1. До уваги користувачів. Для подачі об"яв до розділу "Продам" у Вас повинно бути не менше 50 змістовних повідомлень або не менше року реєстрація на форумі.
    Приховати оголошення
  2. З 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу - ближнє світло фар.

ДТП з вини водія без поліса, відшкодування

Тема у розділі 'Юридична підтримка', створена користувачем BBWBB, 4 жов 2019.

1. BBWBB

BBWBB Учасник

Дописи:
    144
    Область:
    Волинська
    Місто:
    Володимир-Волинський
    Модель:
    Caddy Kombi Basis
    Двигун:
    1.9 TDI (BJB)
    Потужність, л.с.:
    105
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2005
    Колір:
    синій
    Хтось мав вже практику, коли винуватець ДТП без страхового поліса?
    Вже четвертий день барахтаюсь в нашому правовому болоті, надії все менше і все ясніша прірва між нашою "Европою" і диким Заходом.
    Коротко історія:
    01.10.2019р. під час руху на власному VW Caddy, отримав потужний удар в лівий бік від обганяючого мене Mercedes-Benz Sprinter Від удару я ледве втримав автомобіль, винуватець події продовжив рух, тож прийшлось його наздоганяти. Звуковими сигналами та світлом фар примусив його зупинитись. У водія, що вийшов з авто були явні ознаки сп”яніння, тож негайно визвав поліцейський патруль і зфотографував обидва авто. Коли з водієм-винуватцем аварії оглядали пошкодження мого автомобіля та чекали приїзд поліції, пасажир Mercedes Sprinterа пересів за кермо та поїхав. По приїзді патрульні задокументували подію, у водія-винуватця виявилось 1.31 проміле алкоголю. Як виявилось, особа, що керувала Mercedes-Benz Sprinter , не має взагалі водійських прав і є експедитиром, а водій перебував на місці пасажира і теж в стані алкогольного сп”яніння, тому і втік автомобілем з документами з місця пригоди. В результаті у мене розтрощене повністю ліве дзеркало, шкрябнуто ліве переднє крило, вмятини і пошкрябини лівої дверки, вмятина і пошкрябини лівого боку. Винуватець 1998р.н, циганської наружності і геть не барон, так що "влип очкарик", тобто я.
    По пошуку на сайті МТСБУ за номером авто страхового полісу винуватця автопригоди не знайшов, авто зі слів поліцейських зареєстроване в м.Луцьк.
    Два дні слухав музику на телефоні гарячої лінії МТСБУ, написав повідомлення на ел.пошту, на третій дозвонивсь, сказали, що мені знову не повезло, збитки потрібно відсуджувати в загальному порядку, а вони тут ні до чого.
    За законом «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» N 1961-IV від 01.07.2004р., якщо ДТП з вини водія без Поліса ОСАЦВ то відшкодування шкоди проводиться з Фонду захисту потерпілих.
    Я учасник АТО і згідно ст.13 цього закону «Учасники бойових дій .... звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України. Відшкодування збитків від дорожньо-транспортної пригоди, винуватцями якої є зазначені особи, проводить МТСБУ у порядку, визначеному цим Законом.»
    Буду вдячний любим порадам.

Останнє редагування: 4 жов 2019
  2. achtung

achtung Старожил

Дописи:
    1,363
    Область:
    Київська
    Місто:
    Згуровка
    Модель:
    Golf
    Двигун:
    1.6 TDI (CAYC)
    КПП:
    5МКПП
    Рік випуску:
    2012
    Колір:
    Reflexsilber
    Все вірно, МТСБУ повинно відшкодувати збитки. Але рішення суду все одно потрібно. Тут прийдеться витратити немало часу і здоров'я (нервів), тому є сенс заморочитись, якщо збитки значні.
    Якщо там клопоту на 300 баксів, то шкурка може бути не варта вичинки..

BBWBB подобається це.

Поділитися цією сторінкою