1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Допоможіть обрати smart TV

Тема у розділі 'Информация, советы, помощь', створена користувачем Serg123, 19 січ 2016.

  1. dv_matrix

    dv_matrix Досвідчений

    Дописи:
    907
    Область:
    Житомирська
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BJB)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2010
    Колір:
    White
    #61
    Особисто я вирішив дочекатися адекватних цін на покоління тв з квантовими точками.
    Ось це реально новий рівень в екранах.
    Смарт в тв штука не принципова. Реально що подобається так це андроїд тв своєю гнучкістю. Имхо
     
    kovtunvan та МАГА подобається це.
  2. _NVV_

    _NVV_ Учасник

    Дописи:
    100
    Область:
    Київська
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    #62
    МАГА подобається це.
  3. Денис VW

    Денис VW Старожил

    Дописи:
    1,404
    Область:
    Луганська
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYE)
    Потужність, л.с.:
    120
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Candyweiss
    #63
    @Gonz,Все правильно сказали но одно но ТВ пустых не так и много да и цена их почти такая же как и со смартом .
     
  4. Serega

    Serega Новенький

    Дописи:
    76
    Область:
    Одеська
    Місто:
    Одесса
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 SDI (BDJ)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2004
    Колір:
    белый
    #64
    Недавно пропонували в Ельдорадо якусь Соньку 4К 55 дюймів десь якраз за 20 тисяч. Вона на IPS матриці але рядом стояв дорожчий подібний Samsung OLED, то як на мене показував картинку меньш привабливу ніж Соні. Але то все на смак, треба самому вживу дивитись порівнювати.
    Сам давно використовую Філіпси з підсвідкою по бокам + докупив андроїд приставки на Алі. Поставив HDVideoBox (агрегатор фільмів/серіалів з усіх відеохостінгів) і Youtube Vanced (він без реклами) + безпровідна мишка.
    Також до приставки скпокійно підключається блютуз джойстик і навушники, діти грають в ігри.
    Приставки брав Beelink з 3Гб оперативки і з Ethernet щоб підключити internet кабель.
    Все працює вже роки 3, але напевно це все зараз і на нових теле вже нормально працює, бо колись смарт то був жах.

    Вдалої Вам покупки!
     
    Gonz, МАГА, Vipop та ще 1-му подобається це.
  5. Gonz

    Gonz Новенький

    Дописи:
    17
    Область:
    Київська
    Місто:
    Макаров
    Модель:
    VW CADDY
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Білий
    #65
    Сегодня довелось работать с kivi... не советую)
     
  6. Sasha

    Sasha Учасник

    Дописи:
    175
    Область:
    Полтавська
    Місто:
    Хорол
    Модель:
    Caddy Maxi
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    77
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2009
    Колір:
    B4/B4 LB9A
    #66
    В мене 2 ТВ Ківі 40 1 ФулНД (відпрацював до 2 років).. інший смарт 4К (майже рік)... нічого погано в них немає.
    Особливість тільки в слабій антені Вай-Фай.... ТВ розміром з 1 метр, а сигналу немає.... телефон 15 см -- все добре працює.

    Да до доброго ТВ краще приставку купити і не мучитися. Якщо потрібно, то ТВ окремо , інтернет окремо. Мене купило те що 4К без смарта не має, але якість не небагато в ньому краща. Бо у нас контенту на 4К мало. А інші канали всерівно транслюють по ФулНД.
     
  7. Денис VW

    Денис VW Старожил

    Дописи:
    1,404
    Область:
    Луганська
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYE)
    Потужність, л.с.:
    120
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Candyweiss
    #67
    Да ну поставьте рядом Самсунг и киви Вы сразу увидите разницу, ну и цена конечно разная.
     
    Djek подобається це.
  8. Lebrasko

    Lebrasko Учасник

    Дописи:
    221
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Хмельницький
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Salsa Red
    #68
    Дуже часті випадки із битими пікселями (може прийти ціла партія таких) Тому при купівлі слід уважно дивитись і звертати увагу на те
     
    Денис VW подобається це.
  9. Sasha

    Sasha Учасник

    Дописи:
    175
    Область:
    Полтавська
    Місто:
    Хорол
    Модель:
    Caddy Maxi
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    77
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2009
    Колір:
    B4/B4 LB9A
    #69
    Те що накрутити можна любу матрицю так я це знаю. ))))))
    А знайомства з телевізорами в мене ще з лампових ч/б розпочалося )))) А навчатися пішов у 1987 році. В довічному питанні що головніше чи лапи чи крила.... ))) То я писав, що контент є головним... якщо в мене на кухні 19 і розширення ніяке по сучасним міркам, але коли транслюють по ньому 1080і, то приємніше дивитися ніж просте ТБ.
     
