1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Заміна карт дверей

Тема у розділі 'Дополнительное оборудование', створена користувачем l_Operator_l, 21 лют 2020.

  1. l_Operator_l

    l_Operator_l Учасник

    Дописи:
    148
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Двигун:
    1.4i (BUD)
    Рік випуску:
    2006
    #1
    Вітаю форумчан.

    Виникло бажання змінити карти дверей на турановські, та от вивчаючи питання і порівнюючи по фото деталі, наштовхнувся на думку, що не все так просто.
    Моя автівка в плані дверей - гола. З заводу електричні там лише динаміки та кінцевик в замку. Попереднім хазяїном було довстановлено нештатний ЦЗ від сигналки та нерідні ЕСП.
    Моє питання в тому, що мені доведеться міняти, окрім самих карт? При цьому, через досить велику вартість, я поки не планую встановлювати рідний ЦЗ та рідні ЕСП, а хочу залишити ті, що вже є. А джойстик та кнопки у картах будуть виконувати роль заглушок.
    Особливо турбує питання «пімпочок» блокування дверей, оскільки у мене зараз вони є, а на турановських картах я їх не спостерігаю.

    Прошу допомоги порадами від людей в темі, або ж ткніть носом, якщо це питання вже підіймалось, а я його не знайшов. Дякую
     
  2. Ramchik

    Ramchik Учасник

    Дописи:
    291
    Область:
    Вінницька
    Місто:
    Гайсин
    Модель:
    Caddy Combi
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    белый
    #2
    "пимпочки" можна обрізати ,чи просто зняти,кнопки нештатного ЕСП також в картах були? Колись також такий варіант хотів зробити, але ще ручки склопідойомника були :),тож розкошелився і все замінив на оригінал (ЦЗ,ЕСП) і не жалію,значно комфортніше , тай багато функцій можливо реалізувати при підключені оригінальному.
     
    serg1988, Чилик, Noble та ще 1-му подобається це.
  3. l_Operator_l

    l_Operator_l Учасник

    Дописи:
    148
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Двигун:
    1.4i (BUD)
    Рік випуску:
    2006
    #3
    По оригінальному звісно краще, проте: ЕСП в комплекті десь 4к, а ЦЗ ще біля 6-7к. А якщо дзеркала міняти, то ще 3к. А ще робота. Разом біля 15к, що не дуже бюджетно.
    Можливо згодом й розкошелюсь, проте зараз фінанси не дозволяють витратити аж стільки на функції, які по суті в мене вже є.

    Отже можна просто купити нові карти (звісно з ручками, кнопками, заглушками) і встановити замість рідних, не замінюючи і не доробляючи більш нічого? Але я втрачу функцію блокування дверей з середини, вірно? Чи потрібно ще й нові тросики, кріплення якісь, можливо замки?
     
  4. Noble

    Noble Спеціаліст

    Дописи:
    4,475
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYD)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Белый
    #4
    То вы что то очень много насчитали. Ищите на разборке донора и перекиньте всё на свою машину.
     
    GTR та Platone подобається це.
  5. Platone

    Platone Учасник

    Дописи:
    295
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW Touran
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    LA7W
    #5
    Головне бажання і час, я весь комплект ЕСП зібрав за два тижня, а по грошам вийшло так:
    Карти дверей з кнопками 390 грн
    Моторчики 2шт 500 грн
    Шкодовська проводка з двома блоками дверей 340 грн
    Дріт ПВ3 2,5 мм2 та ПВ3 4 мм2, запобіжник, піни та всяка муть ще 100-150 грн
    Загалом 50-55 долярів, встановив все сам за два дні.
     
    Becas, Djek, sage64 та 2 іншим подобається це.
  6. l_Operator_l

    l_Operator_l Учасник

    Дописи:
    148
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Двигун:
    1.4i (BUD)
    Рік випуску:
    2006
    #6
    Поки прицільно не шукав, але прицінювався по інтернету (наприклад, на caddy-zapchasti.com.ua), і ціни у мене вийшли як я написав. А де краще шукати, щоб не дорого?
     
  7. XAXOJI

    XAXOJI Перевірений

    Дописи:
    367
    Область:
    Миколаївська
    Місто:
    Новий Буг
    Модель:
    VW CADDY MAXI
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYD)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2011
    Колір:
    Сірий
    #7
    caddy-zapchasti.com.ua там іноді б/у виходить дорожче за нове.
     
  8. Noble

    Noble Спеціаліст

    Дописи:
    4,475
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYD)
    Потужність, л.с.:
    102
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Белый
    #8
    OLX Луцк и Киверцы
     
    Ramchik, Чилик, sage64 та ще 1-му подобається це.
  9. l_Operator_l

    l_Operator_l Учасник

    Дописи:
    148
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Двигун:
    1.4i (BUD)
    Рік випуску:
    2006
    #9
    Дякую
     
    Noble подобається це.
  10. Platone

    Platone Учасник

    Дописи:
    295
    Область:
    Київська
    Місто:
    Бориспіль
    Модель:
    VW Touran
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    6МКПП
    Рік випуску:
    2013
    Колір:
    LA7W
    #10
    Noble правильно Вас націлив, сідайте за OLX та вишукуйте, якщо треба то дамо номери запчатин, такі речі як мотори можна брати окремо, а ось блоки в ідеалі взяти в парі, карти можна лишити рідні, просто врізати в них кнопки (це якщо не знайдете адекватного варіанта).
     
