1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
  Приховати оголошення
 2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Новичкам

Новый пользователь - сначала зайдите в этот раздел!

 1. Правила

  Правила форуму (caddy-club.in.ua) Кадді Клуб Україна

  1. Загальні положення:

  1.1. Ці правила регламентують порядок організації та діяльність форуму (caddy-club.in.ua).

  1.2. Вся інформація, що знаходиться на сайті форуму (caddy-club.in.ua) є індивідуальною власністю (тобто є результатом оригінальної мистецької діяльності) форума.

  1.3. Дані правила є незаперечними і обов'язковими для виконання всіма учасниками форуму (caddy-club.in.ua).

  1.4. Адміністрація форуму (caddy-club.in.ua) залишає за собою право змінювати Правила або робити тимчасові винятки з них на свій розсуд, з винесенням відповідного повідомлення.

  1.5. Адміністрація форуму (caddy-club.in.ua) не несе відповідальності за заподіяння шкоди, збитків, втрату інформації або за спричинення будь-яких інших збитків, які виникли при використанні форуму (caddy-club.in.ua) або при неможливості його використовувати, а також за зміст, достовірність і точність матеріалів, опублікованих користувачами.

  1.6. Дані Правила не є вичерпними і не описують всі можливі ситуації, нюанси, положення, дозволи і заборони, у зв'язку з чим в процесі Адміністрація форуму (caddy-club.in.ua) може вносити доповнення і зміни в усі пункти даного положення.

  1.7. У всіх спірних випадках вирішальне слово залишається за Адміністрацією форуму (caddy-club.in.ua).

  1.8. Незнання правил не звільняє від відповідальності.

  2. Адміністрація залишає за собою право:

  2.1. Вважати усю інформацію яка знаходиться на форумі своєю особистою власністю, (тобто є результатом оригінальної мистецької діяльності).

  2.2. Модифікувати гілку за своїм розсудом.

  2.3. Вносити зміни в дану Угоду в односторонньому порядку.

  2.4. Змінювати вартість, види послуг та терміни їх дії.

  2.5. Редагувати або видаляти оголошення (якщо в них немає конкретної інформації про об'єкт, та/або стоїть неадекватна ціна), коментарі або інші матеріали опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають правилам публікації оголошень. При цьому господаря видалених матеріалів не буде повідомлено.

  2.6. Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті і що знаходяться у відкритому доступі, зокрема, розробки рекламних матеріалів, розміщення матеріалів на сайтах партнерів.

  2.7. Видаляти оголошення, якщо Користувач порушує хоча б один пункт даних правил.

  2.8. Проводити короткочасні технічні роботи.

  3. Модератори і Адміністратори

  3.1. Модератори стежать за порядком, дотриманням Правил форуму і Правил оформлення.

  3.2. Модератори приймають рішення по відповідності повідомлень користувачів до Правил форуму.

  3.3. Модератори можуть редагувати або видаляти повідомлення користувачів, якщо ці повідомлення суперечать або не відповідають основним вимогам Правил і тематиці даного форуму, або в інших випадках, якщо вважатимуть необхідним.

  3.4. Заборонено виправлення користувачами модераторських правок і зауважень. Винятки - повторні правки, узгоджені з модератором; правка підпису/аватари із зауваженням Адміністрації про порушення пунктів Правил про підписи/аватари.

  3.5. Модератори можуть видаляти теми із забороненим на форумі змістом.

  3.6. Модератори можуть переміщувати теми в найбільш відповідний розділ форуму.

  3.7. Модератори можуть закривати теми та/або переміщувати їх в архів, якщо тема втратила актуальність; якщо учасники відхилилися від її суті; або з інших причин.

  3.8. Модератори можуть видати користувачам попередження за недотримання Правил, а при систематичних і/або грубих порушеннях мають право тимчасово закрити окремим користувачам доступ до форуму (бан), аж до деактивації Адміністрацією їх аккаунта.

  3.9. Всі зазначені дії так само можуть бути здійснені і Адміністраторами.

