1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

КБЖ Renault Zoe

Тема у розділі 'Клубний гараж', створена користувачем Yuran, 24 бер 2021.

  1. Yuran

    Yuran Старожил

    Дописи:
    1,483
    Область:
    Київська
    Місто:
    Буча
    Модель:
    Seat Altea XL
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Сірий
    #1
    Виникла потреба в ще одній машині в сімю, жінці, планували навесні-влітку, та підвернувся варіант в лютому і зразу ж купив.
    Ford Fiesta 1,4 бензин, коробка робот, 5-дверна червона, випуск кінець 2006, пробіг 186К, фото буде.
    Історія покупки: машина потрібна була компактна, дешева, так як це перше авто жінки, і щоб коробка люба крім механіки. На матіз і чері QQ я не готовий був морально. Покупка получилась спонтанна, у лютому товариш-мисливець проговорився що продаватиме це авто бо віджав у брата нову кіа сід у практично максимальній комплектації, я запитав яка ціна машини, оглянув зверху очима ( товщиномір заглючив на морозі -15), проїхався півтори кілометри, і сказав що забираю, записались в чергу у МРЕО, оформили і все, без жодних СТО, підйомників, діагностик, машина навіть на авторіа не виставлялась.

    Комплектація:
    Кондиціонер, електросклопідіймачі спереді, ззаді крутилки, дзеркала не електро, бортовий компютер, парктронік задній, машина на зимі 185 60 15.

    Технічний стан на момент покупки:
    Робити глобально нічого не потрібно, що в цій машині саме страшне - це робот, переключає норм, трохи гуде гідропідсилювач коли руль викрутити майже до упора, можливо так і повинно бути, а можливо проблема, є запотівання легке в рульовій рейці, люфту нема, чіпати поки не буду, масло + свічі+котушка+проводи попередній власник перед новим роком поміняв, ходовка вся норм. Кузов зовні без ржавчини, є 2 легеньких пошкоджень фарби на дверях розміром 5*5 см, та оцинковка на місці. Салон відмінний.

    Зробилось:
    Після діагностики не виявлено якихось косяків, тільки ГРМ, роліки, помпа, антифріз, заодно і ремінь поліклиновий (їх 2), вдячність за деталі Lvivgaz , все поміняне, ГРМ уже колись мінявся, помпа була ще рідна.
    Також на 8 березня жінці подарував резину з дисками, диски литі R14 оригінал б.у., резина пара б.у. Фулда 2019 року+ пара нова Кумо 2020 року, резина 175 65 14.

    Якщо їздитиме багато і не плануватимемо міняти її на щось інше то можливо прийдеться ГБО поставити, та поки що не спішу, жере в принципі не багато, по трасі в 5.5-6 літрів вкладається, місто 9 при малих пробігах по-місцю по 2-3 км.
    Перше повідомлення: 24 бер 2021

    Нове повідомлення: 2 вер 2022
    Розкажу про жінчину пузотьорку. В принципі нормальна тачка. Під час війни майже 3 місяці була нечіпана ( стояла в своєму дворі в Бучі), була не замкнена, приходили москалі, не знали як відкрити багажник ( треба кнопку в салоні клацнути), то прострелили його, прийшлось поміняти скло, схоже ми не одні такі, поки приїхали поки туди-сюди, то бюджетного нічого не лишилось, забрав останнє в Україні на той момент Пінкільктон. Зарядив акумулятор і машина їздила. В червні знову машину киданули, поїхали на 2+ місяців в Карпати, коли приїхали то акумулятор повністю розряджений, бо в двір приходила жінки сестра з малими, а вони любили включати музику і клацати аварійку. От і акумулятор розрядився аж до 1.5 вольта!!! зарядив, вроді поки працює, та є сумніви відносно його стану після такої глибокої розрядки.
    А ще одне, їзда блондинок, вчора жінка пожалілась що коли їздила по місту то на неї якось косо дивились всі, не розуміє чого, я вночі пішов до машини, а там передок ( особливо права сторона) значно нижче ніж задок, майже на бампері сидить, почіпав рукою а правій пружині триндець, сьогодні зїздив в Немішаєво, взяв 2 нові пружини ( одну міняти не варто, бо буде наперекос), тоді взяв машину її і повіз на СТО ( 400-500 метрів), і зрозумів чому на неї косо дивились, бо при вивороті руля воно тріщить огого. Підняли машину, і виявилось що 2 пружини я 100% взяв не марно, бо вони 2 зразу зламались, замінили і вроді їде.
    Відносно цього форда, хотів би поміняти його на якусь електричку, навіть на той же Ліф що у @dv_matrix , була б одна машина на сімю кататись як по місцю так і в Київ, а моя бричка була б чисто на дальняк, от все думаю і вагаюсь, зроблю цієї осені фасад на будинку і наступного прийдеться конкретно задуматись про заміну цього форда.


    Нове повідомлення: 13 вер 2023
    Наша історія цього форда закінчилась, в понеділок продано. В пошуках заміни, до кінця тиждня маємо електризуватись.


    Нове повідомлення: 7 гру 2023
    Ford Fiesta був проданий у вересні і зразу ж куплено Renault Zoe.
    Може хтось слідкує за електричками але боїться, то можу поділитись враженнями.
    2014 рік, 22 кВт доступна енергія (26 кВт повна), чорний колір, свіжопригнана з Норвегії. 22 кВт це найдешевші Zoe, бо потім пішли 41 та 52 кВт.
    Комплектація не сама проста, має камеру заднього виду, задні парктроніки, задні склопідіймачі (так-так, в дешевих комплектаціях на Zoe навіть склопідіймачів ззаді нема, причому навіть в 2019-2020 роках випуску таке може бути).
    Пробіг на момент покупки був 90600 км. З середини вересня проїхала майже 4 К км.
    В паспортних характеристиках вказується що запас ходу 220 км, але це мабуть надто ідеальні умови, у теплу погоду у вересні-жовтні можна було 170 км їхати з легкістю, а зараз у морози -3-6 то запас в районі 120-130 км, і то це за умови якщо пічкою користуватись легенько іноді, а якщо кочегарити то 100 км.
    Планувалась ця машина для жінки замість Фієсти, але по-факту їздимо на ній по черзі, Seat тупо стоїть і виїздить кудись раз в 1-2 тиждні.
    Якщо коротко про електричку - у кого є зарядка в себе в дворі то можу рекомендувати, витрати практично нульові ( ну нехай там 30-40 копійок 1 кілометр в залежності від того який тариф електрики, яка витрата). Хто планує купляти електричку і заряджати на платних станціях - не рекомендую, бо на них тарифи як правило по 12-14 грн за квт, в такому випадку краще їздити на ДВЗ.
     
    Burtipaev, Diesel Euro4, achtung та 9 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою