1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Підкажіть толкового дизельного майстра в Івано-Франківську

Тема у розділі 'Диагностика и неисправности', створена користувачем Lexx-_-, 15 кві 2015.

  1. Lexx-_-

    Lexx-_- Новенький

    Дописи:
    15
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2006
    #1
    їздив я їздив, все було добре. загорілась лампочка масла, подивився рівень, дійсно мінімальний. поставив машину. почав шукати масло, знайшов масло, замовив, на машині не їздив, потім захворів і 10 днів до машини не підходив. потім залив масло грам так 500, рівень не дуже сильно піднявся, але лампочка незагоралась більше, але суть не в цьому, суть в тому що після 10-ти денного простою машина не заводиться ВЗАГАЛІ. акумулятор міняли із справної машини, толку не дало. з толкача не пробував, оскільки начитався про наслідки і всяке таке. відтягнув сьогодні на СТО (колись в них міняв ремінь ГРМ на іншій машині, здались толковими хлопцями). за день причини не знайшли, сказали що компютер чистий, топливо поступає куда має. завтра ще будуть дивитись на мітки.
    я так розумію що компресію, тиски насосів (взагалі нічого не міряли). одним словом я у вітчаї. хто знає гарного дизелиста у Івано-Франківську прошу підказати.
     
  2. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #2
    @Lexx-_-,
    0. Комп'ютер чистий - це не показник, такого у нас не буває.
    1. Стартер хоч крутить?!
    2. Який пробіг?!
    3. Рівень масло більше максимуму небував?!
     
  3. Lexx-_-

    Lexx-_- Новенький

    Дописи:
    15
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2006
    #3
    1.крутить як молодий
    2. 176000 (BLS, без сажевого)
    3. за мого користування автомобілем (а це 1 місяць) не бував
    і ще пора міняти масло і фільтра (10 т вже перейшло), мало віриться що через фільтр машина не запускається, ну принаймі ці майстри в яких зараз авто, сказали що соляра поступає (мабуть до мотора)...
     
  4. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #4
    якщо крутить, але машина не заводиться - то треба дивитися, що з вприском....
    ви з першою цифрою помилились, машина 2013 року може стільки наїздити, а 2006 і подавно...
    А ви коли купували, на діагностику машину заганяли? історію обслуговування пробивали?!

    Машина так просто не заводитися - НЕ може.
     
    Костя подобається це.
  5. Lexx-_-

    Lexx-_- Новенький

    Дописи:
    15
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2006
    #5
    при покупці машина була тільки на комп. діагностиці. (на жаль тесть цим питанням займався, а потім машина перейшла мені в руки (якби машина на продаж не готувалась, просто мужик запропонував за земельну ділянку гроші + машину))
    є сервісна книжка, останній запис у кінці 2008 р. пробіг 48 т. тому пробіг більш менш може бути реальний. ну або потім машина безщадно вбивалась і потім скрутили пробіг, цього ми не будем знати.
    100% абсолютно згідний, тому і шукаю толкового майстра-діагноста, бо у самого до цього руки не виросли, але щось ніхто з Франківців не відгукується, сумпечаль
     
  6. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #6
    сервісна книжка - це папірець, як дуже хвайно підроблюється... Напишіть свій він-код тут: http://caddy-club.in.ua/threads/Расшифровка-вин-кода.41/
     
  7. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,636
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #7
    Как узнали, что топливо поступает? При прокручивании стартером звук не изменился? Чек горит, мигает?
     
  8. Lexx-_-

    Lexx-_- Новенький

    Дописи:
    15
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2006
    #8
    машина на СТО, я сам нічого не роблю, і сьогодні майстри звітувались, і сказали що ще причину не знайшли, але паливо "ніби" поступає. мабуть такі майстри, вже шукаю іншу станцію, не чекаючи їхнього кінцевого діагнозу, ібо його мабуть так і не буде.
     