  4.Мова:

  4.1. Прийнятними тут мовами ведення дискусій є українська та російська мови. Утримуйтеся від використання інших мов на цьому форумі. Назви темам рекомендуємо давати українською мовою.

  4.2. Дозволяється, як єдиний виняток, публікація цитат (із зазначенням джерела) іншою мовою, за умови, що ці цитати належним чином виділені засобами форуму (тег quote ) і до них долучається щонайменше стислий переклад українською, або російською мовою.

  4.3. Рекомендуємо перевіряти правопис повідомлень перед їх публікацією. Вперте нехтування цієї рекомендації є порушенням Правил.

  4.4. На форумі заборонено вживати суржик та "нецензурну" мову, бо так спілкуються лише малоосвічені особи, а ми не такі.

  5. Реєстрація користувача та використання псевдонімів (ніків) і підписів.

  5.1. Реєстрація є невід'ємною частиною присутності на форумі

  5.2. Згода з Правилами

  Проходження реєстрації автоматично позначає Вашу згоду з даними Правилами.

  5.3. Не згода з Правилами

  Якщо Ви не згодні з даними Правилами, напишіть, будь ласка, Адміністратору форуму. Він деактивує або видалить вашу реєстрацію

  5.4. Один обліковий запис

  Користувач має право зареєструвати і використовувати тільки один обліковий запис. Виявлені адміністратором ніки-клони блокуються без попередження.

  5.5.Необхідна кількість символів в (ніку) - не менше трьох

  5.6. Не дозволяється використовувати псевдо і підписи, що містять у собі нецензурні слова чи вислови. Не використовуйте нік, який неможливо запам’ятати, зокрема беззмістовний і важкий для прочитання набір символів

  5.7. Для нових користувачів дозволено використовувати в назві (ніку) тільки такі символи: (Аа Бб Вв Гг Ґґ Дд Ее Єє Жж Зз Ии Іі Йй Її Кк Лл Мм Нн Оо Пп Рр Сс Тт Уу Фф Хх Цц Чч Шш Щщ ь Юю Яя Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz ), або цифри (1234567890).-

  5.8. Заборонено зареєстровувати ніки схожі на ніки, що уже існують на форумі, особливо якщо їх використовують активні учасники форуму. Якщо Ви зареєструєте такий нік, адміністратор звернеться до Вас із вимогою змінити його на інший, більш оригінальний, аби запобігти виникненню можливої плутанини в майбутньому.

  5.9. На форумі не практикується зміна ніків. Якщо для зміни ніка у Вас є вагомі поважні причини, то звяжіться з адміністрацією, поясніть причину зміни та повідомте новий нік.

  5.10. Якщо Ви хочете розмістити у своєму підписі лінк на свій сайт, спершу розмістіть на своєму сайті лінк на caddy-club.in.ua у вигляді кнопки ( погоджується лише з Адміністрацією)

  5.11. Порушення:

  Ваш обліковий запис може бути деактивовано або видалено без попередження, якщо ім'я (нікнейм), яке Ви обрали для участі у форумі:

  5.11.1. Зовні повторює вже існуюче з підміною алфавіту кирилиця - латиниця і навпаки,

  5.11.2. Порушує суспільні норми пристойності і моралі

  5.11.3. Несе в собі адресу або рекламу сайтів чи назву комерційної компанії.

  5.11.4. Використання в якості імені адрес веб-сайтів

  5.11.5. Містить ненормативну лексику

  5.11.6. Складається з одних цифр, безладного набору символів або використовує спеціальні символи

  5.11.7. Схоже до назви з модераторським та адміністраторським ім'ям ( нікнеймом )

  5.11.8. Схоже до звання або статусу.

  6. Підпис учасників форуму.

  6.1. Максимальна ширина всього підпису з використанням зображень: не більше двох стандартних юзербарів (~ 700 px).

  6.2. Максимальна висота всього підпису: 40 пікселів (іншими словами не більше 2 -х тонких юзербарів, або юзербар і рядок тексту), або 4 рядки тексту з розміром шрифту 10 (для поетів).

  6.3. Заборонені підписи, що містять клікабельні зображення або посилання, за винятком тих, які посилаються на проекти клубу.

  6.4. У змісті неприпустимі:

  насильство, жорстокість, загрози і дискримінація ( на демографічній, національній, релігійній чи політичній основі) в будь-яких їхніх проявах; пропаганда тероризму, екстремізму, фашизму, наркотиків; лихослів'я і образи ( ненормативна лексика, обзивання, грубість і т.д.); розпуста (порнографія) та інші нецензурні зображення; фрази і зображення провокаційного толку; інші теми, несумісні із загальноприйнятими законами, нормами моралі і пристойності; комерційна реклама і рекламні тексти, посилання на які-небудь сторонні ресурси мережі та їх реклама ( за винятком проектів саddy-club.in.ua) ; імітація звань/рангів цього ресурсу.

  6.5. Заборонено в підпису зловживати використанням [тегів] форуму; в т.ч. смайликами ( дозволено не більше 3 -х шт.); в т.ч. використання тексту червоного кольору (це переважне право модераторів) .

  6.6. Заборонено в підпису зловживати використанням СУЦІЛЬНИХ ЗАГОЛОВНИХ букв (використанням Caps Lock).

  6.7. Заборонено в підпису використовувати спойлери.

  6.8. Заборонені підписи, що містять зображення, мимоволі привертаючі до себе надмірну увагу (сильно миготлива/мерехтлива/обертається анімація або виконана в дуже яскравій отруйно - кислотній гамі).

  7. Аватара учасників форуму.

  7.1. Максимальний розмір: 100х100 пікселів.

  7.2. Заборонено використовувати аватари , мимоволі привертаючі до себе надмірну увагу (сильно миготлива/мерехтлива/обертається анімація або виконана в дуже яскравій отруйно- кислотній гамі).

  7.3. У змісті неприпустимі: насильство, погрози та дискримінація (на демографічній, національній, релігійній чи політичній основі) в будь-яких їхніх проявах; пропаганда тероризму, екстремізму, фашизму, наркотиків; лихослів'я і образи (ненормативна лексика, обзивання, грубість і т.д.); сцени жорстокості; розпуста (порнографія) та інші нецензурні зображення; фрази і зображення провокаційного толку; інші теми, несумісні із загальноприйнятими законами, нормами моралі і пристойності; комерційна реклама і рекламні тексти, інтернет адреси і реклама будь-яких сторонніх ресурсів мережі (за винятком caddy – club.in.ua); імітація звань/рангів цього ресурсу

  7.4. Заборонено зображати на аватарі посилання, за винятком посилань на проекти caddy-club.in.ua і партнерів.

  8. Користування гілкою - Автомобілі:

  8.1. Розміщувати в розділі оголошення лише про купівлю\продаж транспортного засобу наступних категорій: легкові, вантажні, автобуси, причепи, автобудинки, водний транспорт, мототранспорт що відноситься до VAG групи.

  8.2. Дозволяється розміщувати в одній темі інформацію про купівлю\продажу тільки одного транспортного засобу.

  8.3. Дозволяється розміщувати оголошення про продаж тільки тих транспортних засобів, які є в наявності.

  8.4. Обов'язково вказувати контактні дані.

  8.5. Не вводити в оману інших користувачів, не сприяти шахрайству, обману або зловживання довірою, не здійснювати операції з краденими чи підробленими предметами, не ображати інших користувачів, не здійснювати розсилки СПАМу, іншим чином не порушувати чинне законодавство України.

  8.6. При продажу тех. засобу вказувати його повну характеристику, VIN, а також його дефекти.

  8.7. Обов'язковою невід'ємною частиною оголошення про продаж є реальні фотографії тех. засобу в хорошій якості, також фотографії дефектів присутніх на товарі.

  8.8. Невід'ємною частиною оголошення є ціна на товар.

