1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

АЗС України, ціна та якість

Тема у розділі 'Автохимия и ГСМ', створена користувачем vovachkalviv, 7 кві 2014.

  1. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    Я в Стрию на цьому Окко не заправлявся, заправлявся на Окко що на обїздній ( та думаю там все паливо одинакове), так як в Долинський р-н їжджу через Стрий.
    Перше повідомлення: 29 жов 2018

    Нове повідомлення: 29 жов 2018
    Солярки не бомба. А от бензину бомба. І пропан-бутан бомба, тільки під меншим тиском. Я коли в себе на авто гляну то газовий балон в багажнику не саме небезпечне місце...пластиковий бак, що на висоті 20 см від асфальту...уже поцарапаний від важкого життя...оце бомба, хоч бери та й захист металевий став...
     
  2. Іван Кубара

    Іван Кубара Учасник

    Дописи:
    268
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    Mercedes B180NGT
    Потужність, л.с.:
    116
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    White
    А в Долині паливо то взагалі "відбірної якості"... ну ви поняли)) Я в долині на заправках буваю тільки того шо люблю каву на ВОГ і хот доги на окко=))
    ну і коли горілягу треба вночі купити))

    Ну пропан то окрема тєма...
    метан то витікає вверх, оскільки легший за повітря, а пропан-бутанова суміш "стелиться" по салону... в цьому сенсі пропан в рази небезпечніший за метан...
    Питома вага повітря 1,27 кг/м3,
    метан 0,68-0,85 кг/м3
    пропан 1,8-2,2 кг/м3

    Взагалі нічо не бомба при належному нагляді...


    п.с бак з нержавійки - тєма...)))
     
    achtung подобається це.
  3. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    Кожного року їжджу в Долинський р-н. Так коли був на дизелі то завжди старався до Львова заправитись до повного, щоб вистачило і там покататись і назад до Львову доїхати.
     
    Іван Кубара подобається це.
  4. Іван Кубара

    Іван Кубара Учасник

    Дописи:
    268
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    Mercedes B180NGT
    Потужність, л.с.:
    116
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    White
    Yuran, а, забув ше додати...
    багато людей хвастались шо на шеллах нормальна соляра/бензина, правда дорога зараза... не перевіряв... за шо купив і за то продаю))
    Можу навіть карту маршруту скласти де ше терпимо від Львова до Долини
    Від львова починаючи (з солонки)
    1. Амік... бувший лукойл ребрендінг - терпимо
    2. UPG - сам там заправляюсь бензиною, всьо чотко...
    3. OKKO - люди їздять бачив, але по відгуках клієнтів - дно...
    4. Метанова заправка... Дують норм... правда деколи масло залітає...
    5. Шелл... як вже казав по відгуках норм, але дорого...
    6. Укрпетроль чи шось таке. - відгуків мало... але укр фірма вона і в африці Укр фірма...
    7. OKKO знов, ну тут без коментарів, навпроти GLUSCO - опше незнаю шо за звір, рік назад відкрилась
    8. Непонятна оранжева заправка - без інфи...
    9. АНП - заправлявся там дєшманською спиртовою бензиною ше коли на жигулях їздив... на тій бензині жигуль пре ліпше ніж на ОККО 95, тому робим висновки)))
    10. Укрнафта - інфи немаю, але знаю шо вони жмуть ключ від туалету... а якшо і дадуть то туалет ппц...
    11. Заправка марс... інфи нема...
    12. Пятничани - знов ОККо... заправлявся там пару раз в каддіка... ліпше утриматись...
    13. Угерсько АГНКС...ну тут понятно... а навпроти якась підпільна заправка... незнаю чи працює, но я б не ризикнув провіряти...
    15. Вог біля поста поліції - бензин норм, солярка - немаю даних... хот доги вночі вічно не мають булочок...
    16. Укрнафта біля 612 кілометру... - ща на реконструкції, але коли робила дальнобойщики казали шо бадяга там а не паливо..
    17. ОККо біля лікарні районної в стрию... ну ви поняли...
    18. ОККО на кільці... не заправляюсь, але в загальному по окко.. ну ви поняли... про окко в центрі я вже розказував...
    19. Укрнафта на кільці моршин-моршинська обїзна... заправлявся там лише раз... ну на крайняк заправитись шоб доїхати до долини зійде...
    20. АНП чи то шо на виїзді з болехова... люди вроді заправляються... питав знайомих, вроді не жаліються... а може в них просто вибору в тому болехові нема))
    21. Укрнафта в дибілівці) там де шрот... прям перед долиною... опше хз хто там заправляється))
    22. ВОГ перед переїздом в долині.... ну ше куди не йшло, можна лити...
    23. ОККО... хотдоги норм... і як на диво солярка норм... це напевне єдине окко де солярка вмєняєма... знайомий вже 5 років в коннекта на коммон рейлі делфайовському лиє, форсунки пляшуть, насос пляше...
    Отак...)
     
    Кривий, Tolya1983, Espanyol та 2 іншим подобається це.
  5. morphius

    morphius Старожил

    Дописи:
    2,652
    Область:
    Чернігівська
    Місто:
    Чернігів
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    109
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    серый
    Как же я умудрился на окко 100т. на одно авто пройти и 40т. на другом, еще и получить практически идеальный фильтр после 30т. - повезло, видимо.
     
    Jenichka Romanenko, Jetta Vlad, Noble та 3 іншим подобається це.
  6. Іван Кубара

    Іван Кубара Учасник

    Дописи:
    268
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    Mercedes B180NGT
    Потужність, л.с.:
    116
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    White
    morphius, регіон можливо інший???
     
    Bastard подобається це.
  7. юрок

    юрок Учасник

    Дописи:
    206
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    2.0 TDI (CLCA)
    Потужність, л.с.:
    110
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2014
    Колір:
    Lava red
    Из 195тыс. как минимум 180тыс только ОККО. Всё без нареканий. Вот это я считаю показатель. А судить только по одной-двум заправкам это как то глупо.
    Да и кстати в Стрию возле базара заправлялся не один раз.
     
  8. myfloor

    myfloor Старожил

    Дописи:
    1,523
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Candy White
    По солярке, ОККО испортилось, сужу чисто по запаху и тяге авто, раньше не так воняло и лучше само авто тянуло.
    Самый лучший дизель что я заливал это УКРавто заправки, но там ценник не гуманный и на недоливы люди жалуются.

    По теме метан или дизель (у меня щас то и то есть), метановый каддик не для всех, жил бы я я к примеру в Козельце (Черниговская область) где бы я кроме Чернигова заправлялся, (домашняя заправка не в счет), мне лично не хватает тяги (надо менять стиль езды), на 1.6 TDI могу наваливать по Киеву 80-90-110 расход будет 7, если пустой город то 6.

    Да, метан дешевле в обслуживании, да дешевле заправка, опять же, лично у меня заправка метаном дороже на 20 грн 100 км выходит, бо беру дизель окковский по 26.

    И так, все индивидуально, то и то хорошо, но есть нюансы.
     
  9. Xabr

    Xabr Досвідчений

    Дописи:
    647
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW Touran
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2015
    Колір:
    Weiß
    Никто не знает, почему у всех продавцов талонов на топливо (любое) за последнюю неделю резко уменьшился размер скидки? Причем, касается и ОККО и ВОГа.
    Если раньше на кол-ве от 100 л легко можно было найти -4...-4,5 грн / л, то сейчас -3, в лучшем случае -3,5 грн/л.
     
  10. dv_matrix

    dv_matrix Досвідчений

    Дописи:
    907
    Область:
    Житомирська
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BJB)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2010
    Колір:
    White
    Xabr, ну так wog знижка по карточці 2 грн/ л і + wogpay -1.5 грн =-3.5 грн беру зараз і не треба ганятися за талонами.
     
  11. Xabr

    Xabr Досвідчений

    Дописи:
    647
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    VW Touran
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    DSG7
    Рік випуску:
    2015
    Колір:
    Weiß
    dv_matrix, так про те й мова - сенсу в талонах зараз нема. Раніше ще можно було виправдати поїздку за ними на інший кінець міста
     
  12. GTR

    GTR Учасник

    Дописи:
    153
    Область:
    Тернопільська
    Місто:
    Тернопіль
    Модель:
    VW CADDY Combi
    Двигун:
    1.9 TDI (BJB)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    Колір:
    Off Road Grey
    Тому що досить їм барижити як мені сказав знайомий, сам не раз брав коли не мав в кого купити соляри. Хочуть перевести талони на спеціальну програму (кантору) щоб всі гроші йшли туди а не перекупам талонів !!
    програма https://toplyvo.app/
     
  13. Іван Кубара

    Іван Кубара Учасник

    Дописи:
    268
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Львів
    Модель:
    Mercedes B180NGT
    Потужність, л.с.:
    116
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    White
    юрок, біля базару??? це яка сааме??? біля самого базару окко нема..
    ну факт того, що в 1 місті 4 заправки... і нарікає багато народу на всі...
    якщо в місті окко продає галіму соляру то можна судити... чи я маю скласти обєктивнк оцінку поїздивши спеціально по україні по окко???

    myfloor, ну то з категорії на в кус і цвєт... якшо в місті є агнкс - ти на коні... нема - то в місті машин на метані нема... жаль шо цю тєму не розвивають в нас... в ірані аргентині італії того навалом...
     
    Кривий та myfloor подобається це.
  14. Vipop

    Vipop Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    6,319
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Колір:
    Червоний Дракон
    Взагалі яка похідна тих талонів?
    При можливості продавати пальне дешевше на 4грн, плюс заробіток бариг, плюс по-любому маржа АЗС ... чому зразу не маємо таку ціну на стеллі?
    Може хтось в темі і пояснить?
     