  9. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,636
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #9
    та я понимаю, что нибы.. но.. Вы, когда пробовали заводить, не заметили, что крутит легче или с другим звуком? Уровень масла не вырос?
     
  10. Lexx-_-

    Lexx-_- Новенький

    Дописи:
    15
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2006
    #10
    а з чим порівнювати легше чи не легше, до цього з пів оборота, навіть не чув звуку стартера, торк і готово, а потім лампочка масла - машину на стоянку на 10 днів - потім долив масла -не заводиться . воно собі крутить в холосту, стрілка тахометра піднімається до 2-ох поділок і дальше нікуда не рухається
    після 500 мл доливу став трошки більше мінімуму (індикатор масла не загоряється більше)
     
  11. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,636
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #11
    как долго крутили стартером?
     
  12. Lexx-_-

    Lexx-_- Новенький

    Дописи:
    15
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2006
    #12
    з початку 4 сек. потім було і 10. а потім і всі 15 сек. Ще забув сказати що машина заводилась кожний день без проблем, одного разу стояла 2 дні, то на 3 день завелась з 3-тього разу, і то так заводилась як зимою при замержші солярі (коли стрілка тахометра починає полегенько підніматись до хх і тоді заводиться). і тоді я вже був здивований що за хрінь. після того машина знову їздила кожний день без проблем, ну а потім 10-денна стоянка і гопа...
     
  13. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,636
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #13
    в общем, пробуйте завести попыток в 10 по секунд 5. если заведется - расскажу куда лезть.
     
  14. Lexx-_-

    Lexx-_- Новенький

    Дописи:
    15
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2006
    #14
    якщо на станції нічого не зроблять, то перед тим як давати на іншу, обов'язково попробую і потім відпишу. дякую всім хто відгукнувся
     
  15. Drone

    Drone Новенький

    Дописи:
    32
    Область:
    Івано-Франківська
    Місто:
    Ивано-Франковск
    Модель:
    Caddy
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    White
    #15
    Біля обласного УДАІ по вулиці Юності є хороше СТО рекомендую.
     
  16. Lexx-_-

    Lexx-_- Новенький

    Дописи:
    15
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2006
    #16
    знаю що розвал сходження добре там роблять, наразі нарадили мені Дизель сервіс на Чукалівці (там і ремонтом форсунок займаються, вразі чого), спочатку порпобую до них, але дякую за пораду
    Перше повідомлення: 16 кві 2015

    Нове повідомлення: 23 кві 2015
    Щойно забрав машину з ремонту. Майстер машину завів, сказав що в мотор не лазив, але каже що проблема в голові, щось воздушить систему, а тандемний насос ні причому (або посадочні місця форсунок, або просто ремкомплекти форсунок поміняти.) Порадив наразі після кожної поїздки випускати повітря із топливного бака. Я приїхав додому, відкрив кришку топливного баку, і звідти дійсно пшикнуло повітря. Тепер лишилось підзбирати грошенят, і вскривати голову, а поки що буду так їздити...
     
  17. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,636
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #17
    а я говорил, что надо маслать просто долго. Итог - замена колец на форсунках с последующей регулировкой зазоров
     
    Костя подобається це.
  18. Lexx-_-

    Lexx-_- Новенький

    Дописи:
    15
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2006
    #18
    це робиться на стенді?
    Перше повідомлення: 23 кві 2015

    Нове повідомлення: 23 кві 2015
    на скільки довго можна "маслати стареторм"?
     
  19. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,636
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #19
    Канал Мегатранс найдите тему, вчера только сделал видео, как это делается..
     
  20. Lexx-_-

    Lexx-_- Новенький

    Дописи:
    15
    Модель:
    VW CADDY
    Рік випуску:
    2006
    #20
    дякую
    Перше повідомлення: 23 кві 2015

    Нове повідомлення: 23 кві 2015
    а можна ссилку)
     

Поділитися цією сторінкою