  8.9. При покупці тех. засобу вказати бажану характеристику, а також суму на яку Ви розраховуєте.

  9. Користування гілкою - Куплю/Продам

  9.1. У розділі публікуються пропозиції про надання платних послуг або продаж товарів.

  9.2. Вказувати в оголошення про продаж товару який є в наявності і який під замовлення.

  9.3. Обов'язково вказувати контактні дані: місто, ім'я, телефон.

  9.4. Не вводити в оману інших користувачів, не сприяти шахрайству, обману або зловживання довірою, не здійснювати операції з краденими чи підробленими предметами, не ображати інших користувачів, не здійснювати розсилки СПАМу, іншим чином не порушувати чинне законодавство України.

  9.5. При продажі товару вказувати його стан, повну характеристику, код, а також дефекти.

  9.6. Обов'язковою і невід'ємною частиною оголошення про продаж є реальні фотографії товару в хорошій якості, що завантажені на наш сервер, також фотографії дефектів присутніх на товарі.

  9.7. Невід'ємною частиною оголошення є ціна на товар.

  9.8. При купівлі товару вказати бажаний стан, характеристику, а також суму на яку Ви розраховуєте.

  9.9. За зміст повідомлень в розділі відповідальність несе Користувач, що розмістив дане повідомлення. Всі дії проводяться користувачами на свій розсуд і свої ризики. Адміністрація не дає оцінки правомірності будь-яких ситуацій у зв'язку з продажами/покупками/обмінами.

  9.10. Усередині створених тим допускається ТІЛЬКИ обговорення віку, споживчих властивостей, інших характеристик товару, а також організаційних питань процесу конкретної купівлі-продажу. Інші обговорення визнаються флудом.

  9.11. Забороняється пропонувати сторонній товар для продажу в темі, створеної іншим Користувачем, виняток - дозвіл автора.

  9.12. Якщо більшість повідомлень і створених тем користувача знаходяться в барахолці - він прирівнюється до порушника.

  9.13. Користування гілкою Ринок -- Категорично заборонено!

  9.13.1. Опублікувувати оголошення про продаж авто, що знаходиться в розстрочці, в кредиті, виставленого на торги, аукціони і про зданий авто в оренду без вказівки цих даних в оголошенні.

  9.13.2. У тексті оголошення, коментарях і на фото вказувати: послуги (пригін, замовлення), адреси інших сайтів, контактні дані, а також іншим способом використовувати Сайт для реклами або здійснення будь-яких дій комерційного характеру.

  9.13.3. Приховувати або подавати недостовірну інформацію про товар.

  9.13.4. У контактному імені користувача вказувати назви фірм, автосалонів, назви сайтів, контактні дані і т.п.

  9.13.5. Розміщувати інформацію про транспортний засіб не VAG групи, крім випадків, обумовлених із адміністрацією.

  9.13.6. Вказувати неправильний або недійсний номер телефону (оголошення буде видалено).

  9.13.7. Розміщувати запчастини і частини авто в розділі "автомобілі".

  9.13.8. Опубліковувати фото та/або відео матеріали, що не відносяться безпосередньо до продажу транспортного засобу або скопійовані з чужих оголошень. На фотографії повинно бути зображено тільки транспортний засіб. Фото з написами буде видалено.

  10. Спілкування

  10.1. Ви спілкуєтесь у пристойному товаристві, Ваші повідомлення повинні бути тактовними.

  10.2. Забороняється зловживання ненормативною лексикою

  10.3. Будь-який зареєстрований учасник Форуму може створити тему (або відправити повідомлення).

  10.4. Забороняється створювати однакові теми в різних розділах форуму. Перед тим, як створювати нову тему, переконайтеся, чи схожа тема вже тут не обговорювалася. Для цього користуйтеся ПОШУКОМ. Також переконайтесь що тема відповідає профілю Форуму. Теми клони будуть видалені, автори попереджені або покарані.