    Tolya1983 подобається це.
  15. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    Поясню свою логіку чому продаються талони і чому на ВОГ-ОККО така висока ціна на стеллі і як я розумію ці особливості бізнесу.
    Популярні заправки ВОГ та ОККО все-таки заслужили авторитет собі за багато років, хай би хто там що казав на них погане, та все-таки більшість з нас їдучи по незнайомій дорозі коли буде вибір заправитись на них чи на якомусь там нонейм то вибір очевидний. Тому ціну на стеллі вони ставлять високу і заробляють на лохах, багатих та на багатих лохах - багато таких що заправляються по ціні що на заправці намальована, деякі з них не полінувались карточку фішку оформити, і мають там нехай 1-2 гривні скидку, хто особливо економний той різними маніпуляціями 3 грн знайде. Та щоб не відпускати від себе людей що рахують гроші ВОГ та ОККО розповсюджують талони, це для приватних скупердяїв як більшість знас, також для фірм які купляють багато палива. Цей клас людей та фірм не готові заправлятись по ціна що на стеллі, відповідно щоб не відпускати їх на ЮПЖ, укрнафту і т.д. випускають талони, продають з меншою моржою, та все одно заробляють.
    Якщо це коротко підсумувати - то ціна для стеллі для тих хто готовий платити за бренд і ціна 2-5 грн не різниця для нього, а талони для тих хто при відсутності талонів заправлявся б на інших заправках де менша моржа.
    Також варіант із талонами може бути цікавим варіантом заправок для ухиляння від сплати податків і т.д. Хоча цей момент мені теж не зрозумілий, оскільки при заправці талонами по -4 грн від стелли на заправці дають чек що ти заправився по ціні стелли.
    Перше повідомлення: 30 жов 2018

    Нове повідомлення: 30 жов 2018
    Із ринком талонів потрібно дійсно щось зробити, щоб талонські перекупи не заробляли, а їх заробіток щоб падав в сторону заправки і в сторону кінцевого споживача.
     
    myfloor подобається це.
  16. Дімка

    Дімка Старожил

    Дописи:
    1,113
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    Caddy
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    Сірий
    Окко пообрізувала оптові скидки, тому продавці міняють скидки.
     
  17. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    І взагалі, продавці люблять лохів, багатих, багатих лохів. Люблять тих хто прийшов і не розбираючись в ціні зразу платить. Це стосується не тільки продажі палива, а взагалі продаж всього. Приведу приклад, місяці 2 назад треба було собаці таблетки купити, що продаються в людських аптеках. Мене зорієнтували що коштує десь 400-450 грн. По привичці зайшов в аптеку що попалась рядом, Фармако, мені там зарядили 600 грн, у них по пенсійному 15% знижка ( пенсійне чуже було з собою), все одно получається 510 грн, дорого, через дорогу інша аптека, пройшовся туди, там нема цих таблеток, пройшовся ще метрів 200 в третю аптеку - там без жодних знижок і т.д. взяв по-моєму за 430 грн абсолютно те ж саме.
    А наступного разу я робив уже по-іншому, зайшов на сайт таблеткі.уа, подивився де рядом є ці таблетки і по яких цінах, за 420 грн забронював, потім прийшла смс з підтвердженням, заїхав і купив. Суть в тому що в аптеці є ціна стелла, ти можеш прийти в аптеку і купити по цій ціні. А якщо зробив бронь через сайт наперед, то ти в цій же аптеці цю ж позицію купиш дешевше, і ще бонус в тому що ти туди йдеш і знаєш що там під тебе вже зарезервовано, і не треба буде бігати по аптеках шукати де воно продається. Так же само і в інших сферах продаж.
     
    GTR подобається це.
  18. Дімка

    Дімка Старожил

    Дописи:
    1,113
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    Caddy
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    Сірий
    А як купляти через особистий рахунок ?яку суму перекидувати?Як це працює.?Там я бачу знижка 3.50.
     
  19. myfloor

    myfloor Старожил

    Дописи:
    1,523
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бровари
    Модель:
    VW CADDY ECOFUEL
    Двигун:
    2.0 Ecofuel (BSX)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Candy White
    Вариант с налогами самый верный, так оно и есть.
     
    Andrey.St. подобається це.
  20. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    Можна свою картку привязати і кожного разу при покупці талонів гроші з картки зніматиме. Ще є варіант з більшою знижкою при оплату на якусь там картку і поповнення свого рахунку, та я цим не користувався. Розібратись з цією програмою самостійно поклацавши все підряд можна за 5 хвилин, так і робив. Там знижка я помічав 3 грн на бензин-дизель. На газ 1 грн.
     
    Дімка подобається це.

Поділитися цією сторінкою