    XAXOJI та Noble подобається це.
  11. l_Operator_l

    l_Operator_l Учасник

    Дописи:
    148
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Двигун:
    1.4i (BUD)
    Рік випуску:
    2006
    #11
    Дякую. Я так розумію, що номери запчастин - то не критично. Хіба може блоки в дверях...
    Буду вдячний за підказки. Можливо є якісь запчастини, які варто обходити стороною, а може щось, за чим варто пополювати? Якщо робити і ЦЗ і ЕСП, то це потрібна вся електронна начинка усіх чотирьох дверей (в мене ляда і 1 зсувка) - замки, мотори, проводка... Ну і дещо додати під тотрпедо та під капотом.
    Я нещодавно став власником кадді, і розумію, що це той ще конструктор, в якому без підказок фіг розберешся
     
  12. Becas

    Becas Учасник

    Дописи:
    156
    Область:
    Івано-Франківська
    Місто:
    Ивано-Франковск
    Модель:
    VW Caddy
    Двигун:
    1.4i (BCA)
    Потужність, л.с.:
    75
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    Колір:
    Синій
    #12
    Пару советов, хотите - прислушаетесь, нет-проигнориуйте сообщение.
    Прежде чем начинать, стоит приобрести Васю, научится им пользоваться и не убить оборудование. Далее, иметь хоть малость понятие в радиотехнике и читать схемы. Ничего не разбирать применяя грубую силу, пластик весь откручивается и отщелкивается. Далее читать профильную тему 10-20 раз и что не ясно, клубни помотут.
     
    Останнє редагування: 24 лют 2020
    vitek та Platone подобається це.
  13. l_Operator_l

    l_Operator_l Учасник

    Дописи:
    148
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Двигун:
    1.4i (BUD)
    Рік випуску:
    2006
    #13
    Дякую за поради.
    Я маю технічну освіту, до цього мав іншу автівку, в якій самостійно встановив багато різних опцій, тому що таке машина із середини - знаю чудово. З електротехнікою також товаришую, і Васю вже придбав та протестував. І перед тим, як сюди щось писати, перечитав профільні теми вздовж і поперек. Проте відповідей на мої питання я не знайшов, от і створив нову тему. Якщо на мої питання вже є відповіді а я не уважний, то дайте посилання - залюбки почитаю
     
  14. Becas

    Becas Учасник

    Дописи:
    156
    Область:
    Івано-Франківська
    Місто:
    Ивано-Франковск
    Модель:
    VW Caddy
    Двигун:
    1.4i (BCA)
    Потужність, л.с.:
    75
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    Колір:
    Синій
    #14
    Не надо ничего обходить стороной. На разборках все есть. Для ЦЗ нужны замки с электроприводом для всех дверей и ляды, Для сдвижной нужна еще контактная группа и проводка, для ляды тоже проводка, блок комфорта и перепиновка в блоке бортовой сети под торпедой, ну это уже когда все будет установлено. Для ЭСП нужны карты с кнопками и проводкой, дверные блоки, дополнительные пины в 28 пиновый разъем двери. Блоки с моторами лучше брать от машины близкой по годам и парой. Приблизительная цена вопроса для ЦЗ: замки в двери передние и ляду -500грнх3шт, замок в сдвижку-1500грн, Проводка в ляду, найти тяжело-500грн. контактная группа в сдвижку-(папа-мама)- 500грн., проводка в сдвижку, можно сделать самому. Снятие мехенического замка с ляды-проблема, кто делает первый раз.
    П.С. установить Эльзу на ПК. Для старта сюда https://caddy-club.in.ua/threads/Установка-оригинальных-электростеклоподъемников-caddy.136/ Там более чем о ЭСП
     
    Останнє редагування: 24 лют 2020
    Noble, Platone та Чилик подобається це.
  15. l_Operator_l

    l_Operator_l Учасник

    Дописи:
    148
    Область:
    Київська
    Місто:
    Київ
    Двигун:
    1.4i (BUD)
    Рік випуску:
    2006
    #15
    Дякую, це все читав, знаю. Ельзу також встановив й вивчаю. Проте вона не панацея, оскільки навіть на цьому форумі зустрічав масу відгуків, що там купа помилок.
    А от за орієнтовні ціни - окреме спасибі.
     
  16. Becas

    Becas Учасник

    Дописи:
    156
    Область:
    Івано-Франківська
    Місто:
    Ивано-Франковск
    Модель:
    VW Caddy
    Двигун:
    1.4i (BCA)
    Потужність, л.с.:
    75
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    Колір:
    Синій
    #16
    У ващому випадку Ельза панацея. Вона буде потрібна заради електросхем для вашого авто. Маєте щось краще-нема проблем.
     
  17. Ramchik

    Ramchik Учасник

    Дописи:
    291
    Область:
    Вінницька
    Місто:
    Гайсин
    Модель:
    Caddy Combi
    Двигун:
    1.6i (BSF)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2006
    Колір:
    белый
    #17
    l_Operator_l, Я у себе с початку тільки передні двері перевів на ЦЗ ну і звісно з ЕСП, а ляду і здвижку закривав сигналкою ( нештатні актуатори) , і вже пізніше (через півроку) доробив здижку та ляду -дового шукав проводку,замок ляди треба інший,на здвижку дорогий та незавжди робочий ЦЗ (шукав з малим пробігом) , а замінив бо впадло по два брелка натискати і щоб не забути щось закрити. Головне цілі та бажання.
     
    Becas, Djek та Noble подобається це.

Поділитися цією сторінкою