  10.5. На форумі не прийнято обговорення політичних, мовних та історичних питань, оскільки вони зазвичай зводяться до скандалів, для цього в нас є окрема тема .

  10.6. Теми, спілкування в котрих переходить в особисті образи, будуть закриті.

  10.7.Заборонено публікацію матеріалів, які розпалюють міжнаціональну, расову чи міжрелігійну ворожнечу, містять пропаганду насильства, порнографії, або будь-яким чином порушують законодавство України. Вартує розуміти, що розпалюванням ворожнечі може трактуватися і непрямий заклик, наприклад розміщення гумору чи глузування з інших країн чи націй, релігій, особливо якщо вони базуються на недоказаних чи придуманих фактах.

  10.7.1. Заборонено беззмістовні повідомлення (флуд) та умисну рекламу (спам), заклики переходити на інші форуми.

  10.7.1.1.Спамом вважається посилання на інші сайти з метою продажу або реклами, заклики або пропозиції їх відвідувати, заклики або пропозиції купувати ті чи інші товари і послуги.На форумі заборонено розміщувати інформацію щодо мережевих маркетингових "пірамід", про "заработок в сети" і тому подібне. Для оголошень про продаж є розділ "КОМЕРЦІЯ", у якому учасники клубу можуть пропонувати продаж чи обмін тих чи інших своїх речей. Якщо ж Ви хочете опублікувати у нас інформацію рекламного характеру, вести з допомогою форуму свій бізнес, здійснювати тут продаж своїх товарів і послуг, то Вам сюди

  10.7.2. Дозволяється одноразові відхилення від цього пункту у випадку продажу ексклюзивних товарів або послуг в лімітованих тиражах лише та виключно для одноклубників. В такому разі ексклюзивність повинна бути підтверджена Адміністрацією.

  10.7.3. Оголошення комерційного та рекламного характеру розміщуються виключно у розділі "комерція.

  10.7.3.1. Оголошення про продаж цілих автомобілів на запчастини прирівнюються до комерційних і розміщуються виключно у розділі "комерція.

  10.7.4. Забороняється "піднімати" теми беззмістовними дописами. Підняття теми можливе лише у випадку зниження ціни, зміни комплектації, зміни стану продаваного товару (наприклад з'явились пошкодження), додатковими фото або інформацією про продаж цього товару.

  10.7.4.1. Якщо ви хочете щось тут продати, то оголошення розміщуються повністю на цьому форумі. Забороняється замість оголошення подавати посилання на оголошення, розміщене на іншому форумі.

  10.7.4.2. Розміщуючи оголошення, детально описуйте те, що продаєте, обов"язково вказуйте ціну товару, причину продажу та місцезнаходження.

  11. Створення тем та повідомлень.

  11.1. Намагайтеся в одній темі задати - одне питання!

  11.2. Задаючи своє питання постарайтеся надати максимум інформації про проблему! (Напишіть марку Вашої машини, тип двигуна, пробіг, умови в яких використовується автомобіль, регіон \ місто, в якому експлуатується автомобіль і т.д.)

  11.3. При відповіді на питання завжди пояснюйте Ваш це досвід, або чужий, або просто Ваша особиста думка.

  11.4. Вирішивши проблему, обов'язково опишіть, яким способом Вам вдалося це зробити.

  11.5. Вирішивши проблему, останнім постом в темі можете попросити її закрити, при цьому не забудьте подякувати всім тим, хто Вам допоміг.

  11.6. Якщо відповідь на запитання отримана, не дублюйте її, але можна уточнити або доповнити.

  11.7. Якщо вам нема чого сказати - не флудіть.

  11.8. Якщо ви не впевнені в 100 %-ій вірності вашої відповіді, додавайте фразу "На мою думку, можливо це..."

  11.9. Не втручайтеся зі своїми питаннями в обговорення питання іншого користувача. Відкрийте свою тему.

  11.10. Особисте спілкування між двома або кількома користувачами Форуму ведеться за допомогою особистих повідомлень (ОП) або E- mail, чи ICQ.

