1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. Сайт потребує рекламодавців. Звертайтесь до адміністраторів.

Якщо не знайшли профільну тему - Запитання загального характеру про Caddy.

Тема у розділі 'Информация, советы, помощь', створена користувачем Vipop, 27 бер 2014.

  1. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    Valentyn, А хоть намагється? Чи взагалі не реагує? Для початку пробувати компом продіагнозтувати, бо вся електроніка блоками керується, і марно думаю шось "шаманити". Якщо мотор відкриває, то він вже робочий, бо працює на зміну полярності як і любий електромотор ( склопідйомників для прикладу ).
     
  2. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Відкриває без проблем, а от закривати навіть не намагається, принацмі на вікривання клацає а коли на закривання то нема ніяких ознак життя. Може хтось розбирав і там щось відійшло?
     
  3. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    Valentyn, буду дома, посмотрю, что пишет ELSA, но если не закрывает и не слышно именно механическую часть замка - надо смотреть...а дверь у Вас правильно выставлена?! Ибо по фото - машина после Бердычева, а там часто нарушают все зазоры и нормализацию работы двери, ибо они ее снимают.
     
  4. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    Ага, може банально контакт відходити, або просто десь перетерся після бердичева, таке буває...
     
  5. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Рік працювало все ок, а на днях закриваю авто кнопкою цз з середини, бо діти ззаду, і не почув щоб клацнув замок. Відкрив з цз, підопідозріло двічі клацнув(завжди клацало раз). Знову закрив кнопкою- нема звуку. Примусово нажав рукою на самих дверях і замикнулося. І тепер коли потрібно закрити авто, то всв двірі закриваються з цз, а бокова вручну. Хоча всі справно відкриваються з цз :unknown: стосовно виставлених дверей, то претензій не було, син 4 роки сам відкриває і закриває, ходить все ок
     
  6. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    Valentyn, тоді сам замок.
     
  7. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Купити дуже просто і це можна завжди зробити. Я прихильник щось покрутити... Якщо є схема в ельзі, то буде дуже доречно
     
  8. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    Valentyn, Ну для начала вот: Сдвижная дверь, хотя конечно, я еще посмотрю, что еще есть про замок сам...
     
  9. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    Десь близько 1000грн виходить. Я так розумію що і потрібно купувати або міняти саме цей 2ko 843 653 bc
     
  10. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    Valentyn, б/у дешевле будет... Новый малость "золотой" :!:
     
  11. kalus-v

    kalus-v Учасник

    Дописи:
    103
    Модель:
    Caddy combi
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    синий
    Провірити дуже просто. Про те і так зрозуміло: до мотора замка йде 2 проводи. Якщо він відкриває - значить з проводкою і контактами на дверях все гут. Але на всякий випадок контакти краще добре почистити (колодка на 6 конт.)
    Щоб персвідчитись, приставляємо вухо впритул до бокових дверей і граємось пультом.
    Мотор повинен спрацьовувати на кнопки пульта.
    Якщо гудить, але не закриває - то замок.
    Схема тут: http://yandex.ua/clck/jsredir?from=yandex.ua;yand ... 120478caed6e72&keyno=0&l10n=ru стор. 11
     
  12. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    з 2003 року електросхеми мінялись вже 4 рази + подібні файли можно завантажувать прямо на форум.
     
  13. Diesel Euro4

    Diesel Euro4 Спеціаліст

    Дописи:
    4,333
    Область:
    Область:
    Місто:
    Місто:
    За схему дякую, буду дивитися. Що я не можу зрозуміти так це те, що відкриває -ок. А от на закривання не реагує. Не гуде, не клацає... :?
     
  14. vovachkalviv

    vovachkalviv Досвідчений

    Дописи:
    812
    Область:
    Немає в списку
    Місто:
    За межами України
    Модель:
    VW Caddy White
    Рік випуску:
    2008
    Колір:
    Білий
    Хтось знімав обшивку передніх крісел для чистки\прання?
     
  15. pirogok

    pirogok Перевірений

    Дописи:
    478
    Область:
    Чернівецька
    Місто:
    Чернівці
    Модель:
    VW CADDY
    Двигун:
    1.9 TDI (BLS)
    КПП:
    DSG6
    Рік випуску:
    2007
    Колір:
    red
  16. izyt

    izyt Учасник

    Дописи:
    293
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Миколаїв
    Модель:
    CADDY
    Рік випуску:
    2009
    Колір:
    синій
    Може хтось підскаже, проблема така, що коли витягую ключ з запалення кермо не блокується, а обертається:
    -чи проблема в замку запаленні;
    -як витягнути серцевину запалення;
    -чи ремонтується серцевина, що би не міняти ключа;
    -хто підскаже лікаря у Львові по даній проблемі;
    -ну і взагалі буду вдячний за будь-яку інформацію;
     
  17. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
  18. izyt

    izyt Учасник

    Дописи:
    293
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Миколаїв
    Модель:
    CADDY
    Рік випуску:
    2009
    Колір:
    синій
    Вище написав проблему, кермо не блокується, чи проблема в серцевині чи в кермі, може хтось підскаже. Дякую за схему.
     
  19. no name

    no name Старожил

    Дописи:
    15,075
    izyt, ІМХО, треба розбирати облицювання біля керма і дивитися в якому стані замок блокування вала...бо якщо кермо не блокується - то як мінімум він винен!
     
  20. izyt

    izyt Учасник

    Дописи:
    293
    Область:
    Львівська
    Місто:
    Миколаїв
    Модель:
    CADDY
    Рік випуску:
    2009
    Колір:
    синій
    Я вже розбирав пластік навкруги керма, подушку зняв, кермо зняв, ручки поворотів і склоочисника зняв, плата(мозги) якась там була також зняв, розібрав все до валу. Замок запалення(корпус) прикріплений заклепками до валу, його не зняти. Все назад чудом склав. Я так зрозумів, що вал блокує всередині, серцевина замка. Як витягнути серцевину замка? Чи краще до майстра.
    Мені говорили, що в віваро ключ провертається в одне положення і в серцевині є дирка, туда треба запхати щось тіпа проволоки і серцевина замка витягнеться. Чи в нас так само, може хтось -це вже робив! Хтось витягував серцевину?
     

Поділитися цією сторінкою