    Місто:
    Тернопіль
    Рік випуску:
    2009
    24 січня нарешті поміняв балони. В 11.30 приїхав. О 12.00 машину забрали. О 17.00 поїхав заправився(про талон ніхто не питав) влізло 39 кубів. Приїхав перевірили на герметичність поставили захист і в 19.00 забрав машину. Заплатив 800 гривень. Менеджер сказав що я останній, який встиг поміняти (акцію призупинили).
     
    Dimka, Іван Кубара, dv_matrix та ще 1-му подобається це.
  6. Іван Кубара

    Іван Кубара Учасник

    Дописи:
    268
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    Mercedes B180NGT
    Потужність, л.с.:
    116
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    White
    А чо призупинили.. не встиг я таки((
     
  7. Taras257

    Taras257 Новенький

    Дописи:
    22
    Область:
    Тернопільська
    Місто:
    Тернопіль
    Рік випуску:
    2009
    Не казали чого ( можливо гроші закінчились або балони) вже було таке потім відновлювали. Так що я думаю що скоро відновлять
    Перше повідомлення: 28 січ 2019

    Нове повідомлення: 28 січ 2019
    Питав що вони роблять з старими балонами. Кажуть що сверлять дзюрки і назад відправляють
     
  8. rasich

    rasich Новенький

    Дописи:
    18
    Область:
    Донецька
    Місто:
    Донецьк
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Доброго дня! 13.09 заменил балоны на Порше Захид. Все без оплаты. Вежливо и оперативно.
     
    Igor T. та Оксана подобається це.
  9. pashavin

    pashavin Учасник

    Дописи:
    183
    Область:
    Вінницька
    Місто:
    Вінниця
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Белый
    Добрый вечер, уважаемые! Кто-то может сделать фото,той наклейки,что клеют на кузов, после замены баллонов! Когда мне меняли,этой опции у них не было.В будущем, планирую поездку за границу, и вот думаю.. будут ли проблемы с заправкой!
     
  10. Starlis

    Starlis Гість клубу

    Дописи:
    3
    Область:
    Рівненська
    Місто:
    Рівне
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL 2.0
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Колір:
    синій
    Мені в Рівному наклейку не клеєли. Зробили запис в сервісній книжці.
     
  11. pashavin

    pashavin Учасник

    Дописи:
    183
    Область:
    Вінницька
    Місто:
    Вінниця
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Белый
    А от нажаль, сервісної книжки не маю.
     
  12. deline

    deline Учасник

    Дописи:
    121
    Область:
    Сумська
    Місто:
    Суми
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Белый
    Не заморачивайтесь. Сколько езжу сейчас по Немцах, Польще, а ранее Венгрия, Чехия, Австрия, то никто даже ничего не спрашивал. Подключали пистолет и танковали до полной
     
  13. pashavin

    pashavin Учасник

    Дописи:
    183
    Область:
    Вінницька
    Місто:
    Вінниця
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Белый
    Благодарю! Очень ценная для меня информация! Как заправки находите... Вернее дабы сдесь не флудить, если Вы не против,напишу в личку!
     
  14. deline

    deline Учасник

    Дописи:
    121
    Область:
    Сумська
    Місто:
    Суми
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Белый
    Ну зачем же в приват. Поделюсь со всеми. Только для админов сразу оговорюсь, что ниже изложенная информацин НЕ ЯВЛЯЕТСЯ РЕКЛАМОЙ!
    Просто делюсь информацией.
    Заходите в плеймаркет, и устанавливаете программу aMetanoauto. Стоит сущие копейки, но пользы для метанщиков более чем. Проект итальянцев. Проект живой и поддерживаемый.
    После установки программы получите интерактивную карту расположения ВСЕХ метановых заправок по европе. Для каждой заправки имеется много подробной информации: адрес, координаты, время работы, стоимость топлива, особенности данной заправки, отдаление от основной магистрали, возможные платежные способы оплаты.
    Никого не заставляю. Кому действительно необходимо, не пожалейте купить. Сам пользуюсь уже с 2013 года, ни разу не подвела.
    Успехов
     

    Вкладення:

    boldysh та Іван Кубара подобається це.
  15. pashavin

    pashavin Учасник

    Дописи:
    183
    Область:
    Вінницька
    Місто:
    Вінниця
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Белый
    Да,именно на эту программу смотрел! Благодарю! Теперь сомнения отпали.
     