  12. Всім учасникам форуму забороняється

  12.1. Поганим тоном вважається публікація особистих даних інших учасників без їх згоди. Це, зокрема, стосується ICQ, адрес електронної пошти, імені, прізвища та по-батькові.

  12.2. Будь-який тиск на модераторів, адміністратора, особисті образи в їхній бік і публічне обговорення їх діяльності недопустимі. Маєте щось проти -- пишіть в приват. Тон приватних листів враховується.

  12.3. Виносити на обговорення і обговорювати, різні схеми, які обходять закони України, крім випадків, застерігаючих учасників форуму від обману.

  12.4. Ображати учасників Форуму в будь-якій формі ( Заборонені прояви будь-якої грубості, особистих образ і нецензурних висловів, загрози, як щодо юридичних , так і конкретних фізичних осіб). Учасники повинні дотримуватися поважної форми спілкування.

  12.5. Користуватися в спілкуванні на Форумі нецензурною лайкою, включаючи завуальований мат.

  12.6. Флейм, флуд і підбурювання до них, розмноження офф-топіків ( за винятком розділу бесідка); тролінг та інші провокації порушень Правил.

  12.7. Оверпостінг ( цитуйте тільки важливі , істотні частини повідомлення , на які Ви відповідаєте. Якщо є необхідність процитувати довге повідомлення - прибирайте його в спойлер.

  12.8. Розміщувати завідомо неправдиву інформацію.

  12.9. Використовувати нечесні прийоми ведення дискусій , правку (видалення) своїх власних повідомлень з метою спотворити/приховати їх первинний сенс.

  12.10. Обговорення тем і повідомлень, закритих/видалених Адміністрацією.

  12.11. Невиправдано широке використання кольорових шрифтів в повідомленнях і підпису. BBCode [ color ].

  12.12. Піднімати теми частіше ніж 1 раз на 48 години.

  12.13. Створювати теми з назвою, що не відображають коротко її суті: " допоможіть ", "проблема" і їм подібні.

  12.14. Заборонені нічим не аргументовані негативні коментарі щодо поста, новини, на адресу автора та інших учасників обговорення.

  12.15. Опубліковувати кряки, серійні номери і т.п. у відкритому вигляді.

  12.16. Де-небудь в межах форуму публікувати в графічному або текстовому вигляді рекламні повідомлення; посилання на сторонні ресурси в рекламних цілях (За цілеспрямоване створення рекламної теми (спам на форумі) - відразу бан назавжди); будь-які посилання на закриті співтовариства типу " вконтакте " і " однокласники "

  12.17. Не узгоджено з адміністрацією займатися комерцією за допомогою форуму.

  12.18. Використовувати форум, як поштову дошку оголошень для повідомлень приватного характеру, адресованого конкретному учаснику (для цього є пошта).

  12.19. Заборонені реклама і спам будь-якого характеру, в тому числі по ОП (Особисті Повідомлення ).

  12.20. Проявляти расову, національну та релігійну неприязнь і ненависть, в т.ч. і презирливе проявлення неповаги і ненависть до будь-яких національних мов , включаючи російську; пропагувати тероризм, екстремізм, фашизм, наркотики та інші теми, несумісні із загальноприйнятими законами, нормами моралі і пристойності.

  12.21. Використовувати в спілкуванні на форумі мову, відмінну від літературної української або російської, і шрифт, відмінний від кириличного (трансліт); навмисно нехтувати правилами мов, перекручувати його і зловживати сленгом.

  12.22. Зловживати використанням [ тегів ] форуму, картинок, що не мають відношення до змісту теми, і смайликів. Під зловживанням мається на увазі в т.ч. використання нестандартних кольорів і шрифтів в кількості більше 15 % від загального обсягу тексту, а так само невиправдане використанням в повідомленнях червоного кольору, - це переважне право Модераторів та Адміністраторів.

  12.23. Зловживати використанням СУЦІЛЬНИХ ЗАГОЛОВНИХ букв ( використанням Caps Lock ).

