1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Масло ГУР красного цвета

Тема у розділі 'Информация, советы, помощь', створена користувачем V.Bortnyak, 9 тра 2022.

  1. V.Bortnyak

    V.Bortnyak Гість клубу

    Дописи:
    9
    Область:
    Вінницька
    Місто:
    Бориспіль
    #1
    Доброго дня, форумчане. Помогите советом. Сегодня обнаружил, что в моем Каддике 2008г 1,6 бензин в бачке ГУР залита жидкость красного цвета. По всем форумам искал все пишут что должна быть зелёного. Сейчас нужно долить, сижу ломаю голову что туда можно долить, чтобы не напартачить. Может кто-то сталкивался с такой ситуацией? Некоторые пишут, что могло быть залито Декстрон 2. Подскажите если есть какие-то мысли по этому поводу. Спасибо.
     
  2. adminavto

    adminavto Старожил

    Дописи:
    1,197
    Область:
    Полтавська
    Місто:
    Миргород
    Модель:
    VW Tiguan
    Потужність, л.с.:
    200
    КПП:
    6АКПП
    Рік випуску:
    2016
    Колір:
    сірий
    #2
    Щоб не "напартачить" в ідеалі замінити на рекомендовану рідину. Під рідиною червоного кольору може бути що завгодно, з різними фхх, екстренно можна долити Dexron 3, але все одно повна заміна не завадила.
     
    Олександр 555, 1sad1 та greek подобається це.
  3. V.Bortnyak

    V.Bortnyak Гість клубу

    Дописи:
    9
    Область:
    Вінницька
    Місто:
    Бориспіль
    #3
    Замінив я рідину на оригінал. На ходу при поворотах руль став якось наче тримтіти і трошки тугіше повертатись. Щоб довго не морочити голову поміняв насос ГУР, ну і звичайно оригінал рідину. Все норм. Думаю, що можливо до мене ремонтували насос і залили щось інше, не знаю.
     
  4. Megatrans

    Megatrans Команда Клубу Команда форуму

    Дописи:
    4,638
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Модель:
    Opel Omega mv6 3.0
    Потужність, л.с.:
    211
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    1996
    Колір:
    Серый
    #4
    Ні, таким чином продовжують життя гура, бо червона жижа густіша за зелену, вибирає зазори краще. Бачив ще як в гур лили моторне, тоді взагалі шепче, але коли міняєш на те, що треба, ти вити починає потужно))
     
    Алеx777 подобається це.

Поділитися цією сторінкою