1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Потрібна допомога, хто розбирається в WINCE

Тема у розділі 'Дополнительное оборудование', створена користувачем vovachkalviv, 22 жов 2014.

  1. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    #1
    Привіт. Є магнітола на WINCE 6.0, стоїть питання підключення до неї ELM 327 і використання її в якості бортового комп'ютера. Є знаменита програма Хобдрайв в якій це все реалізується. Вроді нічого складного в підключенні немає, але є нюанси і їх потрібно вирішити програмним шляхом.
    Сама магнітола немає встроєного bluetooth, але є наявний USB-host, для підключення модему, тобто все виглядає так - підключив блютуз, зайшов у програму, підключився до ЕЛЬМ-а.
    Проблема заключається в тому, що WIN CE не розпізнає жодних блютузів, хоча є аналогічні навігатори, які з цим справляються. Зрозуміло, що необхідно встановити драйвери, але яким чином це зробити? Перепробував багато програм, нічого не працює належним чином, можливо тому, що я повний 0 в тому питанні. Буду вдячний за любу допомогу :hi: :drinks:
     
  2. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    #2
    vovachkalviv, користувався хобдрайв + андроид - ниочем.
     
  3. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    #3
    VWDRIVER, ну я з телефоном теж спарив і норм, хоч температуру ОР можна подивитись і т.д.
     

Поділитися цією сторінкою