  12.24. Публічно пред'являти претензії і обговорювати дії або бездіяльності Модератора або Адміністратора. Учасник форуму, який вважає дії Модератора неправомірними, може висловити свою незгоду Модератору поштою або в особистому повідомленні. Якщо від Модератора немає відповіді в розумні строки або відповідь, на думку учасника, необґрунтована, то останній у встановленому порядку має право оскаржити дії Модератора в Адміністрації. Рішення Адміністрації є остаточними і обговоренню не підлягають.

  12.25. Редагувати або видаляти в своїх повідомленнях зауваження та позначки, залишені Модераторами і Адміністраторами.

  12.26. Використовувати опції "Поскаржитися модератору " в цілях, не передбачених цими Правилами і недотримання умов, зазначених на сторінці подачі скарги/заявки.

  12.27. Створювати, розміщувати інформацію, яка містить зйомки сцен і предметів, що порушують загальноприйняті норми моралі, порнографію, відверту еротику, різні Бази Даних, відсутні у вільному законному доступі і т.п.

  13. Система покарань і попереджень

  13.1. Порушники Правил можуть бути покарані від винесення попереджень до тимчасової чи повної заборони публікувати повідомлення (бан).

  13.2. Система покарань та попереджень передбачає нарахування штрафних балів. За різні види порушень передбачено різну кількість штрафних балів. Їх можуть нараховувати адміністратори та модератори.

  13.3. Коли відвідувач набирає 10 штрафних балів, він потрапляє у бан на 1 добу. 20 штрафних балів - 7 діб. У випадку, якщо набрано 30 балів, бан триватиме місяць . За 100 балів - бан назавжди. В окремих випадках адміністратор залишає за собою право особисто визначити термін покарання без прив"язки до зазначеної шкали.

  13.4. При будь-якому порушенні даних (Правил) адміністрація форуму (caddy-club.in.ua), залишає за собою право на редагування або видалення тем і повідомлень користувачів. Також має право заблокувати доступ до форуму користувачу без пояснення причини.

  Бажаємо приємного спілкування. Дякуємо, що Ви з нами.

Порядок:
Заголовок
Відповідей Переглядів
Останній допис ↓
 1. NPP
  Відповідей:
  2,026
  Переглядів:
  135,277
 2. Vipop
  Відповідей:
  915
  Переглядів:
  76,944
 3. V.Bortnyak
  Відповідей:
  8
  Переглядів:
  553
 4. Олег 080889
  Відповідей:
  0
  Переглядів:
  184
 5. DimaGriban
  Відповідей:
  20
  Переглядів:
  1,535
 6. ADADAB
  Відповідей:
  2
  Переглядів:
  293
 7. Юра 2979
  Відповідей:
  0
  Переглядів:
  362
 8. Robert23
  Відповідей:
  1
  Переглядів:
  468
 9. Robert23
  Відповідей:
  2
  Переглядів:
  415
 10. Robert23
  Відповідей:
  0
  Переглядів:
  329
 11. NRQ
  Відповідей:
  3
  Переглядів:
  404
 12. Robert23
  Відповідей:
  1
  Переглядів:
  421
 13. Robert23
  Відповідей:
  3
  Переглядів:
  398
 14. stan1slav
  Відповідей:
  2
  Переглядів:
  427
 15. Robert23
  Відповідей:
  10
  Переглядів:
  618
 16. Saxa
  Відповідей:
  59
  Переглядів:
  8,014
 17. mfch
  Відповідей:
  15
  Переглядів:
  1,206
 18. Мішаня 24
  Відповідей:
  1
  Переглядів:
  425
 19. fox
  Відповідей:
  19
  Переглядів:
  4,055
 20. Алекс36
  Відповідей:
  9
  Переглядів:
  890
 21. klim79
  Відповідей:
  3
  Переглядів:
  833
 22. Валентин123
  Відповідей:
  7
  Переглядів:
  797

Налаштування показу тем

Завантаження...