  10. Vit.V

    Vit.V Гість клубу

    Дописи:
    3
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Марганец
    Модель:
    VW CADDY
    Потужність, л.с.:
    75
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    белый candyweiss
    #70
    Купив Kivi 65u710kb 15999 грн.Брав після перегляду роліка про тв в Technozon.Єдине що не влаштовує це пульт.HDR, Youtube 4 k, голосовий пошук, wifi 5g, все працює.Встановив HDVideoBox, торенти до 20 гб не виснуть,iptv ,підключив Netflix ,цим бюджетним тв повністю задоволений.Перевірив на биті пікселі-не виявив.
    В майбутньому можливо вийде бюджетна Android приставка з підтримкою Netflix,можливо добавлю, поки варіантів не бачу.Не можу купити приставку до 50usd. для тв Philips 42 2012р.в. з переліком всього що є в тв.можливо Mecool km6 допилять, або почекаю Ugoos на 905x4.
     
  11. yurij

    yurij Учасник

    Дописи:
    194
    Область:
    Полтавська
    Місто:
    Полтава
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    #71
    А яка клопота з тих битих пікселей ?
    Їх все одно з 3 метрів не видно .Я колись забув муху зняти за матрицею коли розбирав тв - так клієнт півтора роки дивився і не бачив її - бо не придивлявся.
    То проблема була на моніторах - з 40 см видно ту цятку і вона дратує .
    З практики - вони не прогресують -95 % .
    Дуже рідко зявляються нові .поряд . Але з таким самим успіхом вони появляться і на новій цілій матриці .
    Виробників матриць не так багато .Тому непотрібно говорити - постав рядом Самсунг і Філіпс наприклад .Вниз можуть бути однакові матриці Шарп ,або в с філіпсі буде LG , а в Самсунгі наприклад корея якась .
    Це стосується і ківі .
     
    Денис VW та achtung подобається це.
  12. Alexand_R

    Alexand_R Новенький

    Дописи:
    14
    Область:
    Хмельницька
    Місто:
    Белогорье
    Модель:
    Casten
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    білий
    #72
    Теж цікавить це питання...
     
  13. kovtunvan

    kovtunvan Перевірений

    Дописи:
    489
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    белый
    #73
    Всім привіт. Підніму тему)). Планую купити телевізор 55", мабуть звичайний ЛЕД. Зараз використовую Самсунг 32" через кабельне телебачення. Знайомі рекомендують брати з андроїд ТВ.
    Один з варіантів приглянув https://eldorado.ua/televizor-led-tcl-55-p725/p71370311/ наче працює швидше за попередні моделі та інших китайців.
    Можливо хто вже таким користується і напише реальний відгук?
    Якщо не андроїд, то можливо https://eldorado.ua/televizor-led-lg-55-up77006-lb/p71325864/
    Цікавить ваша думка, чи рекомендації по іншим маркам. (Філіпс не розглядаю)))
     
  14. pepperminttea

    pepperminttea Новенький

    Дописи:
    68
    Область:
    Полтавська
    Місто:
    Полтава
    Модель:
    VW Caddy
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYE)
    Потужність, л.с.:
    75
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2017
    #74
    Відносно Ківі, добавлю.
    В 2017 куплений перед новим роком, 42 дюйми (це була велика помилка, купівля кислого ківі...) Влітку 2019 пішов в ремонт (декілька діодів згоріли. Зі слів майстра - ківі-виробники, використовують якісь ****** діоди, які не так просто підібрати, на відміну від всіх інших популярних ТМ, де все міняється без проблем, якісними запчастинами. Відремонтований за недорого, але в ківі все зроблено для того, щоб покупець не довго зміг дивитися тв... Майстер показував якість збірки розібраного тв та компонентів всередині, порівнював наочно з іншими брендами). Поки що працює, але чи довго... Пульт просто витерся, десь за рік користування, тепер про те яка де кнопка - треба тільки здогадуватися по пам'яті. :laugh2:
    Інтернет, ютуб - якщо більше 720, тормозить. Обновити прошивку неможливо, поставити програми - поставиш, але через певний час вилітають, починає тормозити весь тв. Вообщем - категорично НЕ рекомендую цю відверто китайську поробку. :bad:
    Ще можна почитати по електроніці, форум сайт 4пда (є два різні сайти). Там якраз про Ківі багато приємного пишуть.
    Відносно Самсунг і Лижі. Один 32 дюйми вже 12-й рік працює без проблем. Все ок. Пульт майже як новий!
    Ще один Самсунг і одна Лижа - теж по декілька років працюють. Пульти також як нові, НЕ витираються.
    Вообщем - тільки за Самсунг або ЛЖ, негативу по них взагалі ніякого.
     
    Noble та kovtunvan подобається це.
  15. lytvin87

    lytvin87 Новенький

    Дописи:
    85
    Область:
    Чернівецька
    Місто:
    Чернівці
    Модель:
    Caddy
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Срібний
    #75
    В мене дві 43: в мене LG Польща,брав за 12500грн(тоді ж пропонували такий же в магазинах по 15-16к грн але Росія, шукав тільки LG) 4К, ВебОС, влаштовує на всі 100, брав десь 3 роки назад. Не можу пояснити чому но не сприймаю техніку Самсунг і Asus, можливо гіркий досвід ремонтів вплинув(асус), чому, незнаю, при виборі одразу відкидаю.
    В сестри (брав я ) 43 Ксіомі за приблизно 8к грн, 4к, Андроїд, зображення супер но звук як із сільського дротового радіо, глухий.
    Телебачення Мегого на 4тв і 1телефоні.
     
    kovtunvan подобається це.
  16. Sasha

    Sasha Учасник

    Дописи:
    175
    Область:
    Полтавська
    Місто:
    Хорол
    Модель:
    Caddy Maxi
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    77
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2009
    Колір:
    B4/B4 LB9A
    #76
    В обох ТВ я так і не знайшов, яка марка матриці стоїть. А вони відрізняються в багатьох факторах. Той що не на андроїді не буде відсвічувати, так як матове покриття має. Зі свого досвіду скажу, що краще простий ТВ (хоча це вже фантастика, таких ніколи не буде з 4К) і до нього приставка, яку можна замінити на іншу в будь який час.
    Добавлю знову про КІВІ 40 дюймів 4К... в мене мій СМАРТ поламався (вийшов з ладу тюнер кабельного ТБ) пропрацювавши більше року. Сервісним центром в місті Харкові не задоволений. А так матриця чудова. В батька КІВІ 40 дюймів 2К не СМАРТ пропрацював 3 роки і 10 днів.... гарантія закінчилася, була тільки 3 роки. )))) прийшлося ремонтувати самому... конденсатори і транзистор, але він своє відбив.. бувало працював 24/7 не виключаючись.
     
    Останнє редагування: 11 лют 2022
    kovtunvan подобається це.
  17. Auto76

    Auto76 Учасник

    Дописи:
    232
    Область:
    Харківська
    Місто:
    Харків
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    110
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    коричневый
    #77
    Пользуюсь пару лет Телевізором ERGO 43DUS7000, очень доволен. Из минусов (качество звука ) но это кому как ......
    Матрица ADS(усовершенствованная IPS) Смарт Андроид 9. 3года офф.гарантии.
     
    Останнє редагування: 11 лют 2022
  18. Sasha dnepr

    Sasha dnepr Досвідчений

    Дописи:
    517
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Дніпро
    Модель:
    Ecofuel
    Потужність, л.с.:
    108
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2007
    #78
    Я бы ещё обратил внимание на яркость изображения, так как даже в дешёвых именитых телеках её не достаточно и днём невозможно смотреть ТВ, поскольку ничего не видно.
     
  19. Vipop

    Vipop Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    6,320
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Колір:
    Червоний Дракон
    #79
    А що з філіпсом не так?
    Якраз теж дивлюсь на вибір телевізора.
    Пропонують філіпс, ерго або хісенс.
     
  20. юрок

    юрок Учасник

    Дописи:
    206
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    110
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2014
    Колір:
    Lava red
    #80
    SONY и только SONY. Регулярно обновляю свои ТВ. Покупаю только SONY. И странно слышать на форуме лучшего авто в своём классе покупать ТВ не лучшего качества.
     
    Usike подобається це.

Поділитися цією сторінкою