  16. Lifrid

    Lifrid Новенький

    Дописи:
    13
    Область:
    Полтавська
    Місто:
    Полтава
    Модель:
    Vw caddy
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2009
    Колір:
    Белый
    Читал о том, что акция по замене в январе была приостановлена... 9 февраля ездил первый раз в Киев, 04.03 уже поставили новые баллоны
    Перше повідомлення: 18 бер 2019

    Нове повідомлення: 18 бер 2019
    А ещё жалею, что не уточнил какой объем новых баллонов? Видел маркировка "37кг".


    Нове повідомлення: 18 бер 2019
    Обошлось все в 1498грн
     

    Вкладення:

    miki_ua, Taras257 та RMX подобається це.
  17. retriber

    retriber Гість клубу

    Дописи:
    5
    Область:
    Рівненська
    Місто:
    Рівне
    Модель:
    VW Caddy Ecofuel
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    сріблястий
    Доброго дня !
    Купив метанового Кадіка 27 грудня 2018 року у Рівному. Місяць усе було гаразд, але потім з"явився запах газу. Грішив на редуктор Телефлекс - відправив його на ремонт у Вінницю до майстра на ім"я Володимир (знайшов його оголошення в OLX). За день майстер редуктора зробив і повернув його мені Новою Поштою. 700 грн взяв за роботу. Але проблема не зникла. Дізнався про акцію про заміну баллонів - поїхав у Рівненський центр Фольксвагена на вул. Кобзарській 85. Там перевірили номера баллонів і підтвердили - вони підпадають під заміну. Заміна безкоштовна, але перевірка баллонів, герметичності газового обладнання і видача відповідного контрольного талону на 5 років - 4200 грн. На мою думку ця послуга нав"язана примусово і задорого. У Рівному видача контрольного талону на експлуатацію ГБО без зняття балонів з автомобіля коштує 200 грн за баллон. Але нічого довести мені не вдалося. Баллони без цієї послуги не міняють. Так як мій талон все одно кінчається 01 вересня цього року, довелося прийняти їх умови. 19 березня 2019 року я віддав на їх сервіс і авто, і ключі від нього, і техпаспорт........ Техпаспорт вам для чого ? А як ми без нього будем їхати на газову заправку заправляти ваш автомобіль ? Да я прийду до вас і з"їжджу. Нє, ми самі.... Від їхнього сервісу до метанової заправки метрів 300 не більше..... В цей же день мені зателефонували з сервісу і спитали, де передній пластиковий захист баллонів. Його не було при покупці відповів я. Тоді вони зауважили, що без захисту баллони сколо зіпсуються, але все одно прийняли машину в роботу. Так як придбати оту пластикову защиту у офіціала буде коштувати 9000 грн (!!!!!!!!), я їм пообіцяв, що я її десь знайду і поставлю пізніше. Наступного дня знову подзвонили з сервісу і сказали, що всі чотири баллони і три катушки до них вони подають до заміни. Четверта ж катушка вже міняна на нерідну, тому заміні вона не підлягає і її треба замовляти нову. Катушка + робота по її заміні 2250 грн. Я погодився, бо що ж робити, тепер чекаю. Без залишення авто на сервісі у Рівному баллони не міняють. Що буде далі - я отпишу.
     
  18. Taras257

    Taras257 Новенький

    Дописи:
    22
    Область:
    Тернопільська
    Місто:
    Тернопіль
    Рік випуску:
    2009
    Тільки котушки міняють чи котушки з клапанами? (котушку краще самому поміняти ніж такі гроші платити)
     
  19. miki_ua

    miki_ua Назавжди з нами

    Дописи:
    6,252
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    CandyWeiss
    После ПоршеЗахід: я в шоке .
    Учитесь у парней из Ровно деньги зарабатывать. 2250 замена катушки, 4200 за писюльку на баллоны, 9000 за переднюю защиту= 15 450 грн + достаем предохранитель АБС чтоб километраж не считало и пару недель катаемся на клиентской машине по своим делам(а чо - и ключи и тех паспорт на руках.....).
    И это при том что И СТОИМОСТЬ РАБОТ ПО ЗАМЕНЕ И ЦЕНУ КОМПЛЕКТУЮЩИХ они получат с концерна VAG за проведение сервисной акции...
    Учитесь, пацаны, учитесь ....
     
  20. kosha

    kosha Старожил

    Дописи:
    1,362
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW Caddy Combi
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    Adrenaline RED
    Да уж, очень жаль, что retriber, не прочел эту ветку ранее... Я понимаю, что находясь в Ровно логично обращаться к оффам в Ровно, но я бы поехал в Киев с такими условиями...
     

Поділитися цією сторінкою