1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Touran 1.4 Ecofuel. Заводиться і глохне.

Тема у розділі 'Метанові двигуни / Метановые двигатели', створена користувачем Maria_Mirabella, 29 лис 2022.

  1. Maria_Mirabella

    Maria_Mirabella Гість клубу

    Дописи:
    3
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Touran Ecofuel 1.4
    #1
    Всім доброго дня!
    Буду вдячна за поради, бо вже у розпачі.

    Перед початком війни додали пропан, бо метану як ви всі знаєте майже не було. Влітку ще почала троїти, потім після заводу падали оберти та вона глохла. Мені дивилися її, щось намагалися зробити, сказали, що може бути питання в електриці. Після ремонту (перевіряли форсунки, замінили в зборі деталь вихлопну, яка в мене потім дорогою відвалилася [​IMG]) вона їздила ще з кілька місяців. Потім знову почалася та ж історія з обертами. Майстри, що встановлювали ГБО сказали спробувати вийняти запобіжники, що відповідають за газ. Вийняла відповідно до розташування (f21), автівка поїхала, але дивом на газу (бензин взагалі не витрачався), за тиждень поставила запобіжник назад, так само їхала та заводилася, трохи з троїнням. Минулого тижня приїхала до Києва, заїхала до ГБО на ТО, сказали, що термостат не працює (піч дійсно не гріла майже). Замінили термостат, машина була ок, навіть згодом лампа Чек зникла, я чудово проїхала за 2 дні майже 1500км, напередодні ще й зранку в іншому місті заводила. Вчора вона знову заводиться, троїть, оберти падають, глохне. Я вже купу форумів перерила, що може бути і тиск бензонасосу, ланцюг двигуна зіскочив на ділення або розтягнутий, брудні поршні, електрика?
    На газу вона поводиться ідеально далі в їзді.
    Останні кілька місяців почав двигун жерти мастило.
    Тобто після якихось втручань під час перевірки/ремонту, вона перші дні на холоді заводилася, по теплу після першого ремонту кілька місяців ходила.

    Ще була ситуація, коли заправила повний бак метану і не могла виїхати з заправки, також оберти падали, після газування кілька хвилин потім поїхала.

    Хотілося б розуміти що може бути, щоб не довелося грабувати банк, замінюючи все, що лише можливо раз за разом.
     
  2. Sasha dnepr

    Sasha dnepr Досвідчений

    Дописи:
    517
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Дніпро
    Модель:
    Ecofuel
    Потужність, л.с.:
    108
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2007
    #2
    Спробуйте під'їхати до людей, в которих є стенд для миття бензинових форсунок великого тиску, звичайний стенд не підходить, так як вам треба мити тиском 100бар.
    З векою вірогідністю допоможе.
    Щє треба зняти гбо пропан, та їздити на бензині, сумніваюсь що вам правильне гбо встановили, а якщо не правильне, то правильно настоїли.
    Якщо не допоможе миття бензинових форсунок, то треба ноутбук, Вася діагност або vcds, та віддалений доступ, тоді допоможемо.
    Або велком у Дніпро.
     
  3. Maria_Mirabella

    Maria_Mirabella Гість клубу

    Дописи:
    3
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Touran Ecofuel 1.4
    #3
    Дякую, Олександре! Пропан я ж теоретично можу просто вимкнути та їздити на бензин/метані?, бо з баком бензину на 10л далеко не поїдеш. Ставили 4 покоління на Профігазі, ось минулого тижня як раз було ТО на 10 000, на газу вона чудово їде (а заводиться ж вона на метані, або бенз-метані от зараз, вірніше не заводиться))). Поки перевірять форсунки (бо я думаю мили на стенді), залюбки б до вас приїхала, але не доїду ж)))), бо навіть зараз скоріш за все доведеться на евакуаторі на СТО


     
  4. mzfkhenry

    mzfkhenry Учасник

    Дописи:
    188
    Модель:
    VW CADDY
    #4
    Якщо на метані заводиться і глохне, може бути підклинююча метанова форсунка.
     
  5. Sasha dnepr

    Sasha dnepr Досвідчений

    Дописи:
    517
    Область:
    Дніпропетровська
    Місто:
    Дніпро
    Модель:
    Ecofuel
    Потужність, л.с.:
    108
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2007
    #5
    Якщо мили на стенді низького тиску(для форсунок розподільного впорскування) то це не допоможе взагалі.
    Перше повідомлення: 30 лис 2022

    Нове повідомлення: 30 лис 2022
    З цими симптомами, в першу чергу бензинові форсунки перевірити, якщо вона їде без газового запобіжника всеодно на газу.
     
  6. Maria_Mirabella

    Maria_Mirabella Гість клубу

    Дописи:
    3
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Touran Ecofuel 1.4
    #6
    Зараз виходить вже було нижче 5 градусів і заводиться ж вона на бензині, то більше думок у бік бензинової системи.

    Перше повідомлення: 1 гру 2022

    Нове повідомлення: 1 гру 2022
    дякую! вчора було 6 -7 градусів і я завела її з педаллю газу, поки не перейшло на пропан, двигун трясло. Але знову, лише коли зняла запобіжник, з ним не заводилася. То я взагалі не розумію чи вірну схему запобіжників я знайшла для своєї моделі, бо саме десь після 2010-2011 здається були зміни в розташуванні.
    Віддала перевірити форсунки, дякувала їй, що завелась і доїхала)



    Нове повідомлення: 2 гру 2022
    Вчора майстер завів її без проблем з півоберту :(
    тобто якась "гуляюча проблема"
     

Поділитися цією сторінкою